Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JWH-210 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: JWH-210 (/showthread.php?tid=686)

Strony: 1 2 3


RE: JWH-210 - ProducentRC - 26.10.2022

Dokładnie też jestem zdania że lepiej kibel się nada niż strata zaufanych klientów


RE: JWH-210 - Inferno - 20.02.2023

Tym razem na pokładzie siedzi...JwH-210 Big Grin
Butinace też mam hehe Big Grin
Panowie, teraz pytanko do tych co ostatnio mieli JWH. Jakie proporcje?
1:5 będzie dobrze?
Chodzi mi o moc, żeby było to porównywalne do 1:10 - ADB-Butinaca?


RE: JWH-210 - horsii - 20.02.2023

Inferno przecież wszyscy piszą, że nieaktywne. Jak wszystkie te sorty "JWH-210".


RE: JWH-210 - Inferno - 20.02.2023

(20.02.2023, 14:21)horsii napisał(a): Inferno przecież wszyscy piszą, że nieaktywne. Jak wszystkie te sorty "JWH-210".

No tylko, że napisali iż nie ma tego na sklepie i z tego co pamiętam (niedawno czytałem) pisał ktoś tu w temacie w grudniu.

To jak teraz znowu jest na sklepie to jest to samo?
Pisać szybko do Designera żeby mi to zamienił na co innego?

Edit: Chodziło o escobara. Ehh. To nic chyba piszę o zamianę tego.


RE: JWH-210 - horsii - 20.02.2023

Inferno jestem przekonany ze to samo, od dwóch lat jak nie dłużej vendorzy nie mogą sie pozbyć nieklepiącego "JWH" którego nabrali hurtem. Sam testowałem wiele sortów od wielu vendorów przez ten czas i żaden nie był aktywny. Na twoim miejscu bym sobie odpuścił i wybrał inny kannabioid


RE: JWH-210 - Inferno - 20.02.2023

(20.02.2023, 15:35)horsii napisał(a): Inferno jestem przekonany ze to samo, od dwóch lat jak nie dłużej vendorzy nie mogą sie pozbyć nieklepiącego "JWH" którego nabrali hurtem. Sam testowałem wiele sortów od wielu vendorów przez ten czas i żaden nie był aktywny. Na twoim miejscu bym sobie odpuścił i wybrał inny kannabioid

Tylko, że jest taki problem iż zamówienie już opłacone. Miałem kontakt dziś z Designerem z powodu małej niedopłaty, zaakceptował mi zamówienie i napisał czy wysłać. Odpisałem, że tak, wysłać, tylko że wtedy nie wiedziałem że te JWH jest nieaktywne.

Napisałem do nich na maila, że mam informacje iż ten produkt jest nieaktywny i czy można go już teraz najlepiej zamienić na inny produkt/produkty równowartości 1g-JWH-210, zobaczymy co napiszą.
Dopisałem jeszcze pytanie, czy jeśli już wysłali pakę to czy jak przyjdzie nieaktywny to czy mam szansę na jakąś rekompensatę.

(wgl. horsii kopę lat, tyle co Cię nie widziałem od 2016-2017 chyba Big Grin)


RE: JWH-210 - ProducentRC - 20.02.2023

Jwh Gówno krótko i na temat chcesz cos nie aktywnego kupić to mąkę ci sprzedam za pol ceny jwh, wyjdzie na to samo


RE: JWH-210 - Inferno - 20.02.2023

(20.02.2023, 17:43)ProducentRC napisał(a): Jwh Gówno krótko i na temat chcesz cos nie aktywnego kupić to mąkę ci sprzedam za pol ceny jwh, wyjdzie na to samo

No widzisz, żeby nie było tu pisane o escobarze to bym nie pomyślał że "usunęli te JWH ze sklepu" było pisane o innym sklepie a nie o tym w temacie JWH Big Grin 
Mój błąd też bo zamiast napisać/zapytać i dopiero zamówić to ja opłaciłem i zadowolony czekam xd Bo sobie pomyślałem, skoro wróciło do sklepu po tym jak nie było to musi już być dobre.
No cóż zobaczymy, póki co ani nie wysłali ani nie odpisali więc jest opcja, że zamienię ten produkt na co innego albo dopłacę do Butinaca'.


Chyba, że wyjdzie ze sklepu tak jak zamówione zostało, to mam nadzieję, że Designer przy następnym zamówieniu zwróci mi tą równowartość bez żadnego problemu i zbędnych pytań - zamieniając na inny produkt.
My płacimy, nie nasza wina że to co kupujemy nie działa jak trzeba Big Grin
Poozdro Big Grin


RE: JWH-210 - Mef123 - 15.11.2023

Działa to chociaż jak mj?


RE: JWH-210 - SztywnyMisza - 15.11.2023

Mef123 to gówno jest kompletnie nie aktywne, jedynie co warte uwagi to adb buticana i 5cl