Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6-APB Benzo Fury - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 6-APB Benzo Fury (/showthread.php?tid=689)

Strony: 1 2 3


RE: 6-APB Benzo Fury - olancucki - 19.03.2023

No czuje się jak po MDA , ale lepiej. Taki odprężony się czuje.  
Ale nie ma tragedii.  Całe szczęście nie wygina mnie po 200mg.


RE: 6-APB Benzo Fury - olancucki - 22.03.2023

Jak dla mnie to bomba jak po MDMA, praktycznie nie zauważyłem różnicy. Nie odczułem psychodelicznego profilu. Być może przez to że biorę rano przeciwpsychotyczny arypriprazol.
Tak czy inaczej poleciałbym jako zamiennik MDMA.


RE: 6-APB Benzo Fury - Diabeuu666 - 03.02.2024

Czujesz się jak po MDA? Haha to Ty chyba nigdy MDA nie próbowałeś kolego. MDA to MDMA na sterydach. Euforia i błogostan taki, że nie ma słów na opisanie tego stanu i mocno stymuluje, nie da się usiedzieć, no i ryj ci się nie zamyka. A działanie wacha się między 6 a 8h
Żadne 6apb czy 5mapb nie ma wgl podjazdu do MDMA już wgl nie pisząc o MDMA


RE: 6-APB Benzo Fury - SztywnyMisza - 06.02.2024

Diabeuu666 ty przeczytałeś ten post pisząc go i odpowiadając olancukiemu? XDDD


RE: 6-APB Benzo Fury - horsii - 06.02.2024

Kolejny odcinek czytania ze zrozumieniem xD Olancucki pisze ze czuje sie jak po MDMA, a ten "CO????? CZUJESZ SIE JAK PO MDA ?????"

olancucki ja jestem pod wrażeniem, że w ogóle czujesz cokolwiek, ty to musisz niezłe dawki do pieca dawać że bierzesz przeciwpsychotyki, ćpasz i jeszcze chodzisz porobiony.


RE: 6-APB Benzo Fury - olancucki - 06.02.2024

:-( Normalnie się prowadzę, taki przepych nie trwa wiecznie, się zaniepokoiłem, aż muszę zapalić CBD.


RE: 6-APB Benzo Fury - olancucki - 07.02.2024

Gdzie można dostać MDA? Czy to ciężkie dla czachy jest? 

Wydaje mi się że kiedyś testowałem. 

Właśnie takie mdma mocniejsze było psychodelicznie jakby.

Oczy spierdalały do góry po którejś dorzutce. 

Było mroczno psychodelicznie, testowałem outdoor w terenach zalesionych z kolega który walił koks i pił. 

Ciężko mi było czegokolwiek się napić, wtedy chyba pierwszy raz próbowałem mdma, ale jest też szansa że to było MDA czyż nie? 

Sort był z prawdę rzetelnego źródła, ale nie zapytałem nigdy czy to było MDA(?)


RE: 6-APB Benzo Fury - horsii - 07.02.2024

O ile to możliwe dostac MDA zamiast MDMA, i widziałem pare takich analiz, to szanse na to są niewielkie. Naprawdę niewielkie. Poza tym jak mowisz ze to "rzetelne zrodlo" to rzetelne, wiec dostales MDMA. "Oczy spierdalały do gory" - a po MDMA nie ma oczopląsu? Latwiej byłoby odroznic po czasie dzialania... 

ps. to jest wątek o 6-APB.


RE: 6-APB Benzo Fury - wwojtuss - 10.02.2024

olancucki  wytrzezwiej i napisz tego posta w odpowiednim dziale, co widze Twoj post to jest on napisany w takim stanie, ze czytajac go jestem w stanie sie troche sfurac, radzilbym zbastowac i czytac gdzie co sie wstawia, kibicowalem Ci dlugo, ale widze ze jestes w tym tak gleboko, ze nic tylko terapia w osrodku zamknietym, pomysl nad tym


RE: 6-APB Benzo Fury - Twilight Sparkle - 10.02.2024

wwojtuss kamień z serca że ty też widzisz te wypociny Olancuckiego. Mysłałam że mam wylew xDDDD
olancucki TU PISZEMY O 6-APB
Chłopie co ty dajesz? XD