Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Cherry Cocolino - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Sole (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Cherry Cocolino (/showthread.php?tid=75)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Cherry Cocolino - horsii - 06.11.2023

@wiktor Zupełnie jak wszystkie maczany z tamtych lat miały zawsze taki sam skład, takie samo steżęnie. Nigdy przenigdy nie było tak że jedna partia maczany X była średnia, a po drugiej zatrzymywało ci się krążenie.

Jak sie sugerujesz tym składem który był wrzucany takze tutaj https://dopal.org/showthread.php?tid=589&pid=9142#pid9142 ...

 
Cytat:Mefedron - 46,39%
Paracetamol - 12,24%
Pochodne piperazyny - 11,87%
Pseudoefedryna - 10,91%
Nikotyna - 2,18%
Ketoprofen - 1,22%
Pozostałe (żelatyna, wit.c, etc.) - 16,19%

Już nawet nie chodzi mi o to co ci Lukas1985 tłumaczył. Nie zauważasz, że do tego były sypane losowe śmieci - zakładając że ten skład jest prawdziwy? Bo bardzo ładnie do dwóch liczb po przecinku każdy jeden syf ma wyliczone proporcje. Jak tu sypane są losowe proszki, to tym bardziej obecność pFPP zdaje się być jak najbardziej przypadkową zmienną, raz była raz nie, raz jej było 3%, raz 20%, raz wcale. To jest pojedyncza analiza jednego opakowania gdzie skład i proporcje w tych produktach sie zmieniały co chwilę a ty zdaje się traktujesz to jak jakieś przykazanie, recepturę coca-coli, tak musi być i nie było inaczej, nie moze byc inaczej. Każda jedna paczka tego produktu 1:1 tak była zrobiona. Masz fantazję chłopie, trzeba ci to przyznać, ale marnujesz ją na takie głupoty.


RE: Cherry Cocolino - Lukas1985 - 06.11.2023

horsii kolega jest kolejnym chłopem który zawiesił się na latach 2006-09. On wtedy zaczynał więc nawet miks w proporcji 50/50 mef / śmieci go poklepał. na całe szczęście dziś takich ludzi pozostaje garstka (choć patrząc po ćpaniu czarnych sortów może ich być więcej niż garstka).
Mi już się nudzi tłumaczeniu mu co i jak. Minie tydzień a on o tak zacznie pisać o mefedronie który będzie dawać clearhead albo o domieszkach które warto dodać dla zblokowania części efektu ( tylko po co ?)


RE: Cherry Cocolino - Epsiakos - 06.11.2023

A wy dalej walczycie ? Ja po dwóch postach odpuściłem


RE: Cherry Cocolino - Lukas1985 - 06.11.2023

(06.11.2023, 14:26)wiktororban napisał(a): kurwa..w exlusive kokolino bylo okolo 50% 4mmc i okolo 13% pFPP i to nie "moze", nie "chyba", nie "najpradopodobniej" tylko na stoprocent..to jest juz dawno odkryte bo kiedys ktos wyslal probke na spektrometr...ten sklad chodzi po necie od dawna i jest to potwierdzone...w obecnym old school cherry u esco ktore jest pedzone na 4mmc profil dzialania jest troche inny niz w czystym 4mmc...co w tym dla ciebie takiego niezwyklego? jesli to cherry to mieszanka 4mmc i jakiegos dopaminergika to chyba oczywiste ze faza po tym jest bardziej ogarnieta niz po 4mmc solo...przeciez taki jest zamysl tej soli..a ty myslalem ze co? ze to poprostu 4mmc wymieszane z tabaka i nc wiecej? jaki sens mialaby taka sol? z sama tabaka to kazdy sam by mogl wymieszac....sprobuj 4mmc od esco a pozniej sprobuj old school cherry i zobaczyc roznice w profilu dzialania obu produktow...to jest w ogole jakis obled, ze ja musze tlumaczyc tak oczywista rzecz, gdzie na hajpie juz od lat masz caly dzial poswiecony synergi pFPP i beta ketonow

Wybacz. To mefedron z pfpp i śmieciami które akurat leżały na biurku lub w koszu na śmieci. 
W tych miksach było wszystko z trutka na szczury włącznie. Zejdź na ziemię i skończ bredzić. 

A miksowanie piperazyny z ketonami jest bezsensu. Do czego vendorzy doszli lata temu i nikt dziś już tego nie pcha.


RE: Cherry Cocolino - wiktororban - 07.11.2023

Miksowanie piperazyny z bk bez sensu hahaha ? Chłopie o czym ty w ogóle mówisz...sklepy przestały to robić na etapie gdy piperazyne zdelegalizowano...przedtem była w każdej soli cocolino..razem z 4mmc, na początku, później 4mec i z taką substancja która była nazywana "mefedronem modyfikowanym" (pewnie niektórzy pamiętają) i chyba była też w charge razem z 3fmc ale tego już niż jestem pewien...łączenie pfPP z ketonami to jeden z najbardziej sensownych miksów...poprostu jeszcze do niedawna vendorzy przejmowali się tym co jest na liście substancji zakazanych dlatego pfPP zniknęło z obiegu ale nigdy nikt nie podważył sensu miksu pfPP z ketonami...tobie się chyba coś przysnilo...ja nie twierdzę, że  za razem producenci odwazali proporcje MMC do pfpp do dwóch zer po przecinku..ale to że pfPP w gramie takiej soli powinno być około 15procent  to wynika z mocy tej substancji i dawki progowej która powinna być przyjęta żeby zadziałała synergicznie z ketonem ake jednoczenie nie przejęła prowadzenia w miksie bo ma ona tak naprawdę tylko zablokować metabolizm bk.pozdro


RE: Cherry Cocolino - Czeslawo - 11.11.2023

(01.08.2023, 13:29)Ser Pleśniowy napisał(a): prawdziwe cherry umarło juz dawnoo

Czy na pewno ? Niektórzy mówią się narodziło jak fenix z popiołów -> patrz na Cherry Old School od Escobar 

Sam będę brał na warsztat w najbliższej przyszłości.  Smile


RE: Cherry Cocolino - wiktororban - 14.11.2023

Zajebiste jest to old school cherry


RE: Cherry Cocolino - Terrorysta - 14.11.2023

wiktororban jakie dawkowanie i czas dzialania old s. cherry?


RE: Cherry Cocolino - wiktororban - 19.11.2023

Zależy jaką masz tolere i jak mocny efekt chcesz uzyskac..standardowo 100mg - 150mg


RE: Cherry Cocolino - Szaryno123 - 19.11.2023

Od 100-150mg