Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
*nz*-che**.**m - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: *nz*-che**.**m (/showthread.php?tid=590)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: *nz*-che**.**m - MarekToZiomal - 06.06.2022

Jak 4cmc?


RE: *nz*-che**.**m - Mocno Kryształowy - 06.06.2022

Od autora tematu raczej ciężko będzie się dowiedzieć jakiś rzetelnych informacji... Fotek brak, recenzji brak, tolerancji duża... Chłop otrzymał 3 G które zjadł w niecałe 24H, wrzucając jedno za drugim...

Dobre ?
- dobre!
Poklepało ?
-wyturbiło !!

Do Choroszczy


RE: *nz*-che**.**m - KACPER - 06.06.2022

(06.06.2022, 07:05)Mocno Kryształowy napisał(a): 5 dni ? Nie pomyliłeś sklepów ? Pisałeś, że ugadałeś się w piątek a w sobotę rakieta wylądowała...

Dogadanie było w pon, a we wtorek ruszyła rakieta. Finalnie wyladowala w sobote
Nie zjadłem sam 3g, osobiscie sam zjadlem 4cmc i bardzo polecam nie jest to typowy kanapowiec, chce sie cos robic i ciagnie do ludzi. Dawkowanie 300 oral, 200 snif po kilku h reszta wrzucona w kapsulke, koszmarno-przyjemny nieogar, plusz i wyjebana euforia ze az robi sie cieplo.
4mmc analog slaby, ledwo odczulem moze dlatego ze 4cmc hulalo, nepa zjadlem dwie sztangi po 100mg i gdy pojawili sie "ONI" odpuscilem zabawe i wybralem trawe i piwo.
Jak juz tak piszesz, ze zjadlem calosc to najpierw czytaj czat, a potem pierdol.
Co do nepa to jest to klasyczny nep, ktory lada u wiekszosci vendorow


RE: *nz*-che**.**m - Polono - 06.06.2022

A to gdzie ta akcje prowadzili? Bo nie moglem nic znalezc w konkurencyjnym forum


RE: *nz*-che**.**m - KACPER - 07.06.2022

nie prowadzili, wystarczy do nich napisać


RE: *nz*-che**.**m - Alkopoligamia - 07.06.2022

(07.06.2022, 05:36)KACPER napisał(a): nie prowadzili, wystarczy do nich napisać

Ja napisałam niestety nie wyślą nic bo ruszyli z akcją na innym forum i tam trzeba było się zgłosić xd


RE: *nz*-che**.**m - KACPER - 07.06.2022

(07.06.2022, 06:21)Alkopoligamia napisał(a): Ja napisałam niestety nie wyślą nic bo ruszyli z akcją na innym forum i tam trzeba było się zgłosić xd

Ciekawe z jaką akcją i na jakim forum hahaha Big Grin 
Tak jak nadmieniłem, sklep ma dobre 4cmc, nep to co u każdego V na półkach, 4mmc nie odczułem za bardzo. No ale jak się dowiedziałem, że jest to kolejny propagandowy sklep Sergiuszka to chuj im w cyce. Przepraszam, że tak napisałem ogółem.


RE: *nz*-che**.**m - Mocno Kryształowy - 07.06.2022

Na zielonym zrobili akcje samolową i raczej nikt z poza tego forum ich nie dostanie Podobno kultowa


Enz*-**EMS. Com - Yalasek - 14.06.2022

Witajcie sklep działa wysyłają nawet sample takowe i ja otrzymałem

Lsd - zarzuciłem kwasa wszedł po 1h trzyma niecałe 8h zasnąłem normalnie włada dość duża mocą polecam

Mmc - bardzo duża moc! Ku mojemu zaskoczeniu bo zazwyczaj było tak że mmc wogole na mnie nie działało a tu ci masz

Reszta odczynników także całkiem dobra ogólnie polecam ten sklepik pozdrawiam 

Zdjęcia sampla 
[Obrazek: IMG20220610112031.jpg]


RE: *nz*-che**.**m - KACPER - 18.06.2022

A nie mówiłem? Moc konkretna, szcegolnie zaskoczylo mnie ich 4cmc