Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6-APB Benzo Fury - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 6-APB Benzo Fury (/showthread.php?tid=689)

Strony: 1 2 3


6-APB Benzo Fury - Maniek - 21.06.2022

W tym miejscu piszecie opinie na temat odczynnika 6-APB Benzo Fury ze sklepu Designer-chems.com


RE: 6-APB Benzo Fury - ProducentRC - 22.06.2022

W następnym zamówieniu biorę kilka sztuk tego cuda, benzofurany to jedna z moich ulubionych substancji, cmc albo mmc jest bez podjazdu do nich, plus ich ekonomiczność, pamiętam jak jadłem 5-mapb było idealnie, ten stan można porównać z bardziej psychodeliczną EMKĄ.


RE: 6-APB Benzo Fury - Kapitan - 22.06.2022

To jest ta substancja podobna do MDMA w jaka dawke najlepiej uderzać ?


RE: 6-APB Benzo Fury - KACPER - 22.06.2022

150 zeby bylo szczytowo, nie dorzucaj!


RE: 6-APB Benzo Fury - M100 - 26.06.2022

Od razu uprzedzę opinia też będzie taka jak wyżej bo 2 albo 3 raz miałem to w lab.

Tu jak i w przypadku 5 mapb jest rozpierdol w głowie. W przypadku 6Apb wydaje mi się jak by psychodeliczny stan był mocniejszy.

Postawiłem na dawkę 150mg oczywiście Roa PO
Pierwsze efekty po 30 minutach po godzinie czuć wyrazie działanie, które jeszcze narastały. Ten wjazd niewiem jak opisać podobnie się czułem przy 25D-xxxx. Niewiem czy to jest trudne porównanie. Peak trwał z 3h eufori pozostałe jakieś 3h to psychodeliczny profil działania.

Bardzo obciąża organizm z dwa razy podczas tripu robiłem się senny.

Czytałem informacje o 6 apb i ten sort mi wszystko zafundował.

Poczęstowałem znajomego tym i powiedział mi, że jest bardzo dobrej jakości bardzo dobrej obecnie na rynku i cena za 5g wychodzi też najtaniej .
Można powiedzieć złoty gral cena detaliczna za 1g to 15€ . Naprawdę warto bo europejskie ceny np 1g klefa są podobne. Tylko klefa zjesz przez wieczór a 6apb 150mg masz dobre 6h lepszej jazdy.

Polecam się zainteresować tym bo cena co do jakości jest bardzo niska.


RE: 6-APB Benzo Fury - dekadan89 - 26.06.2022

(26.06.2022, 09:22)M100 napisał(a): Od razu uprzedzę opinia też będzie taka jak wyżej bo 2 albo 3 raz miałem to w lab.

Tu jak i w przypadku 5 mapb jest rozpierdol w głowie..

ile bym dał za ten rozpierdol skoro ost tak o żeby sprawdzić czy oporowe dawki gdy się jest wypranym z sero przejdą. I nie przechodzą 700mg 5mapb +100mg2cbfly = u nie kupa. Tylko szczęka 2 dni bolała


RE: 6-APB Benzo Fury - ProducentRC - 28.07.2022

Niedługo przyjdzie trochę mi tego cuda, miał ktoś okazję próbować tego sortu?
Jak tak to co ile wrzucać i z czym nada się do mixu


RE: 6-APB Benzo Fury - daniel776 - 28.07.2022

Miks z ziolem albo 2cb fly bym lecial.Wrzucac jak emke wg mnie,chyba ze chodzi Ci o dorzuty to wyznaje zasade raz a porzadnie


RE: 6-APB Benzo Fury - PUDZILLA - 28.07.2022

ProducentRC jesli masz doswiadczenie z empatogenami to wrzuć 170-200mg

jeśli nigdy nie jadłeś (a pewnie jadłeś Podobno kultowa) to wrzuć sete

nie pożałujesz


RE: 6-APB Benzo Fury - horsii - 28.07.2022

ProducentRC 100-150mg.
nie ma co dorzucać, po jednej solidnej wrzutce dobrze cię wyturbi i na długo, a nie jak cmc 1,5h zabawy i spierdalaj Podobno kultowa