Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! (/showthread.php?tid=705)

Strony: 1 2 3


WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - KACPER - 23.06.2022

Zakupy internetowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Darmowe dostawy, darmowe zwroty, szybkie i wygodne doręczenia do wybranych punktów odbioru paczek. Wszystko to za pośrednictwem kilku kliknięć w klawiaturę komputera, czy na telefonie komórkowym. Powyższe sprzyja też nielegalnemu procederowi, gdyż pośród tysięcy paczek adresowanych do prywatnych odbiorców i firm ukrywane są zakazane substancje.
W środowe popołudnie 15 czerwca br. sandomierscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta, którego podejrzewali o posiadania środków odurzających. Przypuszczenia policjantów szybko się potwierdziły, a młody sandomierzanin wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymany został tuż po odebraniu przesyłki z paczkomatu. W paczce policjanci znaleźli dwa pojemniki plastikowe zawierające białą sypką substancję i kryształki.

Dalsze czynności utwierdziły tylko funkcjonariuszy w ich przeświadczeniu, gdyż w domu młodego mężczyzny ujawnili 40 gramów suszu roślinnego, grzyby halucynogenne oraz 13 krzaków konopi innych niż włókniste w różnej fazie wzrostu. Zabezpieczone substancję trafiły do policyjnego laboratorium. W piątek Prokuratura Rejonowa w Sandomierzu zastosowała wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i poręczenia majątkowego.


źródłełko; krymninalki


RE: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - Kajabuza - 23.06.2022

Koleżka z pracy opowiadał, że pracował w takowej właśnie firmie swego czasu i często policja z psami na magazyny wpadała. Podobno kultowa


RE: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - dekadan89 - 23.06.2022

To już do tego dochodzi że strach się bać pójść do pickup pointu czy cpakomatu...
trzeba będzie to tak jak a Ameryce robią, porozstawiać wszędzie czujki angażując w to całe osiedle i dopiero działać Podobno kultowa


RE: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - Maniek - 23.06.2022

Taa, jasne... Oni kogoś podejrzewali o posiadanie nielegalnych środków Big Grin Przecież to jest proste jak drut, że ktoś go musiał podpierdolić, może komuś pogonił trochę tematu i ktoś wpadł... Oni (psy) sami z siebie do takich wniosków na 100% nie dochodzą.


RE: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - dekadan89 - 23.06.2022

Oni są za inteligentni na takie akcję


RE: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - Alkopoligamia - 23.06.2022

Czasami mam schize jak odbieram, że ktoś mnie obserwuje ale wiem , że jestem bezpieczna bo zachowujemy BHP !


RE: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - Maniek - 23.06.2022

Ewentualnie temu gościowi wcześniej wpadła jakaś paczka i miał spalonego maila i/lub nr telefonu, ale mimo tego dalej kupował na te same dane.


RE: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - KACPER - 23.06.2022

(23.06.2022, 12:30)Alkopoligamia napisał(a): Czasami mam schize jak odbieram, że ktoś mnie obserwuje ale wiem , że jestem bezpieczna bo zachowujemy BHP !

Ty ja tak samo mam gięte porycie Big Grin


RE: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - Alkopoligamia - 23.06.2022

Ale wolę tak niż pakę do domu xd


RE: WPADKA Z PACZKOMATEM W TLE! - dekadan89 - 23.06.2022

Mnie raz miało do Choroszczy już wieść jak byłem na gieblowej delirce a czekałem na pakę. Jest doleciała, jestem pod ćpunomatem wbijam kod a tu chuj wielki za
przeproszeniem nic nie wchodzi. 3 godziny wisiałem na infolinii bezskutecznie. Wbijałem kod i było tylko ledwo słyszalne cyk. Kutas nie domknął drzwiczek a tam 2 litry płynu...