Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka (/showthread.php?tid=642)

Strony: 1 2


Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - wwojtuss - 15.06.2022

Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka" 

[Obrazek: obraz-2022-06-15-182331225.png]


Mundurowi z Legionowa zatrzymali 47-latka, który posiadał zabronione substancje. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątkowy wieczór mundurowi z Legionowa otrzymali informację, że jeden z podopiecznych schroniska dla osób bezdomnych może posiadać środki odurzające. Na miejscu mundurowi zastali pracownika schronisk, który wskazał mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci w wyniku przeszukania pokoju zajmowanego przez 47-latka ujawnili torebkę foliową z białym proszkiem. Mężczyzna twierdził, iż jest to proszek do prania, który otrzymał jakiś czas temu od koleżanki.

47-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Policjanci zbadali zabezpieczony proszek, narkotester wskazał na kokainę. Teraz mężczyzna za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

bezdomny lata z kokosem a ja 30 razy dziennie sprawdzam maila, co za pojebane czasy..


RE: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - swo002 - 18.06.2022

Przyjechał bezdomny i dał mi dwa worki kokainy a potem wziął zmarł...


RE: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - wwojtuss - 18.06.2022

(18.06.2022, 21:22)swo002 napisał(a): Przyjechał bezdomny i dał mi dwa worki kokainy a potem wziął zmarł...

a rzucisz wora? Podobno kultowa


RE: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - KACPER - 18.06.2022

Kurwa cuda niewidy, a czlowiek cisnieniuje sie na pake sampla Podobno kultowa


RE: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - Alkopoligamia - 21.06.2022

Całkiem spora ilość proszku jak na bezdomnego xD


RE: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - budynmalinowy - 22.06.2022

Pierdole zostaje bezdomnym Podobno kultowa


RE: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - Harnas - 22.06.2022

Dobry ten bezdomny Big Grin


RE: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - MarekToZiomal - 22.06.2022

zna ktoś namiary na tego bezdomnego Big Grin


RE: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - Dominator - 23.06.2022

Zostawcie mnie w spokoju xD


RE: Bezdomny zatrzymany z workiem kokainy: "To proszek do prania, który dała mi koleżanka - Koras88 - 23.06.2022

Mam podobny proszek to persil? Big Grin