Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Piguły robione na 3-mmc - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Tabletki/Kapsułki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Piguły robione na 3-mmc (/showthread.php?tid=74)

Strony: 1 2 3 4


RE: Piguły robione na 3-mmc - kot_kreskowy - 19.07.2022

(19.07.2022, 15:20)kiertnik82 napisał(a): Ja miałem te double trouble i 5g 3mmc w kamieniu. Najpierw piguła i na wejściu poprawka 100-150mg sniffa i giiiit Smile Ale fakt, lepiej kupić kamiec i walić bomby+sniff, tabsy wychodzą dużo drożej. 3mmc na imprezę to raczej słaby pomysł, mi się nigdy po tym tańczyć nie chciało, tak jak ktoś wcześniej wspomniał na imprezę taneczna najlepsza Emka.


Miałem kilka miesięcy temu też te piguły double trouble ,zielone takie i lipa straszna.
Obydwie zeżarłem i praktycznie na granicy placebo.
Dla mnie to przereklamowany shit.
Szkoda kasy.


RE: Piguły robione na 3-mmc - kiertnik82 - 19.07.2022

To chyba trafiłeś jakieś lipne, bo mnie robiły dobrze i ogólnie ludzie się o nich dobrze wypowiadali. Ja akurat nie mam tolerki to na pewno na mnie troche mocniej zadziałały, ale czułem książkowe działanie 3mmc. Oczywiście nie to co w 2013-2014r. bo wtedy to 3mmc było takie że po 250mg bombce i 100 w nos przez pół godziny mówiłem tylko "o jaaaaaaa", a całe działanie trwało z 3 godziny.


RE: Piguły robione na 3-mmc - kot_kreskowy - 19.07.2022

Nie wiem czy były lipne czy też nie, dostałem je w akcji samplowej z gównosklepu ,który je wprowadził bodajże jako pierwszy.
Wjebałem je w zasadzie jedna po drugiej i dupa, nic, zero efektów. 
Wiem,że niektórzy je sobie zachwalali, że niby działają, ale ja nie poczułem niczego.


RE: Piguły robione na 3-mmc - kiertnik82 - 19.07.2022

Hehe, to ja też miałem z gównosklepu, jeżeli o tym samym myślimy. Ja jadłem i po 20-30 minutach już wchodziła euforia, obraz latał itp itd całość ich działania zamykała się w 2 godz. Chuj z tym. Szkoda że teraz nie ma nigdzie dobrego 3mmc.


RE: Piguły robione na 3-mmc - M4xxdd - 19.07.2022

Wszyscy je zachwalili bo Ci którzy tego nie robili nie zostali dopuszczeni do głosu w tamtym temacie. 
Nie były złe ,ale.. brakowało w nich czegoś. Tak jakby tam było więcej wypełniaczy niż samej substancji.


RE: Piguły robione na 3-mmc - kiertnik82 - 19.07.2022

Bardzo możliwe, że tak było. W sumie 3mmc w kamieniu od nich też dupy nie urywało. W sumie to jadłem w dzisiejszych czasach tylko od nich, więc nie mam porównania do innych. Mam tylko porównanie do 3mmc, które latało w 2014r. u Gienka oraz 3mmc z Czech w tamtych latach. Oj robiło to czasami lepiej niż mef.


RE: Piguły robione na 3-mmc - Kapitan - 20.07.2022

Ile mg mają piguły 3mmc btc


RE: Piguły robione na 3-mmc - KACPER - 20.07.2022

(19.07.2022, 18:56)kot_kreskowy napisał(a): Miałem kilka miesięcy temu też te piguły double trouble ,zielone takie i lipa straszna.
Obydwie zeżarłem i praktycznie na granicy placebo.
Dla mnie to przereklamowany shit.
Szkoda kasy.

150mg - żal pieniędzy 
Kapitan  200mg rowniez uwazam ze to zal szmalu, ale co kto woli Big Grin


RE: Piguły robione na 3-mmc - Czeslawo - 10.01.2023

Dostane u jakiegoś Vendora piguly na 3mmc ( wiem, ze duzo osob poleca 3mmc w kamieniu lub zamiast 3mmc to 6-apb , jednak poszukuję 3mmc w pigule Smile ) ?


RE: Piguły robione na 3-mmc - mati54 - 12.01.2023

(19.07.2022, 18:56)kot_kreskowy napisał(a): Miałem kilka miesięcy temu też te piguły double trouble ,zielone takie i lipa straszna.
Obydwie zeżarłem i praktycznie na granicy placebo.
Dla mnie to przereklamowany shit.
Szkoda kasy.

Mialem dokladnie to samo, na niebieskim pisali ze takie mocne zeby walic na pol jedna xD wzialem 2 w godzine i doslownie nic