![]() |
|
Co to może być? - Wersja do druku +- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org) +-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22) +--- Wątek: Co to może być? (/showthread.php?tid=6793) Strony:
1
2
|
Co to może być? - Krecik - 24.06.2026 Siema, wyjątkowo zakupiłem „kryształ” z ulicy, nie kupowałem w ten sposób od 10 lat i dostałem stymulant o wyglądzie PIASKU, lekko mokry, beżowo brązowy piasek, z jakimiś ciemniejszymi (prawie czarnymi) paprociami. Co to może być? Zakładam że zanieczyszczone ale jaki beta keton teraz tak wygląda? RE: Co to może być? - horsii - 24.06.2026 To może być wszystko, tym bardziej że opisałeś sam wygląd a nie działanie ("stymulant" to bardzo uboga charakteryzacja). Napisz coś więcej, jeśli odważysz się tego próbować. Kurwa, na dobrą sprawę, co za wygląd... piasek z czarnymi farfoclami masakra.
RE: Co to może być? - Krecik - 24.06.2026 Odważyłem się 😅😅😅 działanie typowo stymulujące, lekki speed, ale z nutką wkurwu, ochota jedynie na scrollowanie, jadłowstręt i szczękościsk jak chuj. Euforii też tak coś ciutkę dodaje ale nie wiem sam…kuzwa nie wiadomo co to może być ale myślałem że ktoś zna ten kolor i ten piaskowy wygląd jest charakterystyczny dla jakiegoś tam beta ketonu RE: Co to może być? - TYTUS - 24.06.2026 Może to pellet jest? Na amfetaminie to gówno jest. Opis działania pasuje, kolor się zgadza xd RE: Co to może być? - horsii - 24.06.2026 Taki wygląd nie jest raczej charakterystyczny dla żadnego b-k, moim zdaniem to jest świadectwo syntezy przeprowadzonej w garażu na odpierdol, i słabego oczyszczenia uzyskanego produktu z jakichś odpadów poreakcyjnych. Z twojego opisu to brzmi bardziej jak jakiś NDRI typu alfa/NEP aniżeli mefedron/metaklefedron itd. Chuj wie, na sto procent niestety raczej nikt ci nie powie co to jest, dopóki nie wyślesz tego do laboratorium. Taki jest urok walenia "mystery kryształów" właśnie. TYTUS w sensie ta feta żółta? W tych kulkach takich kurwa? Ale przecież on kupił "kryształ" a nie prosił o fetę. No chyba że ma takich rozgarnietych sprzedawców na mieście.
RE: Co to może być? - Krecik - 24.06.2026 ( 4 godzin(y) temu)TYTUS napisał(a): Może to pellet jest? Na amfetaminie to gówno jest. Opis działania pasuje, kolor się zgadza xd Momentem w ogóle poczułem zapach fety w nosie xdxdxd ( 4 godzin(y) temu)Krecik napisał(a): Momentem w ogóle poczułem zapach fety w nosie xdxdxd Ale parzy chujostwo jak skurwysyn RE: Co to może być? - DarkSonia - 24.06.2026 takie cuś?
RE: Co to może być? - Krecik - 24.06.2026 ( 4 godzin(y) temu)Krecik napisał(a): Dokładnie! Moje ma jeszcze w sobie jakieś śmieci - czarne farfocle ale to jak byk zanieczyszczenia. Cóż to? To sobie poczytam co w zasadzie już walnąłem 😅 i żyje xd To moje gowno- podsyłam foto: https://i.postimg.cc/HxpfnwpG/IMG-7821.jpg RE: Co to może być? - TYTUS - 24.06.2026 horsii Dokładnie. U mnie od niedawna znów dostępne na mieście, szajs w chuj Krecik Ten twój link coś nie działa DarkSonia To co podesłałaś to mefedron a jego opis działania nijak się ma do mefedronu RE: Co to może być? - Krecik - 24.06.2026 A tera? https://postimg.cc/wtgVfQj5 Nie chce mi się tu wkleić foto bezpośrednio https://ibb.co/ccN3Q0MM ( 4 godzin(y) temu)Krecik napisał(a): Dokładnie! Moje ma jeszcze w sobie jakieś śmieci - czarne farfocle ale to jak byk zanieczyszczenia. Cóż to? To sobie poczytam co w zasadzie już walnąłem 😅 i żyje xd |