Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JAKIE BENZO? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: JAKIE BENZO? (/showthread.php?tid=660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


JAKIE BENZO? - KACPER - 18.06.2022

Siemanko jakie apteczne benzo, ktore pozwoli dojsc do siebie (amotywacja, problemy ze snem, brak apetytu i checi do czegokolwiek) spowodowane przez nadmierne uzywanie stymulantow? 
brałem kwetiapine, ale robilo to ze mnie zombie i fakt faktem przybralem na wadze, spalem, a wlasciwie przesypialem wszystko co mozliwe, ale dalej zostala amotywacja i brak checi do zycia. 
Macie jakies cudowne lekarstwo na moje dolegliwosci?


RE: JAKIE BENZO? - wwojtuss - 18.06.2022

ja bym sie nie dopychal lekami, tylko zmienil tryb zycia na zdrowszy
cwiczenia, spacery, suplementacja, witaminki, hobby, rozne rzeczy najrozniejsze
chwytaj piekna pogode, slonce bardzo poprawia humor


RE: JAKIE BENZO? - dekadan89 - 18.06.2022

Jak apteka na poważniejsze stany mnie tylko klon/alpra interesiowały nie ważne jak zdobyte(alpry pfizera to matce blistrami podbierałem więc tu nie było problem. Po liaiku widać że udupiony ale Ty nim raczej nie jesteś, da radę funkcjonować tylko odp dawka i uszy do góry.

Alpra mi raz dupsko w sądzie uratowała bo sie odwoływałem do wyroku i wygrałem. Oczy kota ze  shreka, dobra nawijka z łezka w oku  i wiara że się uda.


RE: JAKIE BENZO? - KACPER - 19.06.2022

Kiedyś stosowałem mianseryne, była kozacka. Tylko ten wzrost wagi bardzo martwił, obecnie waże 87kg/188cm i nie chce się bujnąć do góry. Poza tym jak poprosić lekarza o konkretnie dany lek? Prosto z mostu? Smile Nigdy nie byłem w takiej sytuacji, także jestem laikiem Wink


RE: JAKIE BENZO? - horsii - 19.06.2022

jeden lekarz powie chyba se pan zartujesz , to leczenie (Ta hehe jasne) anie sklep z receptami ,inny na wyjebce.
zalatw papier ze brałęs juz np Xanax na agorafobie itp. czy cos i przedstaw to na tele poradzie przedluza to oni mają w huju co wypisuja. KACPER

alprazol,am - lorazepam - typowe anksjolityki


RE: JAKIE BENZO? - KACPER - 19.06.2022

Druga sprawa, jak taki papier ogarnac? Tongue


RE: JAKIE BENZO? - horsii - 19.06.2022

KACPER idz do doktora kogucika wypisze ci taki mały kwitek źe masz Agorafobie i do razu napisze co powiniene brac np tyle rolek dziennie itp Tylk okurwa nie pajacuj, bo jesteśzlękniony i przerazony i potrzebujesz tych leków! :Podobno kultowa

Miałem kiedys szablon do druku taki ze sam se pisalem kurwa leki itd xddd Od lekarza jakegios z huja istniejacego. Ale nie mam go juz niestety zgubiłem go. Postaram sie poszukac ale nie licz na to i wez sie za powyzsze metody


RE: JAKIE BENZO? - PUDZILLA - 20.06.2022

lorafen, diazepam, alprazolam i w bromazepam najgorszy nie jest


RE: JAKIE BENZO? - Maniek - 20.06.2022

Diazepam albo alprazolam.

Lorafenu dla osoby z zerową tolerką na benzo bym nie polecał (chyba, że na sen Podobno kultowa zerwanie taśmy Podobno kultowa albo po prostu w mega niskich dawkach)


RE: JAKIE BENZO? - ProducentRC - 20.06.2022

Bromazepam ja od siebie bym polecił jak przyszlo mi 250mg od designer to była PETARDA w działaniu...