Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromazolam Powder - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Bromazolam Powder (/showthread.php?tid=684)

Strony: 1 2 3 4 5


Bromazolam Powder - Maniek - 21.06.2022

W tym miejscu piszecie opinie na temat odczynnika Bromazolam Powder ze sklepu Designer-chems.com


RE: Bromazolam Powder - ProducentRC - 22.06.2022

Kosa kosa kosa... Tylko tak można to opisać po 250mg którymi częstowałem ziomków była miazga, tydzień mieliśmy z życia wyjęty, ale bardzo pozytywnie wyjęty, idealne benzo tylko do brania z głową, upadłem z peronu twarzą na szyny tak że pół twarzy sobie rozjebalem Podobno kultowa polecam z ręką na sercu, sort bardzo bardzo bardzo dobrej jakości jakości książkowe działanie broma, po wypłacie z pewnością zamówie gram albo kilka bo nie tylko mi przypadł do gustu. Dobra rada dla potomnych nie bierzcie samego prochu bo można się przejechać... Najlepiej zrobić roztwór w spirytusie i dawkować wolumetrycznie strzykawką


RE: Bromazolam Powder - KACPER - 22.06.2022

Wstawie foteczke jak tylko rakieta dojdzie i skrobne opinie. Niesamowicie sie jaram, bo bede miaql wystarczajaco benzo pod reka zeby przezyc ten jeden, ostatni, mocarny ciag Podobno kultowa


RE: Bromazolam Powder - Maniek - 22.06.2022

Ty się lepiej martw, żeby "przeżyć" normalnie bez odpierdalania i w zgodzie z naturą na benzo, bo jak zerwie Ci się taśma po przekroczeniu czerwonej linii, czyli po zajebaniu zbyt dużej dawki, to będziesz latał na nieświadomce, całkiem możliwe odpierdalając coś - jak to po benzo na nieświadomce Podobno kultowa Zresztą przykład kolegi wyżej ProducentaRC (tydzień wyjęty z życia, twarz rozjebana) doskonale pokazuje o co mi chodzi Big Grin


RE: Bromazolam Powder - KACPER - 22.06.2022

Maniek Hahaha dobra rada ziomek, ale od czasu dawkowania etizolamu w pudrze "NA PALCA" przeszly mi jakies grube rekordy wysokolotowe Big Grin


RE: Bromazolam Powder - Maniek - 22.06.2022

Bromazolam mocniejszy od eti Big Grin Ale ogólnie to żadnego benzo w prochu nie polecam jeść metodą "na palca" Podobno kultowa


RE: Bromazolam Powder - Dupsko - 22.06.2022

Chyba wszystko jest mocniejsze od eti


RE: Bromazolam Powder - KACPER - 22.06.2022

skoro mocniejsze od etizolamu powder to jeszcze bardziej się jaram. Mix na ketonach + kozackie benzo w aptece? Brzmi znakomicie Big Grin


RE: Bromazolam Powder - M100 - 26.06.2022

Ilość to jakieś 100mg rozpuszczone w 10ml alkoholu . 1ml = 10mg niestety mam taką tolerke, że i taka proporcja .
Rozpuszczalność bardzo dobra ale musiałem trochę potrzepać i zanurzyć w kąpieli.

Produkt jak najbardziej jest aktywny już przy 10mg dojapnie poczulem działanie dokładniej rozluźnienie mięśni, załączył się len i poprawa humoru ogólnie było dobrze .

Czas działania nie jestem w stanie określić bo leciało co parę godzin benzo.

Później przyszykowałem 30mg po odparowaniu alkoholu zostało mi jakieś 2.4ml roztworu który potem był lutowany.
Po zabiegu zerwało mi film bo niepamietam odkładania sprzętu.

To już samo mówi za siebie, że bromazolam jest dobry


RE: Bromazolam Powder - ProducentRC - 27.06.2022

M100 jest kurwa wybitnie zajebisty a nie dobry.... Prawie umarłem prze niego Podobno kultowa