Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hi,this is rcchem365 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Hi,this is rcchem365 (/showthread.php?tid=597)

Strony: 1 2


Hi,this is rcchem365 - tinaprochem - 06.06.2022

Hello buddies!!!


RE: Hi,this is rcchem365 - Szyderca - 06.06.2022

Hello men


RE: Hi,this is rcchem365 - Kazarek1337 - 06.06.2022

Hello


RE: Hi,this is rcchem365 - brudnyharry - 06.06.2022

Hello :)


RE: Hi,this is rcchem365 - Maniek - 06.06.2022

Hello!


RE: Hi,this is rcchem365 - Maniek - 06.06.2022

PUDZILLA Będę usuwać takie posty, bo nie będziesz wulgarnie odzywać się i wyzywać żadnego sklepu, choćby był nawet z Mongolii. Ten sklep ma dział partnerski, więc jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia w kwestii zakupów w tym sklepie, to po prostu nie udzielaj się. Opinie można wyrażać w sposób kulturalny...

Z mojej strony to koniec dyskusji na ten temat. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione.


RE: Hi,this is rcchem365 - PUDZILLA - 06.06.2022

wszystko to co było konstruktywne zostało już powiedziane


[Obrazek: d636fb06-fb46-457e-8f65-9e285c1c46c6.jpg]

WE STAND WITH DOPEK

a Ty mi posty ich usuwasz, buhahahahaha

Jak Ty bedziesz miec cos konstruktywnego do powiedzenia, to zamieniam sie w sluch.


Ty a moze damy zupełnie ZA DARMO baner dla chemcentrum, atoma i katys?

Nie wiem jak Ty, but i'm still stay with Dopalamy, bede szczać na śmieci z dopka, tak jak robiiliśmy to na różowym i tak jak mi sie podoba i moge nawet dostać za to bana, wisi mi to. Dla mnie nie ma miejsca dla wałkarzy.


RE: Hi,this is rcchem365 - Maniek - 06.06.2022

Muszę przedyskutować z adminem tą kwestię, bo ostatnio jego podejście do tego sklepu bylo zupełnie inne, pozytywne. W tym wypadku zapewne sytuacja zapewne się zmieni. Co nie zmienia faktu, że nie ma takiej możliwości, że nigdy żaden inny sklep z dopka nie może pojawić się i nie pojawi się tutaj w przyszłości na forum, jesli taka wola będzie admina. Dopek to nie właściciel wszystkich sklepów (kilku można się domyśleć) więc miejsce na reklamę na dopal.net jest otwarte dla prawie wszystkich, którzy uczciwie prowadzą swój biznes.


RE: Hi,this is rcchem365 - wwojtuss - 06.06.2022

[Obrazek: IMG-20220607-001701.jpg]
te same chinole ktore liza dupe dopkowi


RE: Hi,this is rcchem365 - PUDZILLA - 06.06.2022

(06.06.2022, 23:14)Maniek napisał(a): Muszę przedyskutować z adminem tą kwestię, bo ostastnio jego podejście do tego sklepu bylo zupełnie inne, pozytywne. W tym wypadku zapewne sytuacja zapewne się zmieni. Co nie zmienia faktu, że nie ma takiej możliwości, że nigdy żaden inny sklep z dopka nie może się i nie pojawi tutaj w przyszłości na forum, jesli taka wola będzie admina. Dopek to nie właściciel wszystkich sklepów (kilku można się domyśleć) więc miejsce na reklamę na dopal.net jest otwarte dla prawie wszystkich, którzy uczciwie prowadzą swój biznes biznes.

ale ja już to zgłosiłem Adminowi a to, że Wy macie takie ruchy przy stołku jakie macie, to prosze nie mieć do mnie pretensji za jakiekolwiek frustracje, ja napisałem w dzień dziecka do admina o tym frajerskim zachowanie ze strony chinskich kurew, chyba to Twoje ostatnio było troche dłużej jak tydzień temu

po za tym user wwojtuss chwile po moim mailu wystosował post w ich dziale

oczywiście komentarz o sklepach z dopka to była totalna aberracja, ale jednak reklamowanie na głownej stronniczych sklepów to troche robienie komuś laski

uczciwy biznes = wciskanie Polakom towaru, którego sprzedawcy boją się wysłać pod chromatograf - zabawne