Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl (/showthread.php?tid=668)

Strony: 1 2


Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - Ksawery25 - 19.06.2022

Witam serdecznie czy ma ktoś z was kontakt mejlowy aktualny z ludźmi z kolekcjoner nl miałem z nimi kontakt do stycznia dopóki mnie nie zawineli na sanki wyszedłem i próbuje się z nimi skontaktować ale na żadnym mejlu ich nie ma z góry dziękuje  i pozdrawiam .


RE: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - Polono - 19.06.2022

(19.06.2022, 15:50)Ksawery25 napisał(a): Witam serdecznie czy ma ktoś z was kontakt mejlowy aktualny z ludźmi z kolekcjoner nl miałem z nimi kontakt do stycznia dopóki mnie nie zawineli na sanki wyszedłem i próbuje się z nimi skontaktować ale na żadnym mejlu ich nie ma z góry dziękuje  i pozdrawiam .

Wchodzilem na ich strone i jest pusta. Ani jednego odczynnik. Moze jego tez zawineli xd


RE: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - Ksawery25 - 19.06.2022

Tak tak ja wiem ze na stronie nic nie ma już dawno jest pusta ale normalnie z nimi działałem dopóki mnie nie zamkli Smile i ten mejl tez nieaktualny


RE: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - mama_kacpra_od_sloika - 19.06.2022

nawet, jak ktosa ma i korzysta to sory ale nie da
za cienszkie czasy nastali


RE: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - inspiron - 20.06.2022

(19.06.2022, 18:19)Ksawery25 napisał(a): Tak tak ja wiem ze na stronie nic nie ma już dawno jest pusta ale normalnie z nimi działałem dopóki mnie nie zamkli Smile i ten mejl tez nieaktualny

chyba padlo cos u nich ale maja tez drugi sklep chempir*t* te same produkty co u kolka 
ogolem dzialaja tylko na terenie NL i DE 

pozdro


RE: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - mama_kacpra_od_sloika - 20.06.2022

no najgorsze ze pirat nie wysle do polszy


RE: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - Ksawery25 - 21.06.2022

(20.06.2022, 10:42)abdul napisał(a): chyba padlo cos u nich ale maja tez drugi sklep chempir*t* te same produkty co u kolka 
ogolem dzialaja tylko na terenie NL i DE 

pozdro

Dzięki wielkie mordeczko napisałem do nich ale maja skrzynkę zapełniona i wgl do nich wiadomości nie dochodzą Smile


RE: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - Sony Crockett - 01.01.2024

(19.06.2022, 15:50)Ksawery25 napisał(a): Witam serdecznie czy ma ktoś z was kontakt mejlowy aktualny z ludźmi z kolekcjoner nl miałem z nimi kontakt do stycznia dopóki mnie nie zawineli na sanki wyszedłem i próbuje się z nimi skontaktować ale na żadnym mejlu ich nie ma z góry dziękuje  i pozdrawiam .

Witam wszystkich, jestem nowy na forum,ale mam podobny problem... dlatego ponawiam temat: czy ma ktoś może aktualny kontakt do chłopaków z kolekcjoner.nl ?? Będę wdzięczny za każdy help


RE: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - Mef123 - 01.01.2024

Kolek już nie działa napisał podziękować na sąsiednim forum  Sad


RE: Czy ma ktoś mejla aktualnego kolekcjonera nl - Lukas1985 - 01.01.2024

Mef123 na którym ?