Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon (/showthread.php?tid=69)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Koreczek - 29.04.2022

Jeśli dajmy na to mam sporo czasu na suszenie to lepiej go będzie po prostu położyć na kartce na parę dni normalnie w pokoju,czy jakieś kaloryfery itd itp? Suszyć go jak jest w kamieniach czy po rozkruszeniu? Straszne spustoszenie w nosie robi tski mokry temat,ciężko to wysmarkac


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - DwDPzN - 30.04.2022

(29.04.2022, 06:07)Koreczek napisał(a): Jeśli dajmy na to mam sporo czasu na suszenie to lepiej go będzie po prostu położyć na kartce na parę dni normalnie w pokoju,czy jakieś kaloryfery itd itp? Suszyć go jak jest w kamieniach czy po rozkruszeniu? Straszne spustoszenie w nosie robi tski mokry temat,ciężko to wysmarkac

Pewny nie jestem, ale chyba lepiej będzie na kaloryferze. 
3cmc najlepiej jak najkrócej trzymać na "świeżym powietrzu", ponieważ się utlenia i trochę traci na mocy.


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Mariusz Sanitariusz - 01.05.2022

Ja sie dalej boje I.V mimo wszystko ale zaczyna to kusić


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - inspiron - 02.05.2022

(29.04.2022, 06:07)Koreczek napisał(a): Jeśli dajmy na to mam sporo czasu na suszenie to lepiej go będzie po prostu położyć na kartce na parę dni normalnie w pokoju,czy jakieś kaloryfery itd itp? Suszyć go jak jest w kamieniach czy po rozkruszeniu? Straszne spustoszenie w nosie robi tski mokry temat,ciężko to wysmarkac

do piekarnika albo na patelnie daj Podobno kultowa


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - M100 - 02.05.2022

Ja to daje na kartkę papieru i po paru godzinach jest suche Smile


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - budynmalinowy - 06.05.2022

Szanse 50/50,albo się wysuszy albo dziura w kartce Podobno kultowa
3CMC to nie moja bajka,wolę jak już to oralem bo się eufo załącza bardziej chociaż w chuj towaru idzie


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - ProducentRC - 07.05.2022

Dobre 3cmc ma Escobar, ostatnio testowaliśmy we dwóch to było zajebiście bo ładnie nas wystrzeliło i była chęć na robienie wszystkiego i gadatliwość której nie dało się opanować


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - M100 - 08.05.2022

(01.05.2022, 14:58)Mariusz Sanitariusz napisał(a): Ja sie dalej boje I.V mimo wszystko ale zaczyna to kusić

Ja strzeliłem 3cmc iv w dawce 300 albo 350mg sorry od samdka Cristal. Na wejściu poczulem namiastke mefedronowego wjazdu Smile Było cudownie całość trwała 1h. Roztwór 1.5ml nie czułem żadnego pieczenia itp....


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - kingkong - 26.05.2022

Dla mnie 3-cmc to jest najlepszy produkt z rc jak tez lubicie zapierdolic na nosek 3cmc to dajcie plusa swojemu i pomozcie mu awansowac pzdr


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Kaczor - 28.05.2022

Polecam od pablo jedno z lepszych niż od sand