Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Powiększone źrenice - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Powiększone źrenice (/showthread.php?tid=721)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Powiększone źrenice - dekadan89 - 30.06.2022

po paczce zapitej piwem(z 8) to sor odwiedziłem w wieku 16 lat i wieka afera skąd morfina we krwi a to jakieś szczątkowe metabolity z thio się znajdowały, mówię im o tym dopiero podzwonili grze trzeba i puścili wolno a już na psiarskie chcieli dawać cynk.
Nie wiem ile do nie potrzeba mi takich zabiegów ale są to dawki nie odczuwalne psychicznie a źrenica reaguje. Poszperaj gdzieś znajdziesz info. Coś mi świta że sitwiarze jak Władek schodzi to biorą 2-3 tab nie pierdoląc się w ekstrahowanie kodeiny i oczy jak igiełki


RE: Powiększone źrenice - JokerRC - 01.10.2022

(25.06.2022, 23:04)Matj napisał(a): Witam, czy są jakieś sposoby żeby zmniejszyć źrenice? Mam bardzo widoczne po zażyciu i dużo osób po mnie poznaje. Czy istnieją jakieś środki?

Po alfie to i w świetle się dostrzeże że większe, jak ktoś obeznany to dostrzeże zawsze


RE: Powiększone źrenice - UltraKsiężyc - 11.10.2022

Wątek tyczy się głównie powiększonych źrenic  Ale moje pytanie brzmi czy  są jakieś sposoby na powrót  normalnego stanu po dłuższym zażywaniu benzo i jarania maczany? Aktualnie wyglądam jakbym wiecznie był na fazie 
Dokładnie mam na myśli strasznie pomniejszone źrenice,przymknięte oczy itp
Ktoś coś jakieś porady?
Oprócz odstawienia benzo i maczany


RE: Powiększone źrenice - furiat - 11.10.2022

(11.10.2022, 13:41)UltraKsiężyc napisał(a): Wątek tyczy się głównie powiększonych źrenic  Ale moje pytanie brzmi czy  są jakieś sposoby na powrót  normalnego stanu po dłuższym zażywaniu benzo i jarania maczany? Aktualnie wyglądam jakbym wiecznie był na fazie 
Dokładnie mam na myśli strasznie pomniejszone źrenice,przymknięte oczy itp
Ktoś coś jakieś porady?
Oprócz odstawienia benzo i maczany
nie ma takich sposobow Big Grin musisz dojsc do siebie Smile


RE: Powiększone źrenice - wwojtuss - 13.10.2022

(11.10.2022, 13:41)UltraKsiężyc napisał(a): Wątek tyczy się głównie powiększonych źrenic  Ale moje pytanie brzmi czy  są jakieś sposoby na powrót  normalnego stanu po dłuższym zażywaniu benzo i jarania maczany? Aktualnie wyglądam jakbym wiecznie był na fazie 
Dokładnie mam na myśli strasznie pomniejszone źrenice,przymknięte oczy itp
Ktoś coś jakieś porady?
Oprócz odstawienia benzo i maczany

jestem na 90% pewny ze sa srodki na powiekszenie zrenic, musialbys poszukac na necie bo nazwy nie przytocze, ale wiem ze istnieja
a jesli nie znajdziesz no to jedyne co zostaje to detoks, bo zrenice to jeden z efektow zazywania


RE: Powiększone źrenice - UltraKsiężyc - 13.10.2022

Luzik dzięki za rady,znalazłem jakieś krople w domu i zobaczymy czy da to coś,ogólnie to krople tak czy siak stosuję od lekarza,ale to już typowo na receptę bo jebły mi naczynka w oku


RE: Powiększone źrenice - Beeniepatu - 13.10.2022

UltraKsiężyc na rozszerzenie zrenic jest atropina. A co do wiecznie zwezonych zrenic, to nie jest jak z obeliksem, ze wpadl do kociolka z eliksirem i go trzyma do teraz. Zwezone zrenice przewlekle, to oznaka problemow z ukladem nerwowym


RE: Powiększone źrenice - daniel776 - 01.11.2022

co na ukrycie dużych,lsniacych źrenic (poza okularami i opioidami Podobno kultowa )


RE: Powiększone źrenice - Białykot - 04.11.2022

Powiekszone źrennice mam przy 4cmc zarzuconym oralnie lub po mdma w krysztale bo mam dostęp do takiego specyfiku ale to tez oral i po pigułach oczy tzn źrennice wystrzelone

(01.11.2022, 09:24)daniel776 napisał(a): co na ukrycie dużych,lsniacych źrenic (poza okularami i opioidami Podobno kultowa )

Tego nie ukryjesz ja to u siebie lubie mieć takie oczy bardzo mi się w sobie to podoba a i laskom tym z ktorymi leciałem podobały sie zawsze takie moje oczy


RE: Powiększone źrenice - Chochlik - 04.11.2022

Mi się zrenice nie zwiększają na cmc-kach, odkąd biorę wenlafaksynę.

SNRI/SSRI coś majstrują przy serotoninie. Nie wiem czy to kwestia osobnicza, czy ogólnie spotykane zjawisko.