Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-FPM - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 3-FPM (/showthread.php?tid=681)



3-FPM - Maniek - 21.06.2022

W tym miejscu piszecie opinie na temat odczynnika 3-FPM ze sklepu Designer-chems.com


RE: 3-FPM - KACPER - 22.07.2022

Genialna substancja! Zaczne od poczatku, byl to moj drugi kontakt z ta substancja do badan podchodzilem wspany, najedzony po lekkim sniadaniu i rzeski po prysznicu, przed badaniami zaczerpniete sporo swiezego powietrza w lesie nad jeziorem z czworonogiem na spacerze. Dawkowanie sniff, prezentuje dawkowanie; 
AMATOR 10-30mg
 (tutaj amator powinien odczuc juz jakies mocniejsze efekty, dla mnie dawka 30mg pozwolila na lepsza wydajnosc w pracy, komunikacje, skupienie i dokladnosc w zadaniu) profil dzialania przy takiej dawce dla mnie jako weterna uznaje jak (DO PRACY/NAUKI) 
ZAAWANSOWANY 30-60mg 
 tutaj profil substancji sie zmienia, pojawia sie namiastka euforii, chec komunikacji z drugim czlowiekiem, speed i tzw clearhead, ale nie taki jak po chlorach tutaj jest ta rzeskosc umyslu i nie czujesz "porobiony" mysli sa wywazone, poukladane. Wystepuje duza chec na papierosa, tutaj juz profil substancji sie zmienia na bardziej towarzyski. 
MOCART - 60mg-100mg 
 jak sama nazwa wskazuje robi sie mocno, wlosy sie jeza na glowie, stan przypomina bardzo dobra krajowke z tym ze euforia jest duzo wieksza, pojawia sie uczucie "Jestem najlepszy" tutaj zaczynaja sie ruchy robota, czlowiek zaczyna sie pocic, substancja przy takiej dawce pokazuje pazur, zrenice w normie. 
WETERANI 100mg 
 efekty jak powyzej z duza doza nieogaru, chcesz robic wszystko naraz, nieogar natomiast jest przyjemny, kolosalna ochota na pogadanki, libido wyjebane pod sufit, co najlepsze jest w tej substancji? Ze gdy idzie ogarnac ruchy robota, ciezko poznac ze ktos jest porobiony, w glowie masz sieczkarnik, aczkolwiek zrenice sa w normie, podczas dzialania substancji mysli pomimo szybkich ruchow sa wywazone i poukladane. Moj dobry przyjaciel sie zasmial, ze gdyby poszedl z tym do psychiatry i zajebal ponad sete to on by prowadzil miting, a nie jego lekarz Podobno kultowa 
Wyglad - lepkie snieznobiale grudki, dosc mokre lecz nw granicach normy, ktos kto to gotwal zna sie narzeczy jak i rowniez wie jak przechowywac dana substancje. Niektorzy powinni wziac przyklad, ale tu nie o tym. 
Aplikowane tylko snifem, TUTAJ UWAZAC, PRZYSIEGAM! sniff boli doslownie tak jakby mi ktos wyjebal mlotkiem w klupe, no tutaj w skali bolu, pieczenia, lez daje z czystym sumieniem 12/10 ZADNA SUBSTANCJA NIE MIALA TAKIEGO JEBNIECIA W NOCHALA, chlorowi przy tym daje 2/10, no takiego bolu nigdy nie doznalem, a plakalem dobre kilka minut. Potem nastepuje mega wejscie przy dawce 100mg zalewa nas euforia, blogostan i nadludzki speed - UCZUCIE ALE MI DOBRZE, zalewa nas fala goraca, dlonie staja sie lepkie i zaczynaja sie rozmowy przy okraglym stole. Nie bylo to jak po chlorach, ze kazdy wpierdala sie w zdanie tylko naprawde zajebiscie poukladana rozmowa z browarem, fajkiem w tle. 
Zjazd po 5g na 4 osoby przez 3dni malowyczuwalny, czlowiek po prostu jest wyczerpany, ja zapomnialem po nawadnianiu, substancja dosc mocno wysusza wiec na sile pic, najlepiej nie sama wode bo przechodzi, dodac szczypty cukru albo jakis sok, brak apetytu jest charakterystyczny dla tej substancji. Brak mocnego wejscia na organizm, zadnych kardio, schiz etc. 
Polecam zapoznac sie z ta substancja, jest naprawde swietna i nieraz do niej wroce Wink


RE: 3-FPM - kot_kreskowy - 22.07.2022

Oj kusisz, kusisz😉


RE: 3-FPM - olancucki - 14.03.2023

Sampel wybłagany!
Dam znać jak paka doleci, czyli pod koniec miesiąca!
Ej chłopaki KACPER  warto brać to 3fpm? Zamawiam i boję się że się wkurwie że za mało zamówiłem. 
Lepiej dostukac i wziąć z piątkę 3fpm czy dwójkę? Dobre to jest? Warte?


RE: 3-FPM - olancucki - 22.03.2023

Pierdole. Zamówiłem 3g tego 3-fpm. Jak dostanę następna paczkę jakoś za tydzień. Pokażę wam fotki jaki fajny sprzęt ma Designer-Chems 
:d


RE: 3-FPM - olancucki - 25.03.2023

kot_kreskowy  kocie? Czy zamawiales 3-FPM od Designer-Chems ?

Dostałem sampla który w ogóle nie pali i wydaje mi się że to przez pomyłkę 4-fmph.

Mógłbyś opisać ich 3-fpm jak kupisz i zrobić dokładne ostre fotki? Opisać smak i stopień palenia w 👃? Pozdrawiam
Czy na 3-FPM Szybko rośnie tolerancja. Jest sens to brać? Czy zupełnie serotoninę wykorzysta w pewnym momencie i już nic nie będzie klepać o serotoninowy profilu?


RE: 3-FPM - kot_kreskowy - 29.03.2023

olancucki 
Nic jeszcze od nich nie brałem i na chwilę obecną nie mam takiego zamiaru.