Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6-APB Benzo Fury - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 6-APB Benzo Fury (/showthread.php?tid=689)

Strony: 1 2 3


RE: 6-APB Benzo Fury - ProducentRC - 28.07.2022

PUDZILLA  po 130mg 5mapb i 15mg 5meo mipt byłem w innym świecie także trochę doświadczenia mam, ale znacznie większe doświadczenie mam w chlorach cmc i w zwykłej EMCE
horsii właśnie to mnie najbardziej denerwowało w cmc kilka wyrzutek i gonienie stanu z początku jak waliło się pierwszą bombkę.
Mam jeszcze jedno pytanie czy dorzutki działają a jak tak to ile?


RE: 6-APB Benzo Fury - PUDZILLA - 28.07.2022

ProducentRC meomipt + mapb = dwa releasery sero, wombocombo murowane

sprobuj samego 6apb, 5mapb jeszcze wiekszy wyrzut sero


propo dorzutek działają, ale nie wiem, jak to wpływa na tolerancje, po 2tyg przerwy po 0.8 3cmc przyjemnie, ale leciutko


RE: 6-APB Benzo Fury - ProducentRC - 28.07.2022

No ja już cugów na cmc nie robięPodobno kultowa ale kiedyś potrafiłem shoty w kielonie walić 1.5-1.8g 4cmc które kruszyłem z kryształów kielkości pięści, więc materiał był z pewnością czysty i aktywny, teraz neuroprzekaźniki odpoczęły to nawet 0.5g cmc mnie zadowala
PUDZILLA


RE: 6-APB Benzo Fury - dekadan89 - 28.07.2022

Dorzucić mapeta można max dwa razy po pierwszej wrzucie zachowując tę samą dawkę. Zaczyna się peak dorzuta za 4 h i poźniej kolejna za 2.5h . Inaczej nie ma sensu, testowane na moich szczurach.

A zamiast dorzucać 5mapb proponuje jak PUDZILLA  6apb alko 5apb, trip sam w sobie jest długi i przyjemny


RE: 6-APB Benzo Fury - Oskar998 - 01.08.2022

Pamiętamn kiedyś od tego V dostał z nadwyżka 170mg wyjebalo mnie niż lepsze pigola Big Grin
obezny sort lekko beżowy?


RE: 6-APB Benzo Fury - ProducentRC - 15.08.2022

Lekko beżowo brązowy ale taki brąz jakby lekko ciemny brąz zmieszany z jakąś białą glukozą lub coś w tych rodzaju, nie twierdzę że jest w tym jakiś wypełniacz tylko taki kolor i strukturę miało jak to do mnie przyszło, my zrobiliśmy tak, najpierw fdck po nosie cały dzień pod piwo we czterech, później po 150mg 6apb i nie było Meksyku jakiegoś i dalej poszliśmy walić te piękne kryształy fdck a najlepsze że wcale nie jest odczuwalny spływ jak wali się tą fluorową kete po nosie


RE: 6-APB Benzo Fury - KACPER - 20.08.2022

ProducentRC u Ciebie tez dwie kolejne dorzuty spowodowaly halucynacje? Podobno kultowa


RE: 6-APB Benzo Fury - ProducentRC - 20.08.2022

KACPER
Ale dorzutki czego? Bo ja tutaj o kilku substancjach się rozpisałem Podobno kultowa Podobno kultowa
Kiedyś ziomkowi posyłałem 30mg meo mipt wciągnął jak to wciągnął do swojego domu miał 400 metrów a dwie godziny wracał, następnego dnia mówi że do domu zamiast przez drzwi do których miał klucz zaczął nakurwiać w okno jego kobieta co ma z nią syna mówi co ty odpierdalasz przez otwarte okno a on próbuje wchodzić przez to okno Podobno kultowa jak położył się do niej do łóżka to opowiadał że tak mu w oczach się jebało że mówi do niej jak już leżą ale kim ty kurwa jesteś?! Podobno kultowa Podobno kultowa mówi nigdy więcej nic oprócz mefki fetki i zioła Podobno kultowa


RE: 6-APB Benzo Fury - KACPER - 20.08.2022

ProducentRC mowa o 6apb Wink


RE: 6-APB Benzo Fury - ProducentRC - 20.08.2022

Nie miałem okazji dorzucać tego specyfiku bo dostałem sampla 0.6 i podzieliłem na 4 części i z ziomkami po fdck to w bombce waliliśmy więc nie wiem czy schizy występują, ale 5mapb bardziej mi się spodobało od 6apb bardziej euforię czuć i błogość taką