Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JAKIE BENZO? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: JAKIE BENZO? (/showthread.php?tid=660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: JAKIE BENZO? - fiodor - 12.09.2022

Szatan69 właśnie o to mi chodzi, co pisze Diabełek25K , spróbuj połowę, później nawet ćwiartkę. To, że zamula to za duża dawka i to żaden wstyd, tylko powód żeby się cieszyć, że mała dawka robi robotę


RE: JAKIE BENZO? - Diabełek25K - 13.09.2022

fiodor W żaden sposób moja wypowiedź nie miała na celu nikogo wyśmiania.Powtarzam każdy organizm jest inny napisałem co ewentualnie dany użytkownik może zrobić skoro pytał.


RE: JAKIE BENZO? - Dupsko - 13.09.2022

O ile śmieszkujemy sobie tu na forum nie raz żartami typu 'dawka jak dla dziecka', to i tak należy pamiętać, że ćpanie to nie wyścigi, a ćpanie dla dorównania komuś to po prostu debilizm. Bierzcie odpowiedzialnie unikając niepotrzebnego przypału i dostosowując dawki do oczekiwanego efektu, nic na siłę również, benzo jest wiele o różnych profilach działania, jeżeli jedno nie służy to możesz spróbować inne, które lepiej będą działać.


RE: JAKIE BENZO? - Szatan69 - 13.09.2022

Nie wiem ćwiartki ani połowy nie czuć prawie w ogole a cala mnie przymula. Potrzebuje benzo co nie przymuli a odbierze leki czasem Big Grin


RE: JAKIE BENZO? - Dupsko - 13.09.2022

Z takich lżejszych zdecydowanie mogę polecić temazepam albo lorazepam, oba raczej miłe i pluszowe, odpowiednio wyciszające, na mnie np najlepiej działa bromazepam z naszych aptecznych, ale może nawet aż nazbyt dobrze Podobno kultowa

Edit. Jeszcze klasycznie rolki albo oxazepam, a jeżeli benzo po prostu tak na Ciebie działa to są też naturalne fajne modulatory GABA które działają też doraźnie i mają zbliżone efekty uspokajające do diazepamu/oxazepamu jak passiflora, kava kava czy ekstrakty z waleriany


RE: JAKIE BENZO? - Maniek - 13.09.2022

To spróbuj niskie dawki alprazolamu.

Ja mam podobnie z lorafenem (lorazepam), co Ty z klonami - wezmę małą dawkę i nic czuję, wezmę trochę więcej i często kończy się zerwaniem taśmy i pustym opakowaniu po lorku Podobno kultowa


RE: JAKIE BENZO? - Diabełek25K - 13.09.2022

Alprazolam to najniższa dawka 0,25mg chyba,że się mylę  i jest no takie w działu bym określił chillout na tym nie ma zamuły ( pisze tutaj o sobie ) o ile nie łączysz tego z alko i zażyje się jedną a nie z 5 bo wtedy to nic dziwnego.Kurde ale intrygujące są te zawsze wypowiedzi.. ja to zamułe i urywa mi się film gdzieś po 12mg klona plus alko np wczoraj PROSZĘ NIE BRAĆ PRZYKŁADU. Każdy odpowiada sam za siebie. U mnie skończyło się to chwiejnym krokiem itp a u innych może nawet i czymś gorszym


RE: JAKIE BENZO? - fiodor - 14.09.2022

Diabełek25K kompletnie nie chodziło mi o Ciebie, że się wysmiewasz tylko wiem jaka ogólnie panuje opinia, że im więcej tym lepiej.


RE: JAKIE BENZO? - Diabełek25K - 14.09.2022

fiodor Opinie są podzielone trzeba brać poprawkę większość ludzi tutaj pochodzi do takich rzeczy z dystansem


RE: JAKIE BENZO? - Makelele - 14.09.2022

Najlepsze benzo to melisa!