![]() |
|
Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61) +--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63) +--- Wątek: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 (/showthread.php?tid=6791) |
Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - TYTUS - 24.06.2026
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - KiszczaK - 24.06.2026 Sposobów jest kilka, ale najlepszy to zimne piwko, lub whisky z lodem a do tego plażing RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - Konwalia2568 - 24.06.2026 Porządny klimatyzator
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - TYTUS - 24.06.2026 Łycha z lodem i plażing to raczej przepis na szybkie upierdolenie się a nie ucieczkę przed gorącem xd Co ten kiszczak XD RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - DarkSonia - 24.06.2026 maślanka z truskawkami mniamiiiiii
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - Epsiakos - 24.06.2026 Pozycja fetalna na lozku i modlic sie zeby spadl deszcz... Na dworzu polecam kefije na glowe, duzo wody pic a jak turbicie w takie dni to koniecznie wypic z litr mleka (1L podzielic przez 72h) to sie nie odwodnicie, w przypadku stimow wypic lepiej przed bo moze wystapic efekt skrocenia dzialania czy tez kompletnej blokady dzialania dorzutek w przeciagu 30-40min od wypicia
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - TYTUS - 24.06.2026 W weekend ma byc u mnie 37, pożyczam dmuchawe z roboty a jak pierdolnę przed nią michę z lodem to będę miał arktykę na melinie ![]() Do tego jakieś na maxa zimne kefiry ewentualnie maślanka, zero alko, woda z cytryną i można podchodzić do baletów ![]() Epsiakos Z tym turbanem to racja jest, to najlepsze co można na głowę założyć w taką temperaturę. W robocie zawijam se na głowę koszulkę białą to nie ma nic lepszego serio. Żadne czapki czy inne chujostwo, tylko materiał
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - horsii - 24.06.2026 Nie mam sposobu. Siedzę i cierpię. |