Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Metylokatynon, Efedron (kot) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Metylokatynon, Efedron (kot) (/showthread.php?tid=72)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Metylokatynon, Efedron (kot) - Maniek - 08.04.2022

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o Metylokatynon, Efedron - działanie i opis.


RE: Metylokatynon, Efedron (kot) - M100 - 14.04.2022

Ooo tego mi brakowało tematu kota w dziale euforyki Smile

Odkąd pierwszy raz podjąłem się syntezy go to spierdoliłem go parę razy Big Grin
Doszedłem do dobrego przepisu na własnych błędach. Chętnie wymienię się doświadczeniami z innymi kucharzami Smile

Ps.

Ktoś próbował otrzymać w formie prochu/kryształu ?

Idzie normalnie to vapowac i jak działanie?


RE: Metylokatynon, Efedron (kot) - Kajabuza - 15.06.2022

M100 tak z ciekawości czy kot był dostępny kiedykolwiek u jakiegoś vendora?

Ciekawi mnie jak duża różnica by była w działaniu amatorskiego kota a czyściutkiego, dobrze zrobionego w laboratorium przez dobrego chemika.

Co do samego kota. Wejście mnie wciągnęło na jakiś czas kiedyś i często "kucharzyłem"ale krótki czas działania, ciężki jak dla mnie zjazd, kilka niezbyt udanych reakcji i poschizowań zamiast przyjemności zniechęciło mnie na tyle, że na największym ciśnieniu robiłem niekiedy desperackie akcje żeby zdobyć jakiś "khyształ" czy dużo przepłacić za jakiekolwiek RC itd itp ale kot przez myśl nie przeszedł żeby chociaż zbić ciśnienie.

Moje osobiste zdanie:
Spróbować raz czy dwa ok (zwłaszcza dzivną metodą) ale oporowo to walić to bezsens, strata pieniędzy, zdrowia i czasu. Lepiej kupić pół litra wypić i iść spać. Podobno kultowa (mowa ofkors o wyciągu z błota , nie wiem jak profesjonalnie zrobiony kot by dział)


RE: Metylokatynon, Efedron (kot) - horsii - 15.06.2022

Polecam metkatynon z 1440mg pseudoeph podany PR , do tego wypic 2 monsterki i mocna kawa i fajeczki . kuuuurrrrwwwwaaaaaaa Podobno kultowa UUUUUUAAAAAAAAAAAA


RE: Metylokatynon, Efedron (kot) - mama_kacpra_od_sloika - 15.06.2022

serio??????? nie... mam nadzieje ze to zart


RE: Metylokatynon, Efedron (kot) - horsii - 15.06.2022

mama_kacpra_od_sloika nie


RE: Metylokatynon, Efedron (kot) - M100 - 18.06.2022

Czytałem i ludzie walą z 2 opakować iv nawet ....


RE: Metylokatynon, Efedron (kot) - Polono - 18.06.2022

(15.06.2022, 19:49)kajabuza napisał(a): M100 tak z ciekawości czy kot był dostępny kiedykolwiek u jakiegoś vendora?

Ciekawi mnie jak duża różnica by była w działaniu amatorskiego kota a czyściutkiego, dobrze zrobionego w laboratorium przez dobrego chemika.

Co do samego kota. Wejście mnie wciągnęło na jakiś czas kiedyś i często "kucharzyłem"ale krótki czas działania, ciężki jak dla mnie zjazd, kilka niezbyt udanych reakcji i poschizowań zamiast przyjemności zniechęciło mnie na tyle, że na największym ciśnieniu robiłem niekiedy desperackie akcje żeby zdobyć jakiś "khyształ" czy dużo przepłacić za jakiekolwiek RC itd itp ale kot przez myśl nie przeszedł żeby chociaż zbić ciśnienie.

Moje osobiste zdanie:
Spróbować raz czy dwa ok (zwłaszcza dzivną metodą) ale oporowo to walić to bezsens, strata pieniędzy, zdrowia i czasu. Lepiej kupić pół litra wypić i iść spać. Podobno kultowa (mowa ofkors o wyciągu z błota , nie wiem jak profesjonalnie zrobiony kot by dział)

Pred kiedys mial metylokatynon


RE: Metylokatynon, Efedron (kot) - horsii - 18.06.2022

Polono
nie miał, za duzo pierdolenia sie
po co robic metkata jak z tego samego można zrobic metamfetamine?
to full nielegal, kurwa to tak samo jakby pred na sklepie miał mete albo koks


RE: Metylokatynon, Efedron (kot) - M100 - 18.06.2022

Mógłby mieć xd