Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
muzyka do konsumowania i poza - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: muzyka do konsumowania i poza (/showthread.php?tid=609)

Strony: 1 2 3


muzyka do konsumowania i poza - mara - 08.06.2022

hej, jakiej muzyki sluchacie podczas konsumowania roznych substancji? :3 mozecie od razu pisac czy polepsza/pogarsza wam jakos trip 


piszcie tez jakiej na ogol sluchacie!!


RE: muzyka do konsumowania i poza - KACPER - 08.06.2022

W czasie bombki nie lubie sluchac rapsow, wplywa to negatywnie na odbior bodzcow i czuje sie przy tym nieswojo, alternatywka, klubowka bez jebniec basem, ewentualnie jak z rapu to Grammatik, Eldo, Ostr
polecam;


RE: muzyka do konsumowania i poza - mara - 08.06.2022

chetnie sobie przeslucham nutki, ktore podeslales :3 ja slucham albo ostrego polskiego punka albo spokojnej muzyki - nic pomiedzy xD jak mam zjazd to puszczam sobie delikatna klasyczna czasem


RE: muzyka do konsumowania i poza - Alkopoligamia - 08.06.2022

KACPER 
Zgadzam się xD Rap w tle u mnie też nie za fajnie wpływa na fazę szczególnie gdy jestem sama. Musi lecieć jakaś VIXA albo cisza i jest git
Zgadzam się xD Rap w tle u mnie też nie za fajnie wpływa na fazę szczególnie gdy jestem sama. Musi lecieć jakaś VIXA albo cisza i jest git


RE: muzyka do konsumowania i poza - Polono - 08.06.2022

Po cmc to nawet na drugi dzien jak zajebie szczura to nie lubie sluchac muzyki negatywnie na mnie wplywa xd


RE: muzyka do konsumowania i poza - KACPER - 08.06.2022

(08.06.2022, 08:27)Alkopoligamia napisał(a): KACPER 
Zgadzam się xD Rap w tle u mnie też nie za fajnie wpływa na fazę szczególnie gdy jestem sama. Musi lecieć jakaś VIXA albo cisza i jest git
Zgadzam się xD Rap w tle u mnie też nie za fajnie wpływa na fazę szczególnie gdy jestem sama. Musi lecieć jakaś VIXA albo cisza i jest git

Wyjdziesz za mnie? Nie lękaj się, będziemy pili browary zamieszkamy u mojej Mamy... :*


RE: muzyka do konsumowania i poza - KACPER - 08.06.2022

(08.06.2022, 08:31)Polono napisał(a): Po cmc to nawet na drugi dzien jak zajebie szczura to nie lubie sluchac muzyki negatywnie na mnie wplywa xd

Po cmc mam tak samo, takie spierdolenie, odmodzenie niby zajebalbys sie w cos, ale po kilkunastu minach Ci sie to nudzi i szukasz innych opcji. W ogole szkoda siana na chlory. ja 4cmc ostatnio zjadlem w 4h ponad gieta, a potem takie niedojebanie na bani


RE: muzyka do konsumowania i poza - Polono - 08.06.2022

(08.06.2022, 08:45)KACPER napisał(a): Po cmc mam tak samo, takie spierdolenie, odmodzenie niby zajebalbys sie w cos, ale po kilkunastu minach Ci sie to nudzi i szukasz innych opcji. W ogole szkoda siana na chlory. ja 4cmc ostatnio zjadlem w 4h ponad gieta, a potem takie niedojebanie na bani
No ja to ostatnio sztuke zjadlem w 30 min. 0.5 bombka jak wchodzilo to 0.5 sniff  xD Wiec w sumie nie ma co sie dziwic ze sie jest odmozdzonym xd


RE: muzyka do konsumowania i poza - shaqu245 - 08.06.2022

Ja w głównej mierze słuchałam od wielu lat polskiego hip-hopu. Głównie stare albumy tak w przedziale '95-'11.

Dodatkowo słucham też różnej muzyki elektronicznej... I to w pełnej krasie Big Grin od trapu,dupstepu po trance czy house.

Co do muzyki na bani to dużo u mnie zależy od substancji i „stabilności otoczenia„.

Np trans= tryptaminy,psychodeliki

Euforyki z reguły dubstep.

Stymulanty( jestem maratończykiem) gdy jestem sam w chacie to z 2 doby elektronika co chwilę coś innego a w 3 dobie jakiś raps klasyk czy ewentualnie folklor irlandzki kolejny czas to już bezwzględna ciszaPodobno kultowa nawet tv wyłączam jak się skupienie na vapo zakręci xd


RE: muzyka do konsumowania i poza - shaqu245 - 08.06.2022

Ostatnio trafiłem na ten kawałek Smile
Strasznie mi wchodzi ,Nawet na trzeźwo Smile