Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JAKIE BENZO? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: JAKIE BENZO? (/showthread.php?tid=660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: JAKIE BENZO? - Beeniepatu - 14.09.2022

Szatan69 przede wszystkim to musisz najpierw ustalic czy to jest faktycznie zaburzenie lekowe czy naturalny lek, ktory jest naturalna reakcja na sytuacje stresowe. Zaburzenia lekowe to przedluzajacy sie niepokoj, ktory nie pozwala radzic sobie z codziennymi sprawami. Skoro piwo pomaga Ci na Twoj "lek", to znak, ze nie masz zaburzen lekowych, bo alko przy takich wzmacnia poczucie leku. Po prostu pewne sytuacje Cie stresuja, bo np. nie umiesz sie zachowac, nie lubisz, itp. Normalna sprawa. Daruje sobie analize mozliwych przyczyn 😎
Nie szukaj pomocy w benzo, bo te substancje nie lecza zadnego leku. Moze sprobuj znalezc przyczyne stresu, znajdz te faktory, ktore determinuja taka reakcje organizmu, i poszukaj rozwiazan. Nad tym sie normalnie pracuje, bo dotyka to kazdego z Nas. Benzo nic tu nie pomoze, byc moze dlatego albo nie dziala albo zamula. Bo jedyne co otrzymujesz od benzo to efekt sedacyjny.


RE: JAKIE BENZO? - Szatan69 - 14.09.2022

(14.09.2022, 08:04)Makelele napisał(a): Najlepsze benzo to melisa!

Kiedyś zaparzylem 10  torebek naraz  to bylo git

(14.09.2022, 08:04)Makelele napisał(a): Najlepsze benzo to melisa!

Kiedyś zaparzylem 10  torebek naraz  to bylo git


RE: JAKIE BENZO? - PUDZILLA - 14.09.2022

Diabełek25K klonitrazepam i klonitrazolam (klonazepam i clonazolam) dzialaja mocno a zolam zwlaszcza anksjolitycznie, troche mnie miorelaksacyjnie, jak analizuje wzoru w obu jest doczepiony chlor do benzenu. 


Klony tez przeciwpadaczkowo dobrze dzialaja, jak karetka przyjezdza to laduja 1mg klonazepamu i.m.


flunitrazolam ma fluor podlaczony i ma miorelaksacje taka, ze szkielet po 30 minutach sie z waty robi i sie z podlogi wstawac niechce. 


na bromach sie nie znam, bo nie lubie profilu jego dzialania. 


etizolam elegancko anksjolitycznie (przeciwlękowo) ale tak dawno nie bralem, ze jak misiowaty jest to nie wiem. Ale wzory odczytac zbytnio nie potrafie, still moje ulubione benzo to nitraski. 


Research benzo to moj sport.


RE: JAKIE BENZO? - Diabełek25K - 14.09.2022

PUDZILLA Czy klony w karetce nie wiem..bardziej spotkałem się z czymś takim jak relanium w zastrzyku walą i się nie pierdolą.Ale różnie to bywa temat rzeka


RE: JAKIE BENZO? - PUDZILLA - 14.09.2022

Diabełek25K relanium to na uspokojenie daja, moj kolega ma padaczke od dziexka, bierze walproinian sodu codziennie bo musi, ataku dostal raz silnego, trzeba bylo wzywac karetke. Dostal zastrzyk klonazepamu 1mg i.m i dopiero mu przeszlo. 

"Przerywanie stanu padaczkowego
Pozajelitowo, i.v. lub, w sytuacjach nagłych, gdy dostęp do żyły jest utrudniony, i.m. Przerywanie wszystkich postaci stanu padaczkowego.

Leczenie padaczki
P.o. Padaczka u dorosłych i dzieci – napady uogólnione: akinetyczne, miokloniczne, toniczno-kloniczne, nieświadomości oraz napady częściowe (ogniskowe)." - https://indeks.mp.pl/desc.php?id=445


RE: JAKIE BENZO? - Beeniepatu - 14.09.2022

Diabełek25K klonazepam jest dlatego w statystykach uzywania wyzej niz alprazolam. Uzywa sie go w wiekszej liczbie aplikacji przy napadach drgawkowych. Najczestszymi beneficjentami sa alkoholizy, gdy dopadnie ich padaczka alkoholowa 😎


RE: JAKIE BENZO? - Maniek - 14.09.2022

(14.09.2022, 06:21)fiodor napisał(a): Diabełek25K kompletnie nie chodziło mi o Ciebie, że się wysmiewasz tylko wiem jaka ogólnie panuje opinia, że im więcej tym lepiej.

Taka opinia panuje jedynie wśród benzowraków i/lub zawodowych benzożerców, którzy benzo sport trenują wyczynowo Wink


RE: JAKIE BENZO? - Szatan69 - 14.09.2022

Po realanium nic nie czuje


RE: JAKIE BENZO? - Diabełek25K - 14.09.2022

Osoba z mojego grona miała napad lęku i zaproponowało jej pogotowie zastrzyk w firmie relanium lub hydroksyzynę w syropie więc piszę jak to wygląda z tej strony. Nie wiem może w każdej miejscowości jest inaczej. Uzyskała ta osoba również odp,że pogotowie nie posiada tabletek
(14.09.2022, 12:55)beeniepatu napisał(a): Diabełek25K klonazepam jest dlatego w statystykach uzywania wyzej niz alprazolam. Uzywa sie go w wiekszej liczbie aplikacji przy napadach drgawkowych. Najczestszymi beneficjentami sa alkoholizy, gdy dopadnie ich padaczka alkoholowa 😎

Wiem wiem,znam osoby,które zażywają właśnie klonazepam bo wcześniej miały problemy z alko i bez nich funkcjonować nie potrafią ja to tam inna bajka biorę tak jak ja to ujmuję dla chilloutu

Tak jak byłem za klonami tak teraz flunitrazolam z ręką na sercu


RE: JAKIE BENZO? - Beeniepatu - 15.09.2022

Przy napadzie leku klon nie bedzie pierwszyw wyborem tylko wlasnie diazepam - Klonazepam stosuje sie przy naglych napadach drgawkowych, bo dziala przeciwdrgawkowo i zwiotczajaco. Choc podobno teraz coraz czesciej podawany jest lorazepam. W ogole klony teraz moga byc przepisywane tylko przy leczeniu padaczki