Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon (/showthread.php?tid=71)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - wwojtuss - 24.04.2023

bardzo fajna substancja dla kogos kto zaczyna, albo kogos kto nie ma styranej bani i wygorowanych oczekiwan wobec dragu


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Buka - 23.06.2023

do czego mozna porownac 2mmc ?
duch bedzie mial w ofercie . Nie slyszalem nigdy o takiej substancji


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - horsii - 23.06.2023

lżejsze 3-mmc, mniej euforii, nie wypierdala tak bardzo. mnóstwo ludzi pisze, że chujowe, że słabe, ale to są ci sami co o bufedronie jakby spróbowali, to by pisali że też chujowy i słaby bo przecież nep czy hex-en mocniej klepały Podobno kultowa zresztą jak można się spodziewać że to kogoś porobi skoro większość tutaj obowiązuje dieta strictly 3-cmc i nep.

fajna substancja, nadaje się do posiadówy ze znajomymi, wypiciem browara itd. jak dla mnie niekiedy bardziej niż takie 3-cmc/3-mmc, bo po tym się morda nie zamyka ludziom niekiedy, jeden mówi przez drugiego, i tak dalej, wiadomo jak to jest. w gierki też sobie można pograć i ogarnia się lepiej niż przy chlorowym pierdolcu. czekam aż się pojawi.


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - wwojtuss - 28.06.2023

Buka 

mlodszy brat 3mmc, ogolnie substancja ta nie jest lujem ogluszaczem, nie mozna oczekiwac od niej efektu "O KURWA", bo idzie sie najzwyczajniej w swiecie zawiesc, uzytkownikom ze styranymi glowami/wygorowanymi oczekiwaniami nie bedzie ta substancja odpowiadac, ale osobiscie uwazam, ze usatysfakcjonuje kazda osobe, ktora nie przelatuje kazdego weekendu na 5-10g cmcka


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Buka - 01.07.2023

horsii wwojtuss teraz wiem gdzie ja wsadzic . dzieki za rozjaśnienie


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Lukas1985 - 01.07.2023

Ja tego próbowałem lata lata temu, jak większość z Was jeszcze na chleb mówiła beb 😅
A poważniej. Miał to wujo e bdb jakości i jeden z sensorów jako "analog 3mmc". Słabe jest wysokie dawkowanie. Przy 3mmc zaczynamy od 150mg a tutaj od 250 i dawkę trzeba zwiększać. Do tego nie ma w tym za grosz sero. 
Fajne ale jednak w kontekście dawkowania wziąłbym dobre 3cmc. Tutaj chyba z 3-5 gr na start by poszło. A o ludziach z wysoką tolerka to nie wspomnę, bo dla nich to chyba dycha będzie mało


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Mfexor - 17.07.2023

Ostatnio miałem okazję spróbować tego odczynnika od ducha, bardzo przyjemny stan lekkie rozpływanie chęć do działanie nie ma czegoś takiego jak w przypadku 3cmc totalne ujebanie i nieogarnianie przy tej substancji naprawdę idzie fajnie funkcjonować  Smile


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - olancucki - 22.08.2023

[Obrazek: IMG-20230804-231853.jpg]

Ja?! 
Od razu zaznaczam że jestem żartownisiem..
Kocham te 2-MMC. Bo jest dopaminowej energetyzujące I daje takie uczucie które utożsamiam z MMC.

Planuje używać to do mixów przemyślanych (nie wszystko ze wszystkim)... Jakby Tramadol do tego zarzucić to mogłoby być niezle. A mam tanio bo po 150zl za 50szt 200mg.

Pozdrawiam chłopaczków znerwicowanych.


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - horsii - 22.08.2023

olancucki  Ciesz się, że masz 2-mmc. xD Ciebie od samozagłady to chroni czysty przypadek. Cuda. Albo się ktoś naprawdę modli za ciebie intensywnie.

Jakby to było 3 albo 4, mmc czy cmc, to byś po dobrej wrzucie (a znając twoją tolerancję, to twoje wrzuty dojebane być muszą) z tramadolem może załapał się nawet na wycieczkę do szpitala.


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - olancucki - 22.08.2023

Koniku mój najukochańszy. Ja nigdy dawek nie przekraczam.  Co najwyżej częściej wale jak wchodzi tolerka ale się stopuje automatycznie bo słucham organizmu.

Nie jestem typem kolesia ci wali 150 mg na strzala i później poprawia większymi dawkami.. u mnie one maleją bo high też się kurczy więc to relatywnie I proporcjonalnie się zgadza. Ja to czuję po prostu czy klepnie czy nie, a jesli wiem że nie to zostawiam substancje w spokojiku.

U mnie wchodzą dawki od największej do najmniejszej malejąco. Bo wiem że to nie klepnie.