Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JAKIE BENZO? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: JAKIE BENZO? (/showthread.php?tid=660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: JAKIE BENZO? - Kapitan - 28.06.2022

(27.06.2022, 20:50)winiu napisał(a):
(18.06.2022, 20:17)KACPER napisał(a): Siemanko jakie apteczne benzo, ktore pozwoli dojsc do siebie (amotywacja, problemy ze snem, brak apetytu i checi do czegokolwiek) spowodowane przez nadmierne uzywanie stymulantow?
brałem kwetiapine, ale robilo to ze mnie zombie i fakt faktem przybralem na wadze, spalem, a wlasciwie przesypialem wszystko co mozliwe, ale dalej zostala amotywacja i brak checi do zycia.
Macie jakies cudowne lekarstwo na moje dolegliwosci?

Ketral jest dobry. Elegancko usypia i po obudzeniu jest wszystko ok.
Ketral to nie benzo tylko lek nasenny


RE: JAKIE BENZO? - winiu - 28.06.2022

(28.06.2022, 21:02)Kapitan napisał(a): Ketral to nie benzo tylko lek nasenny

Aż tak się nie znam, ale tutaj każdy to bierze po długich imprezach i jest ok.


RE: JAKIE BENZO? - Kapitan - 29.06.2022

(28.06.2022, 21:34)winiu napisał(a):
(28.06.2022, 21:02)Kapitan napisał(a): Ketral to nie benzo tylko lek nasenny

Aż tak się nie znam, ale tutaj każdy to bierze po długich imprezach i jest ok.
Po imprezie ketral jeszcze po fecie możesz po takim mixie zemdleć


RE: JAKIE BENZO? - Dupsko - 02.07.2022

(28.06.2022, 21:02)Kapitan napisał(a): Ketral to nie benzo tylko lek nasenny

Ketrel to nie lek nasenny tylko przeciwpsychotyczny


RE: JAKIE BENZO? - Dupsko - 07.07.2022

Dobra, po kolei. Jeżeli chodzi o paranoje albo krzywe akcje na stimach - benzo nada się jak najbardziej.
Kiedy jednak dopada apatia, zmęczenie długotrwałe, nie chce sie nić robić i nie widać sensu, polecam kupić sobie NAC. Łatwo dostępny i nawet nie drogi antyoksydant, a bardzo dobrze pomaga na chroniczne stimo zmęczenie. Kwetiapin to lek przeciwpyschotyczny nie stricte nasenny, nie dziw sę też że się tak czułeś. Na ogólny stan ahedonii więc polecam NAC, jebnij se piwo i będzie git Podobno kultowa


RE: JAKIE BENZO? - DwDPzN - 12.07.2022

(27.06.2022, 17:03)Maniek napisał(a): Droga na skróty po prostu i doraźna natychmiastowa pomoc w cierpieniu Podobno kultowa

Ja bym powiedział, że ta droga na skróty tak naprawdę prowadzi z deszczu pod rynnę


RE: JAKIE BENZO? - Kajabuza - 13.07.2022

(02.07.2022, 10:51)Dupsko napisał(a): Ketrel to nie lek nasenny tylko przeciwpsychotyczny


Masz rację, jednak o dziwo jeden psychiatra przepisał mi to na bezsenność.

Jednak kwetiapina ma moc usypiajacą w połączeniu z kilkoma piwami. Jak wchodzil ten miks przed kolacją to czasami ledwo kończyłem ją jeść i kładło mnie na nawet kilkanaście godzin. Smile


RE: JAKIE BENZO? - Dupsko - 13.07.2022

A ponieważ jest to również najlepszy lek do krótkotrwałego leczenia problemów ze snem, niestety dla mnie az zbyt smaczny przez co jadłem po 600-800mg dziennie Podobno kultowa


RE: JAKIE BENZO? - Kajabuza - 13.07.2022

Dupsko Podobno kultowa ja nie chce nic mówić, Offtop, ale zaraz ktoś nakrzyczy, że cytujesz posta pod postem cytowanym Podobno kultowa


Pozdrawiam Weronikę Smile


Co do Ketrelu większe dawki ale bez alko powodowały problem ze snem przez przyspieszone bicie serca itd, mniejsze dawki znowu kładły jak kłodę Smile


RE: JAKIE BENZO? - Maniek - 13.07.2022

(12.07.2022, 23:09)DwDPzN napisał(a): Ja bym powiedział, że ta droga na skróty tak naprawdę prowadzi z deszczu pod rynnę

Dla osób nieodpowiedzialnych, którzy wpierdolą wszystko co "klepie" do ostatniego okruszka, to zgadza się, takie osoby wpadną z deszczu pod rynnę. Ja mówiłem o doraźnym stosowaniu, czyli tak, aby nie brać tego nawet w najmniejszym ciągu.