Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 (/showthread.php?tid=6791)



Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - TYTUS - 24.06.2026

[Obrazek: Bez-tytuu22-(1).jpg]


RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - KiszczaK - 24.06.2026

Sposobów jest kilka, ale najlepszy to zimne piwko, lub whisky z lodem a do tego plażing


RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - Konwalia2568 - 24.06.2026

Porządny klimatyzator  Angel


RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - TYTUS - 24.06.2026

Łycha z lodem i plażing to raczej przepis na szybkie upierdolenie się a nie ucieczkę przed gorącem xd
Co ten kiszczak XD


RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - DarkSonia - 24.06.2026

maślanka z truskawkami mniamiiiiii  Heart Big Grin


RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - Epsiakos - 24.06.2026

Pozycja fetalna na lozku i modlic sie zeby spadl deszcz... Na dworzu polecam kefije na glowe, duzo wody pic a jak turbicie w takie dni to koniecznie wypic z litr mleka (1L podzielic przez 72h) to sie nie odwodnicie, w przypadku stimow wypic lepiej przed bo moze wystapic efekt skrocenia dzialania czy tez kompletnej blokady dzialania dorzutek w przeciagu 30-40min od wypicia 
[Obrazek: images.webp]


RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - TYTUS - 24.06.2026

W weekend ma byc u mnie 37, pożyczam dmuchawe z roboty a jak pierdolnę przed nią michę z lodem to będę miał arktykę na melinie Big Grin
Do tego jakieś na maxa zimne kefiry ewentualnie maślanka,  zero alko, woda z cytryną i można podchodzić do baletów Cool

Epsiakos 
Z tym turbanem to racja jest, to najlepsze co można na głowę założyć w taką temperaturę. 
W robocie zawijam se na głowę koszulkę białą to nie ma nic lepszego serio.
Żadne czapki czy inne chujostwo, tylko materiał Big Grin


RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - horsii - 24.06.2026

Nie mam sposobu. Siedzę i cierpię.