Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP Crystal - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Alfa-PiHP Crystal (/showthread.php?tid=676)

Strony: 1 2 3 4


RE: Alfa-PiHP Crystal - Yalasek - 31.10.2022

(29.10.2022, 12:32)SztywnyMisza napisał(a): tak tobie z pewnością  dadzą  jak ty 0 sensownych opini piszesz Wink

Yalasek 
snifujesz tylko ta alfe czy vapo też leci ? i jak się ma do alfy escobara

sniff, ale mogę przyrzazyc tez tyle ze bez zarowki zatem czy z lufy normalnie bd szlo to vapowac ?

(29.10.2022, 07:23)furiat napisał(a): to daja sample ?

tak, 80 procent vendorów ma osoby promujące sklep także takowe sample można zwyczajnie wychaczyć czasem 1 próba a czasem 10 nie prosząc się a z polotem a i można stałą współpracę ogarnąć sobie na lajcie rozwijająć zdolności konwersacyjno manipulacyjne xD no i nie placisz jak te dekle co 2 tyg po 5 stów żeby się naćpać trucizną, a więc a to wygląda mniej wiecej brachu


RE: Alfa-PiHP Crystal - Szyderca - 31.10.2022

Hehe hehe ja mogę wydać nawet tyle co miesiąc bo mi się zwróci po 1,5g alfy hehe po drugie ja nie wale tego syfu.


RE: Alfa-PiHP Crystal - olancucki - 05.06.2023

[Obrazek: 16859961708368393942416677936128.jpg]

Alfa jak powinna być chyba. Ma charakterystyczny zapach, jest mokrawa albo raczej plastyczna. 
Towar ma przemocarnie intensywny smak, dlatego do wciągania linijek mi nie podchodzi. 

Za kwadransie zaczynam vapo Big Grin pozdrooo..
Już zacząłem.. uuuuuff, ale fajnie.

Muszę sobie zapalić na trzeźwo, no bo po bombce z 3-MMC analogu to w ogóle nie ma sensu.. złapię jeszcze jednego buszka i daje sobie spokój. Wrócę do tego jak wytrzeźwieje a jak będzie kopać tak jak sobie to wyobrażam że by dawało w pizde to vapo to chyba został fanem :-)
Sort jest konkretny, tylko łeb ostro mnie po nim napierdala (zawsze mnie łeb nakurwia po Alfie!) 


Czy wy też tak macie? Jak sobie z tym radzicie? 


Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak sobie z tym poradzić?


Jak powinno się prawidłowo używać alfy żeby uniknąć uboków? Proszę o jakieś wskazówki.. jestem zupełnie NOWY w tym temacie..


Yalasek  czy mógłbym prosić o jakieś tipsy/hinty?


Pozdrooooooo!


RE: Alfa-PiHP Crystal - wwojtuss - 06.06.2023

moze nie cpaj jakiegos "analogu" 3mmc, cmcka i alfy na raz, wtedy unikniesz ubokow olancucki


RE: Alfa-PiHP Crystal - olancucki - 06.06.2023

wwojtuss jaki kochanuutki jesteś że zamieściłeś komentarz, dziękuję Ci Wojtuś.

Właśnie niby to już nie pierwszy raz, ale jak otwarlem list to oszalałem. 

W ogóle nie byłem zdecydowany konkretnie co do tego jaki odczynnik chce testować.. to sobie po raz kolejny udowodniłem jaki jestem ogarnięty i rozgarnięty.. czyli wcale, za to roztargniony...



Ej to jeszcze nic.. na dobitkę wziąłem BENZO na palucha i oblizalem.. zamulilo mnie w kurwę i w ogóle mam zjebany lot dzisiaj. Okropnie się czuję po wymieszaniu wszystkiego ze wszystkim.

Chciałbym cofnąć czas.
Nabijam lufę.. topie grudę.. podgrzewam i zasysam dym... Uuuuuhhh. 

To jest na prawdę niezłe.

Jeśli tylko tolerka nie będzie skakać jak szalona...

I będzie się dało raz na kilka dni się tak zabawić bez straty pelni efektów pobawić z vapowaniem tej alfy, to będzie zajebiście w chuj! 

Właśnie takiej stymulacji, spidu potrzebowałem. 

Osobnego produktu który będzie to dawał.


RE: Alfa-PiHP Crystal - ProducentRC - 06.06.2023

olancucki  analog alfy się chowa w porównaniu do a pvp od Escobara, jakbyś spróbował pvp po pihp zawsze byś miał niedosyt, jedyny sort pihp który dorównywał jakościowo pvp to było piph w żółtych kryształach od Pablo, pięknie skrystalizowane, jeszcze piękniej kopało a jeszcze lepiej smakowało vapo, masz chęć na prawdziwą alfę to wyczekuj dostawy u El Patrona, i jak żarówki nie masz możliwość zrobić to polecam przyjebac 100-150mg i pójść po żarówkę, będziesz miał tyle pomysłów jak odpowiednią żarówę zrobić wtedy i zapał Podobno kultowa Podobno kultowa a jak nie to już meth pipy pal ale wtedy nie da się takiego Wielkiego bucha złapać


RE: Alfa-PiHP Crystal - olancucki - 07.06.2023

ProducentRC dzięki za info.
fiodor 

Wszystko pięknie tylko że pvp jest mniej euforyczne, mocniejsze, schizogenne plus na pewno dłużej dziala od pihp.

Ja się tego boję... 

A właśnie! Kupiłem sobie zajebista lufkę do palenia alfy i niektórych innych odczynników.. jestem taki zadowolony że szok! 


Wydałem na nią 20zl ostatnie, ale było warto. 
Lufa jest na prawdę długa i przez co wygodna do palenia (mam bardzo duże dłonie) a na dodatek nie poparze się.


[Obrazek: IMG-20230607-193019.jpg]


Pozdrawiam!


RE: Alfa-PiHP Crystal - Wargod2633 - 08.06.2023

Tą alfa strasznie smierdzi, mam też z innego źródła wogole nie czuć zapachu i ma odcień lekko brazowy. Sprawdze porównam i coś opiszę 😉


RE: Alfa-PiHP Crystal - Wargod2633 - 09.06.2023

(08.06.2023, 21:17)Wargod2633 napisał(a): Tą alfa strasznie smierdzi, mam też z innego źródła wogole nie czuć zapachu i ma odcień lekko brazowy. Sprawdze porównam i coś opiszę 😉

Ta brązowa czesze niemiłosiernie😳


RE: Alfa-PiHP Crystal - Ouziv - 09.06.2023

Każda alfa ma swój wyczuwalny zapach.Przyznać rację trzeba ta ma konkretną woń.Ale działa jak trzeba.Jest to chyba jedna z najbardziej alf wyczuwalnych pod tym względem