Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP Crystal - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Alfa-PiHP Crystal (/showthread.php?tid=676)

Strony: 1 2 3 4


Alfa-PiHP Crystal - Maniek - 21.06.2022

W tym miejscu piszecie opinie na temat odczynnika Alfa-PiHP Crystal ze sklepu Designer-chems.com


RE: Alfa-PHIP Crystal - ProducentRC - 22.06.2022

Testowałem wersję w prochu była PETARDA!!! znając życie wersja krystaliczna powinna być jeszcze lepsza, po wypłacie z pewnością zamówie, zrobił bym to nawet teraz ale mam za dużo wydatków przed wypłatą :/


RE: Alfa-PHIP Crystal - KACPER - 22.06.2022

Do mnie wlasnie leci, zdam relacje dodam foteczki!Smile


RE: Alfa-PHIP Crystal - beciabeti - 22.06.2022

OO alfica Smile Jak Vapo ??


RE: Alfa-PHIP Crystal - KACPER - 23.06.2022

Pod względem jakości i vapo to królowa! Wink


RE: Alfa-PHIP Crystal - Plutonowy - 23.06.2022

Klepie coś ta alfa ale tak szczerze?


RE: Alfa-PHIP Crystal - Kapitan - 23.06.2022

Ktoś na chacie pisał i w dziale że dobra alfa


RE: Alfa-PHIP Crystal - Mockryształów - 01.07.2022

Napisze mi ktoś czy jest jakaś mocna różnica pomiędzy crystal a power? No i będę wdzięczna też za udzielenie info odnośnie jaka dawka dla osoby,która będzie próbować pierwszy raz,jaki sposób przyjęcia najlepszy tak żeby sobie ała nie zrobić


RE: Alfa-PHIP Crystal - KACPER - 20.07.2022

Bezapelacyjnie jeden z lepszych pihpów jakie mi było dane testować. Kolosalny zastrzyk euforii w połączeniu ze speedem. Bardzo duża wydajność. 
Wykaz dla laików przyjmowania substancji sniffem;
Amator 15-30mg
Średniozaawansowany 30-50mg
Zaawansowany 50mg-80mg
hardcore 80mg + 
Z racji, że byłem w galerii handlowej i nie bardzo miałem jak bawić się w dorzuty czy vapo wysypałem 100mg pihpa na telefon zrobiłem dwie kreski 50mgx2 i przyjebałem na dwie dziury. Wejście niemal natychmiastowe kolosalna fala ciepła, i euforii włosy aż stanęły dęba i przez chwile pomyślałem sobie, O KURWA TO JEST TO! Przepłukując ręce przez chwile przeszła mi myśl, że przedobrzylem Big Grin aczkolwiek po wyjściu z WC było BUUUM rozpierało mnie szczęście, gadka z koleżanką tak się kleiła a oczy mi tak wyjebało z orbit, że od razu skminila co jest grane, niezaczałem sie od razu pocic jak swinia co z kolejnymi dorzutkami jest nieuniknione. Libido wyjebało do nieba, co i rusz ogladalem sie za jakimis fajnymi dupami, nawet moja dobra kumpela, ktora jest jak siostra wydawala sie atrakcyjna i patrzylem potencjalnie na nia jak na obiekt seksualny "ZWIERZENCE LIBIDO" w akopaniamencie z naturalnym do ogarnięcia speedem. Nie latały oczy, nie było ruchów robota. Czas działania to ok 1,5h mocnej czapy, potem stopniowo schodzi zostawiając speed w tle. Strasznie odwadnia + dodać kolosalne temperatury mozna sie odwodnić, pamiętajcie o tym! Smile Schizy z cyklu oni wiedzą, spiski i intrygi pojawiły się po 3 nocach, każda dorzutka działa tak samo. 
Co do vapo się nie wypowiem, przeszło mi to przez myśl, ale KACPER + żarówa to chyba najgorsza z możliwych opcji Smile 
Alfie bez pierdolenia moge dać maksymalna ilosc pkt 10/10 
Wyglada jak alfa, smakuje jak alfa, jebie jak alfa Podobno kultowa ksiazkowe dzialanie dobrej alfy. 
Polecam, jedna z lepszych jakie jadłem.


RE: Alfa-PiHP Crystal - Oskar998 - 01.08.2022

Do vapo kozak? Przymierzam się.