Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JAKIE BENZO? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: JAKIE BENZO? (/showthread.php?tid=660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: JAKIE BENZO? - shaqu245 - 13.07.2022

(22.06.2022, 08:09)M100 napisał(a): KACPER
To zależy od Twojej tolerki bo my odznaczeni to i tak ponad normę jjemy Smile
Zacznij od 3-6mg .


Maniek  czy o takich radach mi czasem ostatnio nie wspominałeś Podobno kultowa ?

„Ja miałem tolerancję na Xanax i relanium tylko i po 30mg miałem za GRUBO!„ ----Dlaczego mnie to jakoś nie dziwi? Podobno kultowa
Nie no do mnie też bromek leci. Też to samo źródło ,ale ja chciałbym zacząć od 1mg Big Grin  na samym poczatku znajomości chciałabym pamiętać jak nowy kolega działa Podobno kultowa

A co do tego ztyrania po maratonach to nic tak chyba nie pomaga jak odpoczynek,sen(po pewnym czasie sam wraca do normy-czasem kilka miesięcy)dobre jedzenie,zioła na koncentracje i pamięć oraz maratony ale tym razem na netflixie.
Ketrel miałem od psychiatry. Ustabilizowanie nastroju i sen po amputacji. Jak dla mnie to straszny syf. Do celu tu wymienionego moim zdaniem ni chuja się nie nadaje.
Ps nie wyobrażam sobie jeść to badziewie po 600 czy 800 na sen czy tym bardziej dla zabawy.


RE: JAKIE BENZO? - KACPER - 20.07.2022

1mg na wyciszenie, leki, etc. 
2mg uspilo mnie jak dziecko 
6mg uspilo mnie jak jebana szmate i gdybym byl na lawce na peronie, na przesluchaniu czy w pracy, usunalbym gdziekolwiek, TOTALNA ODCINA
mowa o bromazolamie powder Wink


RE: JAKIE BENZO? - Maniek - 20.07.2022

Bez tolerki to nawet 0,5mg by wystarczyło, żeby uspokoiło, wyciszyło i usunęło lęki.


RE: JAKIE BENZO? - KACPER - 20.07.2022

Brachu mnie rodzicielka zobaczyla po przyjeciu 6mg wygietego na wszystkie strony kolanami opieralem sie o panele a morda spalem w swoim lozku, myslala ze nie zyje! Big Grin  wiesz co jest najlepsze? NIC, ale to nic nie pamietam nawet teraz, nie pamietam doslownie NIC PUSTKA. Nawet jakbym kogos potracil rowerem i sobie polamal rece bym nie pamietal, co sie dzialo
BROMEK + piwko = AMNEZJA 100 % Big Grin


RE: JAKIE BENZO? - lysy102 - 20.07.2022

dla świeżaka relanium dobre będzie


RE: JAKIE BENZO? - KACPER - 21.07.2022

Relanium czy hydo to raczej placebo.. O czym my mowimy? Big Grin


RE: JAKIE BENZO? - Dupsko - 21.07.2022

Jeżeli jesz dawki jak dla dziecka to owszem, spróbuj od 30mg zacząć rolek wtedy jest zabawa


RE: JAKIE BENZO? - KACPER - 21.07.2022

Dupsko zgadza sie. W nadmiarze to i czekolada szkodzi Wink


RE: JAKIE BENZO? - fiodor - 27.07.2022

Za starych czasów zwykle szło eti, bo z kettelem bywało różnie, raz uśpiło, raz nie. Zwykle jakieś krótkie benzo szło, albo właśnie diazepam, żeby w dzień nie chodzić zamulony lub z RC dichlorazepam, fenazepam.


RE: JAKIE BENZO? - kot_kreskowy - 27.07.2022

Raz tylko pobrałem etizolam i więcej tego błędu nie zrobię.