Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JAKIE BENZO? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: JAKIE BENZO? (/showthread.php?tid=660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: JAKIE BENZO? - KACPER - 22.06.2022

Czyli zaczne od 2mg w gore? Wink
Roztwór na normalnej wódce 40% czystej będzie ok? 100ml/250mg bromka?


RE: JAKIE BENZO? - Maniek - 22.06.2022

Jeśli Bromek ma taką samą moc jak Alpra, to nawet te 2mg będzie zbyt dużo na start dla osoby z zerową tolerką Smile Ale czy ma taką samą moc jak Alpra? Nie pamiętam Podobno kultowa Niech się wypowiedzą zawodowi benzożercy.


RE: JAKIE BENZO? - KACPER - 22.06.2022

PUDZILLA horsii zapraszam do dyskusji Big Grin

Czy nawet w przypadku przedobrzenia nie bedzie glupich sytacji typu "amnezja, latanie po ludziach, korba" mialem tak po eti w prochu od kosmity i bylo za grubo Podobno kultowa oczywiscie w polaczeniu z wodka + piwem tutaj takiej glupoty niepopelnie Big Grin


RE: JAKIE BENZO? - mama_kacpra_od_sloika - 22.06.2022

przypadkiem nie istnieje tabelka zamiennikow i ich mocy?


RE: JAKIE BENZO? - Maniek - 22.06.2022

(22.06.2022, 12:42)KACPER napisał(a): PUDZILLA horsii  zapraszam do dyskusji Big Grin

Czy nawet w przypadku przedobrzenia nie bedzie glupich sytacji typu "amnezja, latanie po ludziach, korba" mialem tak po eti w prochu od kosmity i bylo za grubo Podobno kultowa oczywiscie w polaczeniu z wodka + piwem tutaj takiej glupoty niepopelnie Big Grin

W przypadku benzo i mocnego przedobrzenia praktycznie zawsze jest amnezja (większa lub mniejsza) oraz latanie po ludziach, bo przecież benzo, a szczególnie takie jak bromek i alpra działają mocno prospołecznie i przeciwlękowo.


RE: JAKIE BENZO? - PUDZILLA - 22.06.2022

KACPER nie porownuj benzo w prochu do tabletek, jak wezmiesz jedna tabse np bromazolamu, czy czegos z apteki po maratonie oslabna ci schizy

ot cala.filozofia


RE: JAKIE BENZO? - Dupsko - 27.06.2022

(18.06.2022, 20:17)KACPER napisał(a): Siemanko jakie apteczne benzo, ktore pozwoli dojsc do siebie (amotywacja, problemy ze snem, brak apetytu i checi do czegokolwiek) spowodowane przez nadmierne uzywanie stymulantow? 
brałem kwetiapine, ale robilo to ze mnie zombie i fakt faktem przybralem na wadze, spalem, a wlasciwie przesypialem wszystko co mozliwe, ale dalej zostala amotywacja i brak checi do zycia. 
Macie jakies cudowne lekarstwo na moje dolegliwosci?

Przede wszystkim to na syndrom dlugotrwalego zmęczenia po nadużywaniu stimów używa się n-acetyl-lcysteiny, a nie benzo Podobno kultowa Co to w ogole za durny pomysł brania na to benzo


RE: JAKIE BENZO? - Maniek - 27.06.2022

Droga na skróty po prostu i doraźna natychmiastowa pomoc w cierpieniu Podobno kultowa


RE: JAKIE BENZO? - Kapitan - 27.06.2022

Benzo zbija krzywe akcję i uspokaja


RE: JAKIE BENZO? - winiu - 27.06.2022

(18.06.2022, 20:17)KACPER napisał(a): Siemanko jakie apteczne benzo, ktore pozwoli dojsc do siebie (amotywacja, problemy ze snem, brak apetytu i checi do czegokolwiek) spowodowane przez nadmierne uzywanie stymulantow? 
brałem kwetiapine, ale robilo to ze mnie zombie i fakt faktem przybralem na wadze, spalem, a wlasciwie przesypialem wszystko co mozliwe, ale dalej zostala amotywacja i brak checi do zycia. 
Macie jakies cudowne lekarstwo na moje dolegliwosci?

Ketral jest dobry. Elegancko usypia i po obudzeniu jest wszystko ok.