Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Powiększone źrenice - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Powiększone źrenice (/showthread.php?tid=721)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Powiększone źrenice - Białykot - 04.11.2022

No nie wiem bo tego nie brałem ale jak ostatnio zjedliśmy 4g 4cmc na dwoje to miałem strasznie,ale tak ładnie, wystrzelone oczy


RE: Powiększone źrenice - daniel776 - 06.11.2022

(04.11.2022, 22:59)Białykot napisał(a): Powiekszone źrennice mam przy 4cmc zarzuconym oralnie lub po mdma w krysztale bo mam dostęp do takiego specyfiku ale to tez oral i po pigułach oczy tzn źrennice wystrzelone


Tego nie ukryjesz ja to u siebie lubie mieć takie oczy bardzo mi się w sobie to podoba a i laskom tym z ktorymi leciałem podobały sie zawsze takie moje oczy

lipa troche,wiesz,do pracy następnego dnia a czlowiek jeszcze oczy naćpane w kurwe to może być mały problem Podobno kultowa

(04.11.2022, 23:09)Chochlik napisał(a): Mi się zrenice nie zwiększają na cmc-kach, odkąd biorę wenlafaksynę.

SNRI/SSRI coś majstrują przy serotoninie. Nie wiem czy to kwestia osobnicza, czy ogólnie spotykane zjawisko.

a odczuwasz je normalnie?


RE: Powiększone źrenice - Chochlik - 09.11.2022

daniel776 

Wydaje mi się, że niestety slabiej i muszę ładować dawki ok. 300 mg metaklefedronu dla zadowolenia.


RE: Powiększone źrenice - tome3eqkks - 09.11.2022

Jeśli ktoś z was naprawdę ma przypałowe oczy - bo wiadomo są takie osoby że nie ukryją wąchneli... Big Grin 

Ja naprzykład po buchu mam tak że nie mam oczu praktycznie  Podobno kultowa

Nie wiem czy już ktoś wcześniej wpadł tu na taki pomysł ale polecam zaopatrzyć się w soczewki - Kolorowe (białe - naturalne) i kryjące z pewnością pomogą ( mają zmniejszony otwór na źrenice Wink

Warto sprawdzić przed zakupem bo soczewki bezbarwne lub podkreślające kolor oczu nic nie pomogą.


RE: Powiększone źrenice - Dilleraaaa - 27.11.2022

Soczewki dobra sprawa najlepiej w ciemnym kolorze nie w swoim.Możesz spróbować też z kroplami,ale to za dużo nie da praktycznie w sumie nic.A najlepiej to zajarać buszka okruszka i oczka lekko się przymkną i nie będą się rzucały źrenice aż tak


RE: Powiększone źrenice - Beeniepatu - 28.11.2022

Na rozszerzone zrenice stosuje sie fizostygmine. Na zwezone atropine. Nie trzeba zadnych soczewek. Na zdrowe oczy zadne soczewki nie sa wskazane.


RE: Powiększone źrenice - Szyderca - 28.11.2022

Najlepiej nie ćpać to nie będą powiększone heh


RE: Powiększone źrenice - tome3eqkks - 01.12.2022

(28.11.2022, 08:06)beeniepatu napisał(a): Na rozszerzone zrenice stosuje sie fizostygmine. Na zwezone atropine. Nie trzeba zadnych soczewek. Na zdrowe oczy zadne soczewki nie sa wskazane.

nie rozumię Twojego myślenia , po co dodatkowo wprowadzać niepotrzebne substancję do organizmu, skoro można to załatwić za pomocą bezpiecznych soczewek... albo tak jak napisał kolega wyżej - ,,nie ćpać''!! Big Grin


RE: Powiększone źrenice - Beeniepatu - 01.12.2022

tome3eqkks moj tok myslenia jest bardzo prosty. Obie substancje maja mniejsze ryzyka w podaniu w celach, do jakich sie ich uzywa, niz wkladanie soczewek do oka. Do tego bedac nacpanym 😎 I tyle. Mozna tez sobie wytatuowac oczy na czarno i jest po jakimkolwiek problemie. Od strony ryzyka patrzac, jakos kazdy tego unika.


RE: Powiększone źrenice - tome3eqkks - 01.12.2022

popek style Big Grin