Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4F-MPH Hydrochloride - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 4F-MPH Hydrochloride (/showthread.php?tid=680)

Strony: 1 2 3


RE: 4F-MPH Hydrochloride - Szyderca - 04.08.2022

Czekam na recenzje , lepsze to od alfy


RE: 4F-MPH Hydrochloride - PUDZILLA - 04.08.2022

Szyderca absolutnie nie ten profil działania, 4fmph mimo swojego niskiego dawkowania to wciąż energetyk przy alfie, wieksze dawki nie powodują mocniejszej bomby, tylko mocne uboki psychiczne i fizyczne, ja po godzinie od zażyciu ~25mg podjąłem decyzje o dorzutce ilości tj wyżej, skutek? strasznie się zacząłem pocić, zawroty głowy, drżące kończyny, ogólna chęc by ten stan odszedł

ciekawość jednak w tamtym przypadku mnie nie miło zaskoczyła


RE: 4F-MPH Hydrochloride - ProducentRC - 15.08.2022

Idealne do wyjścia do ludzi i prowadzenia rozmowy jak po zajebistej fetce tylko nie zauważyłem efektów ubocznych jak dawkowalismy to w rozsądnych dawkach... To znaczy rozsądnych dla nas bo leciało 50mg zawsze jak waliłem z ziomkiem po nosie ten materiał, ale człowiek czuję się wtedy jak by jego mózg pracował na podwójnych obrotach, wszystko szybciej orientuje, wypowiedzi są bardziej inteligentne, rozmowa na poziomie a nie pierdolenie o byle czym bez sensu, naprawdę dobry stymulant do pracy.


RE: 4F-MPH Hydrochloride - Krysztalozerca - 24.12.2022

Wystapuje po tym psychoza jak sie przesadzi?


RE: 4F-MPH Hydrochloride - ProducentRC - 24.12.2022

Krysztalozerca  ja po niczym nawet piątej doby nie mam schiz


RE: 4F-MPH Hydrochloride - JokerRC - 29.12.2022

(04.08.2022, 07:52)KACPER napisał(a): Oskar998 zgadza sie, typowy stim bez innego spectrum. Nie ma profilu towarzyskiego i nie nada sie na zabawy Wink 
ProducentRC i jak poszlo? Nie dawkuj tego na oko Wink Pamietam jak to sprobowalem od clouda to juz 11mg mocno siadlo, a przy dorzutce pojawila sie wazo.
A co to "wazo"?  🤔


RE: 4F-MPH Hydrochloride - sebekx9 - 29.12.2022

JokerRC 
Wazokonstrykcja - skurcz mięśni gładkich, poczytaj resztę na Wikipedii


RE: 4F-MPH Hydrochloride - fiodor - 29.12.2022

JokerRC Robi się zimno, żyły się kurczą, chowają, tak w skrócie co mi najbardziej przeszkadza w wazo


RE: 4F-MPH Hydrochloride - olancucki - 18.03.2023

Już go mam! Jest zajebisty!
Po pracy napiszę recenzję.
Naua xd
Kurde! To jest to..
Stymulanty ma mega niskie dawkowanie.
 Ja osobiście dorzucalem w pracy i mi nic nie było, ale każdy człowiek może zareagować inaczej.
 Polecam uważać i zaopatrzyć się w mikrolyzeczke 0.05ml (30/50mg) do dawkowania.
.......
Stymulanty daje zajebiste skupienie, po prostu stymuluje umysł. Coś pięknego, na prawdę podoba mi się ten fenidacik. A od Designer-Chems  jest oczywiście mega jakości jak wszystkie jego odczynniki.
Polecam pobierać i testować. Każdy miłośnik funkcjonalnych stymulantów będzie nim zachwycony!

Pozdrowionka!


RE: 4F-MPH Hydrochloride - olancucki - 22.03.2023

Zamówiłem kolejna pakę Big Grin jak dostanę do tygodnia to napiszę jakąś sensowna recenzję sorki.

4F-MPH oddziałuje jako zwrotny inhibitor wychwytu dopaminy przez co zwiększa poziom dopaminy w mózgu poprzez wiązanie protein transportujących ten neurotransmiter z przestrzeni synaptycznej. Kumulacja dopaminy wywołuje euforię i silną stymulacje.