Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Opioidy - Ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Opioidy - Ogólna dyskusja (/showthread.php?tid=76)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - SztywnyMisza - 22.06.2022

ja testowalem 3x po 100 mg orealnie + 5 feta i bylo srogo w chuj odcinki zycia mialem jakbym jakiegos 5f adb jaral i odcinka co 15 min zasypialem robiac szczury nawet i sie budzilem i nie wiedzialem co sie dzieje xD a iv tesotwalem z opio tylko oxy 80 i tez jest niezle w chuj nawet sie nie spodziewalem ze az tak dobrze


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - swo002 - 22.06.2022

Z oxy to jest to że tolerka zapierdala,boli to strasznie.Już oralnie euforia fajna ale na drugi dzień już czuć osłabienie działania,eh


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Harnas - 22.06.2022

po jakim czasie tolerka?


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - swo002 - 27.06.2022

No z tolerką jest tak że dziś np 2 x 40mg zarzuce a jutro już muszę 20mg więcej żeby to samo poczuć,do tego tolerka długo spada.


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - kot_kreskowy - 10.07.2022

Nie rozumiem fascynacji tymi środkami, no ale każdy robi co uważa.
Dla mnie to jeden wielki szit.


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - SztywnyMisza - 12.07.2022

czasem trzeba sprobowac czegos nowego bo ciagle to samo to sie znudzi w końcu Podobno kultowa


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Maniek - 12.07.2022

(10.07.2022, 14:44)kot_kreskowy napisał(a): Nie rozumiem fascynacji tymi środkami, no ale każdy robi co uważa.
Dla mnie to jeden wielki szit.

Tak samo jak stimiarz nie zrozumie palacza kanna, tak samo Ty nie rozumiesz, że ktoś lubi opioidy Smile 

Ja to doskonale rozumiem, bo każdy jest inny i każdy ma inne oczekiwania. Jeden lubi pomidorówkę, a drugi woli grochówkę Podobno kultowa  Życie...


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - M4xxdd - 12.07.2022

Dokładnie ,nie demonizowałbym opioidów bo one odgrywają dużą rolę w medycynie.
To że jakieś dzbany to nadużywają to inna kwestia ,ale opioidy są potrzebne i są bardzo przydatne. 
Nie bez powodu człowiek ma  w sobie receptory opioidowe ,nie bez powodu matka natura tak nas stworzyła że te środki nam pomagają. 

Rc opio to tak ,zgodzę się że to gówno.


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - kot_kreskowy - 12.07.2022

(12.07.2022, 17:53)Maniek napisał(a): Tak samo jak stimiarz nie zrozumie palacza kanna, tak samo Ty nie rozumiesz, że ktoś lubi opioidy Smile 

Ja to doskonale rozumiem, bo każdy jest inny i każdy ma inne oczekiwania. Jeden lubi pomidorówkę, a drugi woli grochówkę Podobno kultowa  Życie...

No tak, i ja to doskonale Maniek rozumiem.
Różnorodność jest jak najbardziej potrzebna.

#opioidyzłąsławąowiane


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - swo002 - 20.07.2022

Też wam benzo w mixie zbija euforie całkowicie? Z oxy jeszcze cos tam było ale przy morfinie to czysta sedacja zostawała,trochę nie rozumiem fenomenu mixu,bardziej mi siada buch do opio.