Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
witam się - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: witam się (/showthread.php?tid=6790)



witam się - Invaidus - 22.06.2026

Dzień dobry, dobry wieczór


RE: witam się - doxyou - 23.06.2026

Na początku przeczytałem "Invalidus" Podobno kultowa
Siema


RE: witam się - Invaidus - 23.06.2026

Shieeet, z błędem napisałem  Angry


RE: witam się - SztywnyMisza - 23.06.2026

Dzień dobry


RE: witam się - KiszczaK - 23.06.2026

Siema albo się nie ma 😄