Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon (/showthread.php?tid=69)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Dilleraaaa - 10.11.2022

I tak I nie kwestia czasu zażywania,tego czy kryształy są dobrze rozgniecione na drobny pył.Im dłuższe stosowanie tym bardziej zapchany I wyniesczony nos. Nazwa cholory nie wzięła się pewnie bez powodu.Chociaż nie zawsze walenie 3cmc musi się wiązać z zapchaną klamą,odpowiednie nawilżenie przygotowanie tematu woda morska itp I będzie git.Przygotowanie też ma duży wpływ na to jakie ewentualnie konsekwencje będziemy pozniej ponosić


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Beeniepatu - 10.11.2022

Dilleraaaa nazwa chlory pochodzi od nazwy substancji i jej struktury chemicznej, a nie tego czy zapycha nos. To tak dla sprostowania 😎


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Dilleraaaa - 10.11.2022

Beeniepatu tak wiem,chodziło mi bardziej o to,że chlory kojarzą mi się typowo z wyżartą,wyniszczoną śluzówką o czym w sumie po części kierowało się pytanie  dlatego stąd te małe porównanie




RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Kajabuza - 10.11.2022

Każdy taki mądry. 😆
A jak wyjaśnicie fakt, że taki chlor rozpuszcza się w wodzie idealnie za to w nosie zostawia jakie dziwny żółty śluz? To nie są zwykłe smarki tylko według mnie (czyli na 99,9% 😎) jakieś pozostałości po krysztale wciąganym nosem. Żadna amfetamina, a tej sortów się nawciagałem sporo różnych takiego czegoś nie zostawiała w nosie. 



RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Beeniepatu - 10.11.2022

@"Kaja Buza" dlatego, ze w nosie nie masz wody per se. A za odkrycie, ze to najpewniej cos z pozostalosci po krysztale, najpewniej czeka Cie nobel. Teraz pozostaje ustalic czy z biologii czy moze jednak chemii. Gratuluje 💪


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Kajabuza - 10.11.2022

Beeniepatu nobel z niesamowitości w zupełności wystarczy. 😎

Czyli to samo żółte z nosa przy podawaniu i.v. jest wtłaczane do krwiobiegu tylko bardziej rozcieńczone? 
NICE! Podobno kultowa



RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Beeniepatu - 10.11.2022

@"Kaja Buza" na tej liscie akurat nie widzialem Twojego nicku


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Kajabuza - 10.11.2022

Prosiłem o anonimowość. 
Nie lubię się obnosić z takimi rzeczami. 
🤣
Ale, żeby trzymać się tematu. Kolega ostatnio mi pisał, że te papierowe słomki z McDonalds'a są zajebiaszcze do sniffowania. Wystarczy ładnie pociąć na 3 części i nie trzeba się pieprzyć ze zwijaniem papierków czy banknotów podczas zażywania 3CMC i innych dragów. 😎



RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - Beeniepatu - 10.11.2022

@"Kaja Buza" to nie dlatego Cie tam nie ma
A co do uzywania wszelkiej masci rurek, to znow brawo. Tym razem dla kolegi. Mysle, ze nikt nie znal tego patentu. Rozbijacie noblowski bank
Taki tip: na rurki z Mc trzeba teraz uwazac, bo szybko sie psuja. Zreszta tak bedzie z wieksza gastronomicznych. Najlepiej kupic dzieciece klocki konstrukcyjne 'rurki'. Rozmiary do wyboru. Zapas na lata


RE: 3-CMC - Metaklefedron, 3-chlorometkatynon - maciej112 - 20.11.2022

Jak najlepiej przechowywać trójkę przez trochę dłuższą ilość czasu? Próżniowo zapewne, ale niektórzy mówią że lodówka inni że zamrażarka albo tapczan.