Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon (/showthread.php?tid=71)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - KACPER - 01.06.2022

Około 3 miesiące, było to dość dawno. Wrzucone 200mg oral i 150 snifem


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - wwojtuss - 01.06.2022

(01.06.2022, 16:35)KACPER napisał(a): Około 3 miesiące, było to dość dawno. Wrzucone 200mg oral i 150 snifem

ja z taka tolerka weekendowa/zadna smiem twierdzic, jeblem z 200mg sniffa i poczulem tylko leciutkie, leciutenkie eufo i delikatna namastke speeda, moim zdaniem nie oplaca sie kupowac, bo zeby ktos kto wali chociazby 3cmc/3mmc raz w tygodniu nawet to musialby zajebac 300-400 sniffa i 0,5g oral zeby poczuc faktyczne dzialanie tej substancji
czy polecam? jak ktos lubi przeplacac to tak, ale wszystkiego trzeba sprobowac samemu, jesli ktos poluje na te substancje to zycze udanych lowow i zeby mu podeszla


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - horsii - 01.06.2022

mi się 2-mmc podobało w ilości ~200 mg sniff, nie wypierdala z butów, takie bardziej cywilizowane moim zdaniem, da się po tym gdzieś wyjść. tylko no cena wahająca sie w okolicy 20-25 euro za gram jest słaba Podobno kultowa może jak do polski zawita to będzie lepsza, ale wątpie żeby to sie u nas sprzedało, bo chlorożerców to nawet nie smyrnie


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Kajabuza - 01.06.2022

2mmc mix z 3cmc sztos XD horsii potwierdził byś naukowo? Big Grin


(Czyt. dla niewtajmniczonych uchylisz rąbka tajemnicy dlaczego ten miks nie ma sensu i który odczynnik zniweluje drugi, tak w jednym zdaniu? Niektórzy mogą dopiero sie uczyć takich spraw a trafiając na tę odpowiedź unikną niepotrzebnego marnowania jednego z odczynników, gdyby wpadli na podobny pomysł jak ja kiedyś xd)


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - wwojtuss - 01.06.2022

(01.06.2022, 17:11)kajabuza napisał(a): 2mmc mix z 3cmc sztos XD horsii potwierdził byś naukowo? Big Grin


(Czyt. dla niewtajmniczonych uchylisz rąbka tajemnicy dlaczego ten miks nie ma sensu i który odczynnik zniweluje drugi, tak w jednym zdaniu? Niektórzy mogą dopiero sie uczyć takich spraw a trafiając na tę odpowiedź unikną niepotrzebnego marnowania jednego z odczynników, gdyby wpadli na podobny pomysł jak ja kiedyś xd)

jadlem taki miks, bo 2mmc za malo kopalo to dojebalem 3cmc bo  mialem akurat XDD


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - KACPER - 01.06.2022

(01.06.2022, 16:55)horsii napisał(a): mi się 2-mmc podobało w ilości ~200 mg sniff, nie wypierdala z butów, takie bardziej cywilizowane moim zdaniem, da się po tym gdzieś wyjść. tylko no cena wahająca sie w okolicy 20-25 euro za gram jest słaba Podobno kultowa może jak do polski zawita to będzie lepsza, ale wątpie żeby to sie u nas sprzedało, bo chlorożerców to nawet nie smyrnie

niby Sandał to ma, ale ciekawe ile 2mmc jest w jego 2mmc Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - kot_kreskowy - 01.06.2022

Ja miałem to w samplach raz w jakiejś akcji samplowej i szału ten odczynnik na mnie nie zrobił jakoś specjalnie.
Jak dla mnie szkoda kasy, no chyba że zachowasz trzeźwość przez dłuższy czas(z miesiąc lub dłużej) ,to wtedy pewnie lepiej zadziała.


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - wwojtuss - 01.06.2022

(01.06.2022, 17:55)kot_kreskowy napisał(a): Ja miałem to w samplach raz w jakiejś akcji samplowej i szału ten odczynnik na mnie nie zrobił jakoś specjalnie.
Jak dla mnie szkoda kasy, no chyba że zachowasz trzeźwość przez dłuższy czas(z miesiąc lub dłużej) ,to wtedy pewnie lepiej zadziała.

dla tej substancji niewarto byc trzezwym


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Mocno Kryształowy - 01.06.2022

Według mnie to stoi najniżej w hierarchii MMC/CMC... Może nie jest złe, dla jakiegoś amatora który zaczyna zabawę z ketonami... Ale weekendowi entuzjaści chlorków będą czuli duży niedosyt... Biorąc pod uwagę cenę o której wspomniał horsii mija się to z celem Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - wwojtuss - 01.06.2022

(01.06.2022, 18:06)Mocno Kryształowy napisał(a): Według mnie to stoi najniżej w hierarchii MMC/CMC... Może nie jest złe, dla jakiegoś amatora który zaczyna zabawę z ketonami... Ale weekendowi entuzjaści chlorków będą czuli duży niedosyt... Biorąc pod uwagę cenę o której wspomniał horsii mija się to z celem Podobno kultowa
to samo napisalem