Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Opioidy - Ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Opioidy - Ogólna dyskusja (/showthread.php?tid=76)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opioidy - ProducentRC - 20.04.2022

Ja tylko i wyłącznie ostatnimi czasy kratom Red Bali koda nie ma podjazdu do tej substancji, idealna do prowadzenia zwykłego ustabilizowanego życia w którym nie ma miejsca na ciśnienie i podobne tego typu sytuacje


RE: Opioidy - PUDZILLA - 20.04.2022

(20.04.2022, 11:46)ProducentRC napisał(a): Ja tylko i wyłącznie ostatnimi czasy kratom Red Bali koda nie ma podjazdu do tej substancji, idealna do prowadzenia zwykłego ustabilizowanego życia w którym nie ma miejsca na ciśnienie i podobne tego typu sytuacje

legal? opowiedz cos wiecej o tym, nigdy nie zaglebialem sie w etnobotanike jakos


RE: Opioidy - M100 - 20.04.2022

Czytałem kiedyś właśnie o tym kraton .
Chętnie przeczytam opinie z pierwszej ręki.


RE: Opioidy - ProducentRC - 20.04.2022

(20.04.2022, 12:00)PUDZILLA napisał(a): legal? opowiedz cos wiecej o tym, nigdy nie zaglebialem sie w etnobotanike jakos

Właśnie nie legal;// wszystko co nielegalne najlepsze i tak samo jest z kratomem Podobno kultowa Podobno kultowa
Ogólnie dzięki kratomowi odstawiłem mefa i maczanki 1:10, po wypiciu 10g Red Bali i zapaleniu zioła z bonga miałem taką jazdę że jak kot pocierałem się brodą do przodu i do tyłu i tak cały czas, każdy najmniejszy ruch sprawiał przyjemnością jak gdyby nie wiadomo co się robiło... Pierwsze dni na detoxie od różnych substancji lecą jak pojebane, 200g kosztuje 40€ bo przy zakupach 40€+ wysyłka gratis, zamawiam od zajebistego sklepu z Niemiec co zmniejsza szanse że paczka wpadnie do paczki z Holandii albo Czech są częściej kontrolowane niż z Niemiec. Kratom serio wyjeb jakich mało, moja mamuśka jak jej dałem zanim poszła do warzywa żeby coś tam ogarnąć to wypiła 5g green bali ( kolor green jest speedujący, Red bardziej noody i sedacja z przyjemnym ujebaniem) była tak naspeedowana i taka żywa, gotowa do działania jak nigdy, sama powiedziała jak przyszła po 4 godzinach że gdyby nie komary to drugie tyle czasu by została przy warzywie i coś tam robiła przy nim.


RE: Opioidy - SztywnyMisza - 02.05.2022

mieszal ktos mst continus z czyms innym zeby jeszcze lepsza pizde miec Podobno kultowa


RE: Opioidy - inspiron - 02.05.2022

nie Podobno kultowa


RE: Opioidy - budynmalinowy - 06.05.2022

Może benzo dorzuć albo z oxy zmiksuj,tylko na dawki uważaj


RE: Opioidy - MarekToZiomal - 06.05.2022

(02.05.2022, 08:57)SztywnyMisza napisał(a): mieszal ktos mst continus z czyms innym zeby  jeszcze lepsza pizde miec Podobno kultowa

Nie a ty testowales?


RE: Opioidy - ProducentRC - 07.05.2022

Lepiej benzo nie mixować z opio bo może się skończyć depresją oddechową


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - swo002 - 22.06.2022

Ktoś ładował MST 100mg oralnie??
Warto czy tylko iv?