Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon (/showthread.php?tid=71)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - fiodor - 22.08.2023

olancucki , horsii miał na myśli, że za duża dawka tramadolu + nawet te 2mmc, nie mówiąc o mocniejszych rzeczach = padaczka. To nie zarty


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Twilight Sparkle - 23.08.2023

olancucki przyjacielu błagam Cię trzymaj się od tramca z daleka ;___;


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - wwojtuss - 23.08.2023

bierz tramca na sucho, bez zadnych mixow, bo dla ciebie przewidywana jest spoko rajza karetka zamiast spoko fazki, ketony wybaczaja kazdemu jak popadnie, ale jak tramcowi dasz odrobinke serotoniny z jakiegos ketona i walniesz 0.5g+ trama, to jest tragedia

sam mialem rzyganie i lalo sie ze mnie jak z prosiaka, mimo tego ze zarzucilem 600mg tramca i jakos 300mg 3cmc, gdzie sero w 3cmc to gra role epizodyczna wrecz

ketony to mozna zrec lyzeczka, z opio tak nie ma, szczegolnie w mixach

jak chcesz sie bawic to baw sie kodeina, a nie tramadolem


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - olancucki - 25.08.2023

Dobrze piszesz. Trampek jest wybitnie serotonwrgiczng. Nie czuć opio banie tylko gorąco się robi. Wkurwiajacej to jest. Przy okazji wezmę paczkę bo mam za 150zl 60szt 200mg do apteczki. Ale nie chcę się wjebac w to. Nie jestem milionerem. Rak samo z paleniem to se mogę CBd podarować z miłości do własnej osoby i szacu ku do zdrowia.

Dziękuję Co bardzo za Twój komentarz. Czas.

wwojtuss ja raz po 80mg oxy bez tolerki i dziennej dawce amfetaminy się zataczalem i banie miałem mega chujowa.. rzygać mi się chciało ale na szczęście nie miałem czym. Potem stwierdziłem że nie chce sobie krzywdy zrobić, albo może że to nie jedt dobrostan.


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - swo002 - 22.11.2023

Próbowałem i całkiem niezła substancja dla beztolerkowców z małym/średnim stażem


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - daniel776 - 24.11.2023

takie lajtowe 3cmc w moim odczuciu,fajny clearhead
taki temat do posiedzenia przy piwku na spokojnie


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Kapitan - 24.11.2023

Jak dla mnie to takie ubogie 3cmc trochę podobne do trójki ale to nie to samo  Big Grin


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Martin - 24.11.2023

Ja byłbym całkiem zainteresowany testowaniem tej substancji bo później tolerka może już nie pozwolić.


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - Lasik28 - 26.01.2024

Szukam jakiejś alternatywy dla 3 CMC i tym sposobem trafiłem na 2 MMC. Głównie chodzi mi o to, żeby szło po tym w miarę zasnąć bo po 3 bardzo ciężko. Czy będzie to dobra alternatywa czy polecacie coś innego? Nie szukam czegoś co mnie zmiecie z planszy tylko jakiegoś lajciku i clearheada


RE: 2-MMC - Ortomefedron, 2-Metylometkatynon - horsii - 27.01.2024

Lasik28 na rynku teraz pojawiło się sporo ketonów w zastępstwie za 3-CMC, poza 2-MMC o którym piszesz jest jeszcze 2-CMC, 3-FMC. Duch ma 3-MMC.