Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP Powder - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Alfa-PiHP Powder (/showthread.php?tid=675)

Strony: 1 2 3


Alfa-PiHP Powder - Maniek - 21.06.2022

W tym miejscu piszecie opinie na temat odczynnika Alfa-PiHP Powder ze sklepu Designer-chems.com


RE: Alfa-PHIP Powder - M100 - 21.06.2022

Alfa kozak w temacie ogólnym są moje recki .
Teraz pytanie czy moderator będzie może przenosił opinie z tematu ogólnego do konkretnych już tematów ?


RE: Alfa-PHIP Powder - Maniek - 21.06.2022

Gdyby to były pojedyncze posty i każdy post zawierałby odpowiednią opinię danego odczynnika to nie ma problemu, ale z tego co widzę, to wszystko wrzuciłeś w jednym poście. Zatem najlepiej będzie jak skopiujesz fragmenty recenzji konkretnego odczynnika i wrzucisz w odpowiednie wątki tematyczne Smile


RE: Alfa-PHIP Powder - M100 - 21.06.2022

Maniek tak też mi się wydaje i tak zrobię ale później Smile


RE: Alfa-PHIP Powder - ProducentRC - 22.06.2022

Kozak z żarówki, wypierdala poza orbitę... Sniff boli jak by się wciągało kwas solny po pół kreski wielkości zapałki dalem spokój ze sniffem, vapo i jazda, trochę jebie chemią ale jak ktoś ma problem z tym to jego sprawa ja otworzyłem dwa okna w różnych częściach pokoju zrobiłem przeciąg powietrza i miałem wyjebane na ten zapach chemii, klepie bardzo srogo, polecam z ręką na żarówie Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Alfa-PHIP Powder - M100 - 26.06.2022

Testowane Roa

Vapo
Na początku 30mg bu zobaczyć z czym mam doczynienia.
Po pierwszej chmurce już wiedziałem, że mam doczyjienia z konkretnym mocnym sortem .
Smak i zapach dymu charakterystyczny dla tej substancji.
Kolejne chmury leciały 50mg +/-

Działania jak przystało do Alfy pihp.

Działanie około 30/40 minut.

Sniff

Bardzo nie praktykuje tej Roa w przypadku tej substancji ale czuję się zobowiązany.

Usypane na blat 50mg bardzo dobrze się kruszy i lajka formuje.
Sniff dziwny i troszkę nieprzyjemny (Dla mnie Alfa wgl jest nieprzyjemna sniffowac) długo pozostaje zapach w nosie co mi przeszkadza .

Ładuje się szybko bo po 5 minutach już czułem wyraźnie działanie.

Przyjemny rush dopaminowy dikatny speed jak nie przesadzisz jest całkiem przyjemnie Smile

Czas działania 1h

IV

Wisienkę na torcie zostawiłem na koniec bo poprzednio przeliczyłem się z mocą i po 50mg IV chyba straciłem przytomność bo nie pamiętam do rana i cały upizgany we krwi byłem.....

Jak już poznałem moc i możliwości zdecydowałem się na roztwór 50mg Alfy w 1.5mg wody do iniekcji z czego zostało mi 1.3ml roztworu .

Po podloczeniu się do instalacji i pchnięciu tłoczka już przy 3 kresce na pompce czułem działanie.

Gdzy odłączałem sprzęt byłem wystrzelony jak statuła wolności Big Grin

Żadnego wjazdu na serce czy jakieś paranoje .

Tutaj czas działania zbliżony do tego o w przypadku Vapo.

Na koniec dodam tak !!!
Przy nieczęstych dorzutkach zjad niemal niewyczuwalny.
Można normalnie jeść i zasnąć.
Brak wjazdu na pikawe i brak paranoi.

I ostrożność bo można sobie zrobić kuku ...


RE: Alfa-PHIP Powder - Dominator - 28.06.2022

Ładnie klepie moc 10/10 przy mikro dawkowaniu 50mg polecam v


RE: Alfa-PHIP Powder - Szyderca - 25.10.2022

Mam jej od 4 miesięcy 25g w magazynie nie ruszone dwie takie bryly pięknePodobno kultowa


RE: Alfa-PHIP Powder - Yalasek - 27.10.2022

Leci i do mnie dam znać jak ta alfka i czy idzie po niej co poruchać czy ino walić kiindyge


RE: Alfa-PHIP Powder - Czarnahexx - 27.10.2022

A więc Yalasek 
Czekam na racke z niecierpliwością