Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Opioidy - Ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Opioidy - Ogólna dyskusja (/showthread.php?tid=76)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - SztywnyMisza - 20.07.2022

przeciez to nie ma sensu po opio brac benzo +  moze wystapic depresja oddechowa zgadzam sie z toba buszek fajnie wchodzi po oxach czy mst  Wink


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - lysy102 - 20.07.2022

Pizda może i dobra po takim miksie ale tak jak wyżejj trzeba uważać mocno


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - fiodor - 26.07.2022

Może pamięta ktoś czarodzieja na pochodnych fenta ? Nigdy nie mogłem zamawiać więcej niż 2 gięty, bo z początku 3 buchy na wieczór dla relaksu, a później całe dnie co godzinę... Ehh


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - SztywnyMisza - 26.07.2022

od tej kurwy pasjonata sie nie da nie pamietac Wink


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - KiszczaK - 14.02.2023

Dlaczego oxycotin, oxydolor i inne oxxy działają dobrze w dawce chociażby 40mg a teraz dostałem targin i w dawce ponad 100mg to prawie nie odczuć działania.
Czyżby to wina aspiryny bo mamm objawy przeziębienia konkretne, może benzo, bo czytałem ulotkę i występuje chlorowodorek oxy w tym produkcie... 
Może ktoś coś wie na ten temat.


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - horsii - 14.02.2023

Bo zawiera nalokson.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nalokson


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - KiszczaK - 14.02.2023

No to CHUJ, trzeba oxy wykombinować
Szkoda tylko że tak tolerancja rośnie w mgnieniu oka, ale może to dobrze bo czas na odpoczynek w 11 dni 4 opakowania po 20 mg poszło, było coraz bardziej nieodczuwalne a ochota przybierała na sile... 
Czas powiedzieć sobie STOP, BA CONAJMNIEJ miesiąc.


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - DissoEnjoyer - 15.02.2023

Opio opio <3 ech moja prawie 10-letnia przygoda z tym.

Kodeina p.o - fajnie grzeje, fajnie sie chodzi wśród ludzi, i muzy słucha, po galeriach itd. Pamiętam pierwsze razy. 300 mg kodeiny, i to mnie upierdalało jak szmatę, kocham tą dziwkę (przepraszam za przekleństwa), mam nawet retrospekcje, z mojego uzależnienia od kody jakby ktoś był zainteresowany.

Oxy - głównie accordy 80 mg - kocham to opio, tyka dopaminę lekko. Jest idealne ponieważ, podając doustnie biodostępność jest 90-100%. Najwygodniejsze opio jakie jest <3 

MORFINA I.V <3 - to jest już konkret rozpierdol, pamiętam pierwszego strzała majki, co mi dil zrobił, poczułem sie solidnie upierdolony, (to było 100 mg), a potem dojebał mi dil drugie 100 mg - poczułem się przez 5 minut jak po fencie, odkleiło mnie. Potem pojechaliśmy do sklepu, nie mogłem fajki spalić, bo bym sie pożygał xd. Wytrzymałem, a jak mnie odwieźli, to szlug i rzyg xd. Piekna substancja, którą kochałem podawać sobie i.v - w żyłę łokciową, nadgarstki. Ech kocham ten wyrzut histaminy, a potem błogość <3

Tramadol - gówno xd nie uważam nawet za opio tej substancji, ale jak kto woli.

Herka i.v - upierdolenie mocne, mowa zaburzona, długo działa, mój boże przywaliłbym to jeszcze.

M. dzięki za wszystko, za opio, za bycie braćmi, za goszczenie mnie na Twojej chacie niejednej


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Lifeisbrutal - 21.02.2023

DissoEnjoyer Dałbyś jakieś wskazówki co do heroiny?Będę miał okazję mieć dostęp do niej i nie wiem zbytnio jak się do tego zabrać.IV zbytnio nie wchodzi w grę,ale czytałem też o innych sposobach przyjęcia.Fajnie jakbyś to rozwinął


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - DissoEnjoyer - 21.02.2023

(21.02.2023, 09:06)Lifeisbrutal napisał(a): DissoEnjoyer Dałbyś jakieś wskazówki co do heroiny?Będę miał okazję mieć dostęp do niej i nie wiem zbytnio jak się do tego zabrać.IV zbytnio nie wchodzi w grę,ale czytałem też o innych sposobach przyjęcia.Fajnie jakbyś to rozwinął

Powiem tak - heroinę brałem 2 razy - zawsze w miksach z morfiną i i.v - jakich wskazówek moge udzielić ? już próbuje pomóc:

- inne sposoby przyjęcia to sniff (ale to rzadko słyszałem, żeby ktoś to sniffał), oraz palenie - bierzesz folie aluminiową, opalasz ją (żeby wszelkie toksyny z tego dziadostwa uciekły) i po kapeczce zapalniczką rozpuszczasz, i "gonisz krople. Weź sobie jakąś rurkę przez którą będziesz wciągał opary. Naprawde z tym uważaj, lepiej jak mówiłem - po kapeczce sypać herki, i palić, niż dostać depresji OUN, albo zezgonować. Nie znam dokładnej tolerki Twojej, więc uważaj podwójnie

Życzę miłej zabawy, i zazdroszczę, bo to już wysokie loty heroina eh... ale bym opio przywalił xd Rolleyes

M. (mój św. pamięci dil) zajebał 100 mg i.v to go musieli na chatę wnosić, tak sie zćpał... ale to w ramach anegdotki Wink

Chciałbym więcej pomóc, ale jak mówiłem - moja wiedza i doświadczenie są ograniczone, jeżeli chodzi o heroinę.

Pozdrawiam i powodzenia i OSTROŻNIE Z TYM.