Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zolpidem (Nasen) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Zolpidem (Nasen) (/showthread.php?tid=638)

Strony: 1 2 3


Zolpidem (Nasen) - Naluzie zawsze w bluzie - 15.06.2022

Zolpidem,  - czyli stilnox/nasen czy ambien
Pierwszy raz dostałem go od znajomej lekarki na sen,
Zadziałało aż za dobrze, pamiętam jak zjadłem kilka tabletek (20-40mg) zapiłem piwkiem czy dwoma i położyłem się, od razu po zamknięciu oczu otwarłem je jak w incepcji tylko w tym samym łóżku i pokoju tylko widziałem i rozmawiałem z znajomymi którzy z początku wydawali się realni ale po chwili dotarło do mnie co się dzieje i sie obudziłem, dla pewności rozglądałem się po pokoju czy nie ma tych wymyślonych znajomych,
położyłem się znów i zamknąłem oczy, od razu ciąg dalszy filmu czyli rozmawianie ze znajomymi mimo ze byłem świadom ze chwile temu zamknąłem oczy
obudziłem się znów z paniki po chwili i poszedłem spać, dalej już nie pamiętam

Później dowiedziałem się o metodzie "sniffuj pokruszone i oblizane z otoczki tabletki"\
Były to ferie, a jako że miałem jeszcze legitymacje i pociągi kursowały za darmo to chyba co drugi dzień (żeby tolerka trochę zeszła Big Grin  ) jeździłem na tripy do kilku dużych miast gdzie waliłem pare piw i 2-3 tabsy sniffem w toalecie w galerii.
Momentalne haluny, ściana falowała i mogłem wtopić w nia rece
Ogólnie mało pamiętam z tamtych "tripów"  Podobno kultowa
Zawsze podwójne/trójne,,,,,... widzenie, poczucie złudnej trzeźwości 
Mega dziwne było zjawisko kontrolowania podwójnego widzenia, mrugnąłem jednym okiem czy drugim i się wyłączało jak jakiś przełącznik światła  Big Grin
Zawsze linie z chodnika wychodziły na wysokość 1-1.5 metra jak odpowiednio się wpatrzyłem, zawsze próbowałem ich dotknąć ale wtedy znikały  Podobno kultowa
Pojebana sprawa, jakieś dziwne odklejki jakby spojrzeć z trzeciej osoby. Znajomych za to po prostu rozpierdalało do spania albo jechania rowerem we dwóch z prędkością 500m na 15min, kolega wstrząs mózgu i obdarte nogi  Podobno kultowa Ja wyszedłem najlepiej gdyby nie fakt że w drodze powrotnej postanowiłem jeszcze przyjebać na klatce u ziomka, rozkruszyłem na nowym telefonie (kupionym dwa dni wcześniej) i jeb, kilka pokaźnych rys, a miałem stary telefon przy sobie przeznaczony do takich spraw np. 

Według mnie można spróbować, ale fajerwerków nie będzie poza tymi "halunami" które miałem tylko przy kilkunastu pierwszych razach, później już ni chuj Sad   
Ale sentyment do tripów został do teraz, kiedyś pewnie jeszcze przyjebie z ziomem  Big Grin

A jeżeli chodzi o działanie nasenne to nie warto, wystarczy poczytać o przeżyciach ludzi uzależnionych od tego gówna. Ja osobiście nigdy regularnie go nie stosowałem na sen, jedynie po stimach żeby zasnąć. Angel


RE: Zolpidem (Nasen) - Polono - 15.06.2022

Fajnie to usypia w polaczeniu z alko


RE: Zolpidem (Nasen) - dekadan89 - 15.06.2022

Najgorszy usypiacz z możliwych. Nadaje się tylko do ćpania w większych dawkacha donosowo a dodatkowymi atrakcjami jakie Cię mogą spotkać to się po prostu zeszczasz. 40mg? To jeszcze nie dawka rekreacyjna tylko kurewna senność. Najlepiej zapić powem małym bo inaczej blaclout i chuja z halunów i innych udziwnień. Matka normalnie 20 bierze na sen bo ma zjebanego lekarza, spi 2h i sie meczy resztę doby.

Lekarz matki własnie ją uzależnił od tego paradoksalnie prawiąc że tylko 2tyg można zreć a przepisuje niemal ciągle a jak nie to matka ma znajome farmaceutki co prowadza apteki i bierze na lewo no musii chuj takie gówno


RE: Zolpidem (Nasen) - Naluzie zawsze w bluzie - 16.06.2022

Zapomniałem wspomnieć o budzeniu się mentalnie z urwanego filmu i szukanie blistrow/tabs które oczywiście „niewytłumaczalnie znikały” xD


RE: Zolpidem (Nasen) - dekadan89 - 16.06.2022

Moojej matce też ciagle znikaja bo albo wpierdoli na nieswiadomce albo chowa przede mna z agorniarza podbierałem i no jest bania po tym taka dziwna niekontrolowana o pojebana ale halicynacje takie jak opisuje leksykon to za duzo powiedziane. tbo one maja swqoja definicje i co mozemy do nich zaliczyć. Jest pierdolnik w głowie sa omamy, jest nawet swojego rodzaju mgia ale to wszystko znika po kilku takich akcjach. Ja celowałem w 60-70mg


RE: Zolpidem (Nasen) - KACPER - 19.06.2022

jak ma sie zolpidem do relanium? w co celowac u rodzinnego jesli takowy wypisze? Smile


RE: Zolpidem (Nasen) - SUbWAY - 19.06.2022

Co do zolpidemu to moim zdaniem jest to bardzo nieciekawa substancja jeżeli chodzi o korzystanie z niej rekreacyjnie. Nie jest to typowa BZD, działa bardzo krótko, nie daje takiego odprężenia, wyciszenia i "spokoju" jak normalne benzo. Co prawda przyspiesza zasypianie ale w moim przypadku po zarzuceniu 20mg budzę się wqrwiony po 2h. Wiem, że jak się przetrzyma tą fazę usypiania to mogą pojawić się haluny, poczucie oderwania od rzeczywistości, czasami euforia ale są lepsze środki aby osiągnąć taki efekt. Jak dla mnie to mogliby to sprzedawać w aptekach jako lek OTC.


RE: Zolpidem (Nasen) - Kajabuza - 14.07.2022

dekadan89

Takie coś znalazłem właśnie w wiadomościach, chociaż żadna nowość bo od stycznia już z tego co kojarzę dostępny jest "Dorminox" na tym samym składniku, może to mamie pomoże? Smile

https://www.poradnikzdrowie.pl/aktualnosci/decyzja-zapadla-wazny-lek-kupisz-bez-recepty-aa-tWNu-Qt8D-R2MT.html


RE: Zolpidem (Nasen) - Maniek - 14.07.2022

Dorminox posiada zupełnie inną substancję czynną (doksylamina) niż Nasen/Stilnox (zolpidem)


RE: Zolpidem (Nasen) - Kajabuza - 14.07.2022

Maniek wiem, ale Dekadan napisał "Matka normalnie 20 bierze na sen bo ma zjebanego lekarza, spi 2h i sie meczy resztę doby." akurat trafiłem na artykuł i pomyślałem, że może to mama spróbuje. Smile