Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon (/showthread.php?tid=68)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - Kajabuza - 16.07.2022

M100 Najpierw stestuje, serca bym musiał nie mieć w ciemno polecać Podobno kultowa Leci do mnie, dam znać. Big Grin

Harnas POWDER nazwa. Sam szczerze mówiąc jestem ciekawy czy to się tylko formą różni czy jakością też.


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - Koras88 - 16.07.2022

To jak przydzie daj znać bo był bym zainteresowany jak z jakością


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - KACPER - 20.07.2022

Również dostałem jakis "dziwny" @ o sklepie z 3mmc. 
Powder, Cristal, Pills
Ale skąd? Nie wiem, otrzymałem to na @ strictie hermetyczny związany z dwoma sklepami stąd. Nic więcej. 
Póki co usunąłem, puściłem płazem, aczkolwiek czekam na ruch od Ciebie kaja, bo myślę, że o tym samym V rozmawiamy... Wink


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - Kajabuza - 20.07.2022

kaja aka Królowa Dopalaczy xD

Leci bomba już Casper, dam znać tu na pewno ,póki co nie podaje nic, żeby nie zapeszać ani na minkę 🤭 nie wpierdzielać.

Wg doświadczonych i obeznanych tego Forum leci z krainy uwielbienia tego substratu środków czyszczących. 😁


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - KACPER - 20.07.2022

Jakby co przyjacielu, podeślij w tempie na pm foteczke Wink 
Z gory dzieki!


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - Kajabuza - 20.07.2022

KACPER podeślę foteczki, zdam relacje.

Tylko zastanawiam się, bo w sieci piszą, że po chlorach to i 2 miesiące przerwy trzeba, żeby mmc poczuć pełnię. Nie wiem ile w tym prawdy, ale nie kojarzę jeszcze nawet za starych czasów gdzie RC się waliło co tydzień od czwartku do niedzieli, żebym jakoś nie odczuł ZAJEBISTEGO działania tamtych sortów.

Cóż... Dobrą przemiana materii może mam Podobno kultowa


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - Maniek - 20.07.2022

To prawda, a nie, że tak gdzieś w necie piszą odnośnie testowania chlorów i potem po nich 3mmc Podobno kultowa


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - KACPER - 20.07.2022

Mysle, ze to przesada i stek pierdolenia. Owszem chlory maja na wplyw i intensywnosc fazy zwiazanej z 3mmc, aczkolwiek miesiac? bzdura! 
Mysle, ze odpoczniesz tyg-maks dwa i bedzie git tak bylo w moim przypadku. Najwazniejsze to nie wrzucac do labo obu substancji jednego dnia, a najwazniejsze nie jesc najpierw cmc, a potem mmc to jest nieefektowne jak i nieefektywne Wink


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - Maniek - 20.07.2022

To nie jest bzdura, bo nawet sam testowałem 3mmc po krótkiej i po dłuższej przerwie od chlorów i różnica w działaniu była znacząca. Nikt nie mówi, że nie będzie działać, tylko, że faza będzie słabsza w przypadku krótkiej przerwy...

Prosty przykład i pytanie: czy w tydzień organizm uzupełni np. odpowiedni zapas sero po badaniach cmc? Ni chuja.


RE: 3-MMC - Metafedron, 3-metylometkatynon - Pazyfea - 22.07.2022

racja ja po roku przerwy po sprobowaniu 3mmc bylem w niebie jakbym za1razem jadl "krisa"