Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon (/showthread.php?tid=69)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Szarlatan - 22.10.2023

Ej_ej Na pewno skosztuje


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Ser Pleśniowy - 23.10.2023

(16.10.2023, 11:33)Ej_ej napisał(a): Ser Pleśniowy Spróbuj 4mmc od Escobar jest tak samo zajebisty jak ice

zgadza sie ja to wiem kochanie pablo ma zajeb.... mmc


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Lifeisbrutal - 27.10.2023

Pytanie za 100 punktów czy jest szansa jeśli od dziś do około połowy listopada czyli gdzieś 15 nic nie ruszę to zdąży mi się zregenerować tolerke na klefa? Chciałbym tak żeby 200mg było startową
dawką.


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - olancucki - 27.10.2023

Myślę że tak słońce :-) 200mg powinno wystarczyć..


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Beeniepatu - 27.10.2023

olancucki zastanawia mnie bardzo, na jakiej podstawie jestes w stanie wysnuc taki wniosek 🤔 Z podanych informacji wiadomo, ze ktos planuje przerwe. Chuj w to, ze praktycznie zadna. Przede wszystkim nie znasz kluczowej kwestii - co i przez ile ktos przed planowana przerwa walil. A to moze pozwolic na jakies rozwazania w temacie.

Rzadko tu ostatnio zagladam, ale widze, ze zadnej poprawy u Ciebie. Wciaz zero swiadomosci o co chodzi w uprawianym przez Ciebie sporcie.


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - horsii - 27.10.2023

Pomijając fakt że taka przerwa to tyle co nic, to mnóstwo jest zależne od tego jak się ktoś odżywia, czy coś suplementuje, jesli tak to co, czy bierze inne substancje które by mogły spowalniac proces regeneracji... 
chociaż jak na moje, nieważne co zrobisz to tyle czasu to zdecydowanie za mało.


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Lifeisbrutal - 28.10.2023

Fakt zapomniałem dodać ilości szły duże potrafiłem 4g klefa dziennie zjeść nie odczuwałem żadnych skutków ubocznych na tamten moment. Odżywiać raczej staram się normalnie nie liczę kalorii ale też nie jem byle czego raczej staram się jeść nabial, owoce. 
Suplementacji nie stosuje żadnej jeśli jest coś co może pomóc zregenerować tolerancje to chętnie wysłucham rad. Racja w sumie nie spojrzałem że mamy już 28 października. No i jeszcze jedno pytanie ile w takim razie powinna trwać taka przerwa? 
Ps. olancucki Co ty piszesz? Coś Ci się lekko odkleilo xD


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Beeniepatu - 28.10.2023

Lifeisbrutal to oczywiscie spore uproszczenie ale pomysl ile zajelo Ci, zeby dotrzec do dawki 4g dziennie klefa. I zrob teraz tyle samo przerwy od subtancji. Wtedy wrzuc 200mg i zobaczysz czy wystarczylo. Czy jeszcze nie trzeba by wydluzyc


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - DissoEnjoyer - 04.11.2023

Chyba sie jeszcze o trójce nie wypowiadałem ogólnikowo, ale cóż... Teraz takie czasy, że łatwiej lepszą trójkę znaleźć, aniżeli profilowo bardziej pasujące mi 4-cmc. Sniff only, dobry sort już 100 mg porobi - tak wykurwi dopamine, że odcina świadomość na chwile. Kilka sztuk szybko wchłoniętych i czuć też jednak tą serotoninę, pierdoli się w oczach, lekkie oev'y. Też mi sie wydaje, że obecne sorty mniej ryją klamkę jak kiedyś.


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Lukas1985 - 04.11.2023

(28.10.2023, 07:52)Lifeisbrutal napisał(a): Fakt zapomniałem dodać ilości szły duże potrafiłem 4g klefa dziennie zjeść nie odczuwałem żadnych skutków ubocznych na tamten moment. Odżywiać raczej staram się normalnie nie liczę kalorii ale też nie jem byle czego raczej staram się jeść nabial, owoce. 
Suplementacji nie stosuje żadnej jeśli jest coś co może pomóc zregenerować tolerancje to chętnie wysłucham rad. Racja w sumie nie spojrzałem że mamy już 28 października. No i jeszcze jedno pytanie ile w takim razie powinna trwać taka przerwa? 
Ps. olancucki Co ty piszesz? Coś Ci się lekko odkleilo xD

Chcesz rady realnej, optymistycxnej czy pesymistycznej? 
Realnie do odczucia jakiegokolwiek działania klefa to 2-3 miesiące
Optymistycznie to miesiąc
A pesymistycznie... Pesymistycznie to kolego po 4gr klefa dziennie masz tolerke w rozsypce i może przy rozsądnej suplementacji i trybie życia za pół roku / rok wrócisz do stanu używalności. Znając realia takich for to zrób sobie miesiąc przerwy, jedz dobrze (czyli bez fazy foodów) posuplementuj d3k2mk7 + Wit C w 5-6 dawkach po 200-300mg i kompleks eit z gr B.