Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Finanse (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli (/showthread.php?tid=747)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Kajabuza - 10.10.2022

UltraKsiężyc znam takiego, co w słoikach trzyma. Słoiku chowa do skrytek które porobił stawiając dom i żaden członek rodziny nie ma pojęcia gdzie są owe skrytki. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że akurat to są czyste pieniądze z legalnych interesów. 😅 Ale patent jest. 
Wiem, że Revolut jest poza zasięgiem np. komorników, może urząd też się nie dorwie, jeśli brał byś konto bankowe pod uwagę. 



RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - UltraKsiężyc - 10.10.2022

Beeniepatu  wybacz widocznie w złym wątku dodane jakbyś mógł naprost w jakim mam dodać


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Beeniepatu - 10.10.2022

Przypominam, ze przy obecnej sytuacji makroekonomicznej, zwanej inflacja (z lac. inflatio), sila nabywcza pieniadza realnie spada z dnia na dzien. Takze sloik jest najgorszym rozwiazaniem. Jak nie ma ich na tyle by jakos inwestowac, to najlepiej na kosciol dac. Oni umieja w gre kombinacyjna. Dajesz hajs, dostajesz cegielke. Win - win scenario

UltraKsiężyc nie no, w dobrym watku dales. Chodzilo mi o to, ze lepiej robic tak by US czy inne kurwy nie mialy sie o co przyczepic. No ale rozumiem, ze czasem tak sie komplikuje, ze trzeba chowac hajsy


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Kajabuza - 10.10.2022

Beeniepatu może złoto? 😎
Złoto zawsze w cenie i z tego co wiem jest deflacyjne(??). No w każdym razie, że dziś kupisz coś za sztabke i za kilka lat praktycznie to samo, nie jak z HAJ$em, że za stówkę parę lat temu były spoko zakupy, a dziś to można kieszonkowe dać dziecku na 2 dni. 🤣



RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Beeniepatu - 10.10.2022

Zloto tak ale raczej nie teraz


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Kajabuza - 10.10.2022

Przecinek PRZED ale, kropeńka na końcu zdania. HA!!! 😎 
Od dziś będę Twoją Karmą. Możesz mówić mi Kajma. 😎
(wiem, wiem sprawdzasz moją czujność. 😎) 

Co do złota, to to wcale nie taka prosta sprawa, że idziesz byle gdzie i kupujesz, jak zależy na dobrym złocie. Nie widziałem wątku o inwestowaniu w złoto. 🤔 



RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Szatan69 - 10.10.2022

(10.10.2022, 14:54)Kaja Buza napisał(a):
UltraKsiężyc znam takiego, co w słoikach trzyma. Słoiku chowa do skrytek które porobił stawiając dom i żaden członek rodziny nie ma pojęcia gdzie są owe skrytki. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że akurat to są czyste pieniądze z legalnych interesów. 😅 Ale patent jest. 
Wiem, że Revolut jest poza zasięgiem np. komorników, może urząd też się nie dorwie, jeśli brał byś konto bankowe pod uwagę. 

Znalem takiego co z nielegalu w lesie chowal w sloikach i ktos to znalazl xD jedyna odpowiedz co mi nachodzi na glowe ze ktos z wykrywaczem metalu znalazl. Przypadkiem bo wokół w rejonie byly male dolki wykopane 😂


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Beeniepatu - 10.10.2022

(10.10.2022, 16:39)Kaja Buza napisał(a):
Przecinek PRZED ale, kropeńka na końcu zdania. HA!!! 😎 
Od dziś będę Twoją Karmą. Możesz mówić mi Kajma. 😎
(wiem, wiem sprawdzasz moją czujność. 😎) 

Co do złota, to to wcale nie taka prosta sprawa, że idziesz byle gdzie i kupujesz, jak zależy na dobrym złocie. Nie widziałem wątku o inwestowaniu w złoto. 🤔 

Dokladnie tak!!!


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Beeniepatu - 10.10.2022

(10.10.2022, 16:39)Kaja Buza napisał(a):
Przecinek PRZED ale, kropeńka na końcu zdania. HA!!! 😎 
Od dziś będę Twoją Karmą. Możesz mówić mi Kajma. 😎
(wiem, wiem sprawdzasz moją czujność. 😎) 

Co do złota, to to wcale nie taka prosta sprawa, że idziesz byle gdzie i kupujesz, jak zależy na dobrym złocie. Nie widziałem wątku o inwestowaniu w złoto. 🤔 

Dokladnie tak!


RE: Urzędy skarbowe z większym dostępem do kont obywateli - Beeniepatu - 10.10.2022

DwDPzN  rozwin Panstwu OECD