Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
UKRYTY DZIAŁ - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: UKRYTY DZIAŁ (/showthread.php?tid=621)

Strony: 1 2 3


UKRYTY DZIAŁ - krzysko - 10.06.2022

Witam, a wiec, tak jak w temacie. 
Za duzo tego wszyatkiego...,wiec bedzie to tylko jakas czesc LUZNEGO pomyslu...

Bylby ktos za tym zeby stworzc ukryty dział w ktorym bedzie powiedzmy kilka-kilkanascie, przemyslanych tematow.
Z jeszcze nie rozwinietymi wieloma ciekawymi zdarzeniami, pomyslami i innymi... Itd/itp

Rekrutowac,taaa, hmm, no tak, tylko jak.

Moga to byc np.zaufany kolega z Innego forum, kolega z trzepaka ktory siedzi tutaj i wie ocb w tym wszystkim...
chodziliscie razem na szabry na gumy turbo czy truskawki tudziez waliliscie tanie wina. NIE wnikamy.

Mysle ze z gory mozna by kilku wybrac, spokojnie...problem z glowy.
Wszystko...do ustaleniela z wiadomych wzgledow...
Miedzyinnymi te osoby nadzorowalyby i myslaly co jeszcze mozna dodac zmienic itp.itd.

Hmm no tak, a co tam bedzie ?!?!?! Ohhhh
No mysle ze te rzeczy ktorych nie zobaczyce na zwyklym forum.

Kto moze nalezec do tej sekty ? 
Nieliczni, wszystko jest w aktach.....

Wszystko co niedograne,nie napisane/nieprzemyslane itp. Itd.

WSZYSTKO JEST DO UZGODNIENIA.....!!!!!!

Za wszyatkie bledy przepraszamy.

To tyle na teraz, czas leci...

Opracowal i sponsorowal :
                 
                  profesor.Henryk chlorek vel HEX

 Pomagał nacpany krzys halik.
Czytala pijana krystyna czubowna.

Pozdrawiamy, 3majcie sie ramy to sie nie posramy.

PS. PUDZILLA  TRON czeka, wladco piekiel.


RE: Ukryty Dzial - dekadan89 - 10.06.2022

Dobry pomysł, na hajpie taki dział był sprzedawców widoczny po nabiciu 30 postów tylko że przeważnie te 30 postów to zwykłe śmieci i modzi dobrze o tym wiedzieli. Tutaj trzeba do tego mądrzej podejść np specjalne zaproszenie czuwającego nad sytuacją czy coś podobnego PUDZILLA by był dobrym wielkim bratemXD


RE: UKRYTY DZIAŁ - MarekToZiomal - 10.06.2022

Dobry pomysł jestem za tym


RE: UKRYTY DZIAŁ - PUDZILLA - 10.06.2022

obiecuje być jak świety Piotr przy bramie niebios Podobno kultowa krzysko dekadan89

dobry pomysł, jestem za wprowadzeniem ukrytego działu


RE: UKRYTY DZIAŁ - dekadan89 - 10.06.2022

Tylko pytanie w jaki sposób będzie wyglądała rekrutacja, powinni to być osoby mające coś konkretnego do powiedzenia w zaufaniu a nie gimbazjalista


RE: UKRYTY DZIAŁ - Harnas - 10.06.2022

no jak rekrutacja bedzie wyglądała ?


RE: UKRYTY DZIAŁ - krzysko - 10.06.2022

Maniek Admin
Co wy na to ?


RE: UKRYTY DZIAŁ - Koras88 - 10.06.2022

Jeden z lepszych pomysłów


RE: UKRYTY DZIAŁ - Maniek - 10.06.2022

krzysko Ludziom nie chce się nawet wykonać tak prostej czynności, jak kliknięcie i zagłosowanie w ankiecie konkursowej Podobno kultowa , a Ty chcesz tworzyć dodatkowe działy w których będą kolejne dodatkowe tematy, w których ludzie mają pisać ukryte treści dla "niewtajemniczonych"... No dla mnie pomysł średni. Choć ogólnie myślę, że to nie problem, żeby stworzyć jakiś jeden ukryty dział dla osób niezarejestrowanych i zobaczyć czy w ogóle ktoś będzie cokolowiek tam pisać.


RE: UKRYTY DZIAŁ - horsii - 10.06.2022

można wypróbować, ale jak dla mnie, to tam musiałaby być ręczna selekcja kto ma wgląd a kto nie, a już najlepiej żeby aplikacje pretendentów na członków dopalaczowej sekty odrzucala/akceptowała jakaś "rada" ludzi którzy tam dostęp już mają, bo jak to będzie wg. ilości postów/repki to huy strzeli momentalnie "tajność" tego działu. najlepsze rzeczy dzieją się w ciemności. Podobno kultowa

nie widzę sensu dla działu nie pokazującego sie niezarejestrowanym. co to za ukryty dział, konto załozyć to kwestia minuty. ma być elitarnie Podobno kultowa