Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Cherry Cocolino - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Sole (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Cherry Cocolino (/showthread.php?tid=75)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Cherry Cocolino - fiodor - 27.06.2023

Beeniepatu jak widać dla Nas to oczywiste, ale nie dla wszystkich. Mefa prawilnego ciężko znaleźć i w clearnecie i darknecie. Na 'ulicy' przynajmniej u mnie nie łatwiej.
Przecież to towar niszowy na ten moment, a sklep zamiast się tym chwalic ma robić z tego sól ? Zero sensu


RE: Cherry Cocolino - Myga - 28.06.2023

(21.06.2023, 10:39)horsii napisał(a): Szarlatan trudno, żeby to było to samo co za stacjonarek, skoro przez ten czas pojawiło się i zniknęło 24224325 substancji, i co vendor to inna mieszanka się składa na cherry coco.

racja obecne cherry jest zupełnie inne niż to co kiedyś zupełnie inny profil działania i moc, dziwne że ktoś oczekiwał że będzie to samo co 4639872 lat temu Big Grin


RE: Cherry Cocolino - Lady Giwera - 22.07.2023

gdzie najlepsza aktualnie?


RE: Cherry Cocolino - Ser Pleśniowy - 01.08.2023

prawdziwe cherry umarło juz dawnoo


RE: Cherry Cocolino - Mfexor - 01.08.2023

Ser Pleśniowy teraz w coś konkretnego trafić to ciężko


RE: Cherry Cocolino - JaTylkoPatrze - 13.08.2023

Te mieszanki jakieś Cherry Cocolino itp. to zawsze były produkty dla idiotów. To były mixy smakowych tabak z substancjami rc. 
Pierwsze Cherry Cocolino to była smakowa tabaka zmieszana z 4MMC (prawdziwym 4mmc)


RE: Cherry Cocolino - horsii - 13.08.2023

JaTylkoPatrze później było 3-mmc z eth-catem, w ostatnich latach działania kolka to nie wiem na 100%, ale raczej 3-cmc, i było w małych kryształkach, zero miału, pachniało ładnie a tabaki tam nie było.


RE: Cherry Cocolino - wiktororban - 26.10.2023

Teraz Esco będzie miał praktycznie do złudzenia przypominające te orginalne z czasów stacjonarnej..główny składnik 4mmc..wtedy byliśmy nie przeciwnie i ketonowa dwa laczaca dopamijowy wypierdol i serotoninowe rozlanie była czymś wcześniej nieznanym..teraz to jest porządek dzienny..próbowaliśmy dziesiątki substancji i takim działaniu...halogeny zrobiły nieźle spustoszenie z tolerancja..często do pewnego stopnia nieodwracalne..trochę jednostek dopaminowo serotoninowych odeszlo na zawsze i przerwy w cpaniu pomagają ale tylko do pewnego stopnia


RE: Cherry Cocolino - Lukas1985 - 27.10.2023

Już mi się nie chce odpisywać na te bzdury orbana. Jak może mieć to samo jak do końca nawet nie wiesz co tam było. Bredzisz coś o clearheadzie i wyważonej dopaminie. W mieszance RC gdzie jest mefedron nie ma mowy o wyważonej dopaminie.  Jeszcze kiedyś pisałeś o pfpp czy mdpv w Coco i potem o wyważonej dopaminie. Przy mdpv... Ja pierdole.


RE: Cherry Cocolino - wiktororban - 06.11.2023

(27.10.2023, 00:55)Lukas1985 napisał(a): Już mi się nie chce odpisywać na te bzdury orbana. Jak może mieć to samo jak do końca nawet nie wiesz co tam było. Bredzisz coś o clearheadzie i wyważonej dopaminie. W mieszance RC gdzie jest mefedron nie ma mowy o wyważonej dopaminie.  Jeszcze kiedyś pisałeś o pfpp czy mdpv w Coco i potem o wyważonej dopaminie. Przy mdpv... Ja pierdole.

kurwa..w exlusive kokolino bylo okolo 50% 4mmc i okolo 13% pFPP i to nie "moze", nie "chyba", nie "najpradopodobniej" tylko na stoprocent..to jest juz dawno odkryte bo kiedys ktos wyslal probke na spektrometr...ten sklad chodzi po necie od dawna i jest to potwierdzone...w obecnym old school cherry u esco ktore jest pedzone na 4mmc profil dzialania jest troche inny niz w czystym 4mmc...co w tym dla ciebie takiego niezwyklego? jesli to cherry to mieszanka 4mmc i jakiegos dopaminergika to chyba oczywiste ze faza po tym jest bardziej ogarnieta niz po 4mmc solo...przeciez taki jest zamysl tej soli..a ty myslalem ze co? ze to poprostu 4mmc wymieszane z tabaka i nc wiecej? jaki sens mialaby taka sol? z sama tabaka to kazdy sam by mogl wymieszac....sprobuj 4mmc od esco a pozniej sprobuj old school cherry i zobaczyc roznice w profilu dzialania obu produktow...to jest w ogole jakis obled, ze ja musze tlumaczyc tak oczywista rzecz, gdzie na hajpie juz od lat masz caly dzial poswiecony synergi pFPP i beta ketonow