Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JAKIE BENZO? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: JAKIE BENZO? (/showthread.php?tid=660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: JAKIE BENZO? - Szatan69 - 10.09.2022

Jak walne xanaxa to lęk zniknie i nie bede zamulony kilka godzin. Dobrze rozumiem ? Dziala jak klon tylko krócej czy jak Big Grin ? Ogolnie benzo nie stosuje,lęki piwem zapijam bo nie chce chodzic 20 godzin zmulony jak mul xD


RE: JAKIE BENZO? - Diabełek25K - 10.09.2022

Jeżeli nie miałeś żadnego doświadczenia z benzo to nie wiem. Kolejna kwestia to przyjęta dawka. Szczerze nie wiem czy będziesz miał zamułe czy nie każdy organizm jest inny. Benzo  bym Ci nie radziła alko popijać skoro nie stostowałeś mimo iż sam tak robię ale to inna bajka. Masz typowy Xanax czy alpre? Jeżeli chodzi o porównanie Alpry z klonami to klony są zdecydowanie modniejsze niż Alpra. Ale napisałeś to tak ogólnikowo ciężko się odnieść


RE: JAKIE BENZO? - horsii - 10.09.2022

(10.09.2022, 19:18)Diabełek25K napisał(a): Masz typowy Xanax czy alpre?

xanax = alprazolam, to jest jedno i to samo. używajcie nazw substancji a nie nazw handlowych.


RE: JAKIE BENZO? - Diabełek25K - 10.09.2022

Tyle to ja wiem aż taki głupi to nie jestem. Ale chodziło mi o to jak ktoś pójdzie do rodzinnego to nie powie " Panie doktorze czy jest możliwość wystawienia recepty na Xanax bo jedynie on pomaga mi w zaburzenia lękowych?" To z automatu usłyszysz nie. A jak zadasz pytanie ewentualne masz podstawkę w formie zaświadczenia i zadasz takie samo pytanie tylko w formie alpragen lub abofam czy coś takiego to bez problemu. O to mi chodziło.


RE: JAKIE BENZO? - horsii - 10.09.2022

Diabełek25K że "xanax" zniechęci lekarza, ale alpragen, afbofam, i inne nazwy już przejdą? No nie wiem..
I co ma do tego zaświadczenie w formie podstawki? Podobno kultowa to jest bez znaczenia, czy na papierze że masz np. agorafobię lub inne ustrojstwo masz napisane "xanax" czy "zomiren", bo to jedna i ta sama substancja.


RE: JAKIE BENZO? - Szatan69 - 10.09.2022

To jak ten xanax dostac albo gdzie kupic nielegalnie ??? Spróbował bym chetnie bo klony to mnie zamulaja za długo


RE: JAKIE BENZO? - Diabełek25K - 10.09.2022

horsii  widocznie się nie rozumiemy nie róbmy niepotrzebnego spamu. Jak chcesz prowadzić dalszą dyskusję to na priv. Odniose się do tego ostatni raz wiadomo nie mówisz wprost lekarzowi,że chcesz benzo bo Ci nie przepisze dobra bajera i jakoś pyknie..A zaświadczenia jest podkładką dla lekarza np rodzinnego w razie kontroli on jest kryty, że faktycznie musisz przyjmować takie leki. Mam nadzieję, że już w miarę jasno wytłumaczyłem o co chodzi.


RE: JAKIE BENZO? - fiodor - 11.09.2022

Szatan69  próbowałeś mniejsza dawkę klona ? Bo zamulać w dobrze dobranej dawcenie powinno


RE: JAKIE BENZO? - Szatan69 - 11.09.2022

Fiodor jak mnie zamula 1 tabs 2mg 😂


RE: JAKIE BENZO? - Diabełek25K - 11.09.2022

Szatan69 spróbuj złamać na pół i połówkę klona pod język może wtedy nie będzie tak mulić jeśli nadal to wgl polecam zacząć od całkowicie innego benzo i inną zawartością mg.