![]() |
|
witam się - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38) +--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39) +--- Wątek: witam się (/showthread.php?tid=6790) |
witam się - Invaidus - 22.06.2026 Dzień dobry, dobry wieczór RE: witam się - doxyou - 23.06.2026 Na początku przeczytałem "Invalidus" ![]() Siema RE: witam się - Invaidus - 23.06.2026 Shieeet, z błędem napisałem
RE: witam się - SztywnyMisza - 23.06.2026 Dzień dobry RE: witam się - KiszczaK - 23.06.2026 Siema albo się nie ma 😄 |