Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Cyrki Vendorów! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Cyrki Vendorów! (/showthread.php?tid=665)

Strony: 1 2


Cyrki Vendorów! - Kajabuza - 19.06.2022

Macie jakieś śmiechówe sytuację z działaniami sklepów?

Moje dwa na szybko przypomniane:

Ch**pirat*.co*

U nich od zawsze widniał szyld, że wysyłają sample próbki. Ok napisałem na odpowiedni email, adres pl itd, kilka dni i w skrzynce koperta z fajnymi różnymi samplami. Ok to czas na zamówienie: "niestety nie wysyłamy do PL" XD

No i predo raz wysłał dwa razy tę samą pakę XD miła niespodzinaka, oby więcej takich dla każdego Podobno kultowa To były czasy jak 3mmc znikło a on miał na stanie. Pierwsza paka już w zapomnienie poszła, ja patrzę w skrzynkę a tam znajoma koperta Podobno kultowa i dokładnie to samo zamówienie.

Poczułem się jak ktoś zupełnie wyjątkowy Big Grin


RE: Cyrki Vendorów! - horsii - 19.06.2022

chempirate aka 3mmcking = dobrze znany oszust, cwel, exit scamer.
zamykam temat.


RE: Cyrki Vendorów! - Kajabuza - 19.06.2022

Horsii

Twoje zdanie, ale jeśli 10g najlepszego hexa jaki w życiu jadłem za 24 euro około rok temu to źle to ja nie wiem już. Szkoda, że sklep nie działa już chyba, bo skrzynka przepełniona. Ja się nie zawiodłem a hex robił furorę, przy większych ilościach pół darmo serio.

Jeszcze pamiętam jak dziś, że dopytywałem czy ten hex z sampli darmowych to to samo co w ofercie i tak było. Cud miód sztoshexi.


[Obrazek: Screenshot-2022-06-19-10-34-51-03-40deb4...480b12.jpg]


RE: Cyrki Vendorów! - SUbWAY - 19.06.2022

Co do "pomyłek" vendorów to mi raz Synthetics wysłał za friko 10g Hex'a do żółtego kredensu na numer telefonu 123456789 :) - byłem nawalony i coś tam na stronie klikałem. Nie było to jakieś sępienie, wyjaśniłem potem sprawę z vendorem. Kolejna pomyłka była związana z 13rc, poprosiłem o sampla 4F-MPH a dostałem dwa gołębie a w każdym po 5g 4F-MPH. W końcu i tak zamówiłem pakę za bankroll przez co nie mam wyrzutów że kogoś wyjebałem. Trzymajcie się :]


RE: Cyrki Vendorów! - Polono - 19.06.2022

Do pirata o sample napisalem moze da xD


RE: Cyrki Vendorów! - dekadan89 - 20.06.2022

Dostałem dwa te same zamówienia od chem.** mimo zapewnień ze w drugim będą arylki


RE: Cyrki Vendorów! - PUDZILLA - 20.06.2022

mrkolekcja wyslal mi paczke 400km od miejsca docelowego

einstein


RE: Cyrki Vendorów! - Czarnahexx - 20.06.2022

Od Gustawa kiedyś dostałam 6g GP zamiast 2g
Kolejnym razem przez pomyłkę 2g AR a w zamian za to darmowe 4g GP


RE: Cyrki Vendorów! - dekadan89 - 20.06.2022

o RCBaron lata wstecz zamiast 4fma dostałem 20g 4-mec który już miał bana


RE: Cyrki Vendorów! - Kajabuza - 05.07.2022

Może nie cyrk, ale uszczęśliwił jak dziecko w owym. Smile

Kolek jak zwijał interes po banie przy zamówieniu (na kilka dni przed wejściem ustawy) 5g władzia dorzucił do niego gratis w formie około 40 łącznie cocolino, cherry i funky.

Jak to klepało wtedy.
[Obrazek: IMG-20220705-194750.jpg]