Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Finanse (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli (/showthread.php?tid=747)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Bam - 08.10.2022

Mam pytanie czy są jakieś konta bankowe w pl internetowe aby komornik nie mógl wejść na konto ?? Jeżeli mam zadłużenia sporee i wszystko blokujeee na normalnych kontach jak są tylko jakieś pieniądze ..


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - horsii - 08.10.2022

polski komornik, polskie konto, więc będzie miał dostęp.


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Bam - 08.10.2022

A jakies typu pre paid?


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - kot_kreskowy - 08.10.2022

(08.10.2022, 13:39)Bam napisał(a): Mam pytanie czy są jakieś konta bankowe w pl internetowe aby komornik nie mógl wejść na konto ?? Jeżeli mam zadłużenia sporee i wszystko blokujeee na normalnych kontach jak są tylko jakieś pieniądze ..

Obowiązują przepisy prawa. 
Też mam komornika, w chuj zalegam, konto mam w Millenium i jestem zadowolony. Dopóki nie przekroczę kwoty WOLNEJ OD ZAJĘĆ KOMORNICZYCH mogę robić co chcę na koncie.
2, 257,50 zł taka w tym roku jest kwota wolna od złodzieja😎 Tyczy się to okresu od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. 
Wszystko powyżej tej kwoty, bank zablokuje i wyśle do komornika. 
Ta kwota dotyczy wszystkiego razem, czyli przelewów od pracodawcy, przelewów własnych z innych kont, wpłat w wpłatomatach itd.
Bank Millenium w niczym Cię nie ogranicza w obrębie tej kwoty. Nie blokuje środków, kart, obsługi internetowej, aplikacji, blika i chuj wie czego jeszcze.
Polecam Millenium 💪
Acha, i jeszcze jedno.
JEBAĆ KOMORNIKÓW😎


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Bam - 08.10.2022

Tzn ze smialo moge wplaty robic max do 1.tys zl miesiecznie  mialbym obrotu na tym koncie i niee zablokuje mi tego komornik bo w innych bankach nawet 500zl sie pojawilo to po 3godziach juz komornik blokowal kase Sad


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Szatan69 - 08.10.2022

Konto zen i nic komornik nie zabiera a za 5 zl miesiecznie masz karte mastsrcard i i 20 kont walutowych w apce


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - kot_kreskowy - 08.10.2022

Bam  Możesz robić wpłaty do kwoty,o której pisałem.
Revolut jest chyba bezlimitowy komornikowo, bo konta są za granicą czy jakoś tak.
No i Szatan69 chyba też ma rację z tym zenem, ale sprawdź sobie to.
Generalnie w polsce to Millenium i CHUJ😁


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Szatan69 - 08.10.2022

Konto zen dziala jak revolt tylko masz normalnie iban przypisany do danej waluty. Jest to nie polskie. Znam osoby co trzymaja tam kase i komornik nic nie zabiera. Na pewno w pko bp bank nie oddaje komornikowi najmniejszej krajowej w miesiacu wiem bo znam osoby co tez urzywaja pko w malych kwotach i bank nie blokuje i nie wysyla do komornika jesli jest to najnizsza krajowa w miesiacu. 

Oczywiscie nie dotyczy to długów za alimenty!!!


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - S-N - 08.10.2022

Odradzał bym REVOLT , przy zamykanie konta trzeba wpłacić jakieś 199 zł . bo mnie  takie cos już spotkało  miesięczne konto aby utrzymać od 20 zł do 60 zł


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Szatan69 - 08.10.2022

Jak pisałem polecam zen.com około 5 ziko koszt prowadzenia konta ,casbaki daja za zakupy np na alegro i wiele innych . do tego karta normalna i karta wirtualna do płacenia

Mając konto zen można robic szybkie wplaty i wyplaty na gielde zonda (stary bitbay).
Chociaż zondy nie polecam bo wysokie prowizje