Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon (/showthread.php?tid=71)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - kot_kreskowy - 01.06.2022

(01.06.2022, 18:03)wwojtuss napisał(a): dla tej substancji niewarto byc trzezwym

Ale zawsze warto być trzeźwym dla samego bycia trzeźwym Smile
To też jakieś rozwiązanie  Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - wwojtuss - 01.06.2022

(01.06.2022, 18:53)kot_kreskowy napisał(a): Ale zawsze warto być trzeźwym dla samego bycia trzeźwym Smile
To też jakieś rozwiązanie  Podobno kultowa

dla siebie samego zawsze, ale dla przyjebania 2mmc to sie nie oplaca akurat Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Kajabuza - 02.06.2022

kot_kreskowy brachu rzycia nie znasz? Podobno kultowa

Cena pewnie stąd, że szukają fr... Którzy Widząc MMC w nazwie zabulą paczkę za sztukę lekko klepliwej synstacji xd

Za 30 za sztukę to myślę uczciwa cena (PLN)


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - kot_kreskowy - 02.06.2022

Kajabuza
Nigdy mi nawet nie przyszło do głowy aby to kupić. To jest słaby szit.


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Alkopoligamia - 02.06.2022

2MMC miałam przyjemność testować jakiś czas temu od Sandka. Jak dla mnie substancja lepsza niż 3. Działanie subtelniejsze ale przyjemniejsze. Euforia na podobnym poziomie ale stymulacja o wiele mniejsza. Nie ma zjazdu zero schiz xd A tak na serio to człowiek po zabawię czuje się na prawdę dobrze i sumienie nie dręczy xD (Mnie dręczy za każdym razem po ćpaniu...)


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - wwojtuss - 02.06.2022

(02.06.2022, 09:04)Alkopoligamia napisał(a): 2MMC miałam przyjemność testować jakiś czas temu od Sandka. Jak dla mnie substancja lepsza niż 3. Działanie subtelniejsze ale przyjemniejsze. Euforia na podobnym poziomie ale stymulacja o wiele mniejsza. Nie ma zjazdu zero schiz xd A tak na serio to człowiek po zabawię czuje się na prawdę dobrze i sumienie nie dręczy xD (Mnie dręczy za każdym razem po ćpaniu...)

ale dawkowanie wzgledem trojki to prawie dwukrotnie wieksze xD szkoda kasy na takie efekty moim zdaniem


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Alkopoligamia - 02.06.2022

(02.06.2022, 09:51)wwojtuss napisał(a): ale dawkowanie wzgledem trojki to prawie dwukrotnie wieksze xD szkoda kasy na takie efekty moim zdaniem

Ja mówię o zarzucaniu podobnej ilości Big Grin moja głowa różnie przyjmuje stymulację dlatego patrząc jedynie na euforię moim zdaniem ta w dwójce jest przyjemniejsza ^^


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - inspiron - 02.06.2022

zarzucałem 2mmc od predka
i jest to dla mnie lepsza substancja niz cmc Big Grin
fajnie dziala euforycznie i fajnei stymuluje
ogolem bardzo fajny produkt Podobno kultowa


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - dimiliki - 03.06.2022

od jakiegoś czasu zastanawiam się żeby to zamówić i chyba się skusze


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Kajabuza - 04.06.2022

Zapomniałem, że to nie 2017 z tą uczciwą ceną 30 PLN xd a tyle jakoś kosztował. 4-5 dyszek bym dał w detalu ponieważ:

Substancje jeszcze z czasów theexplo miło wspominam, nie raz szukałem w necie gdzie można dostać i się zastanawiam czy zajebista jakość nie czyni z dwójki dobrego RC.

(jak w przypadku 3mmc wiele osób pamięta sorty które trzymały ładnie 2-3h a są też sorty które działają krótko i słabo)

W każdym razie ja się skusze jeśli będę robił zakupy w sklepie który to ma Big Grin