Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Opioidy - Ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Opioidy - Ogólna dyskusja (/showthread.php?tid=76)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Lifeisbrutal - 21.02.2023

DissoEnjoyer Dzięki za rady.Na pewno skorzystam właśnie myślałem o tym opalaniu,tzn wciąganiu opar.Tak jak wspomniałeś


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - DissoEnjoyer - 11.03.2023

Nie mogę sobie zabronić faktu, że opio miesza nie tylko w życiu - jako uzależnienie. Opio pierdoli hormony, opiatowcy (względnie ogarnięci) mają bardzo młode twarze. Nie mówię tu o mitycznych helupiarzach z dworca, ale np. ja - biorący od 14 rż. mam bardzo młody ryj. Kasjerki często pytają o dowód, ale w końcu - może bede na starość wyglądać młodziej Podobno kultowa


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Czeslawo - 11.03.2023

DissoEnjoyer  dobrze, że doprecyzowałeś co miałeś na myśli, bo ktoś mółby pomyśleć, że opio to jakieś serum młodości.  Podobno kultowa


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - fiodor - 11.03.2023

DissoEnjoyer Twoi znajomi, jeśli biorą opio też tak młodo wyglądają ? Bo na to nigdy nie zwracałem uwagi....


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - DissoEnjoyer - 12.03.2023

a google boli ? poczytajcie jak opio jebie hormony, a potem sie wypowiadajcie.


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - KiszczaK - 24.04.2023

Nie polecam,chociaż mam sam styczność z oxy i wjebaly mnie lekko ale na tyle że jak jest skrętka konkret to miesiąc przerwy i obrzydzenie do tego magicznego specyfiku.
Gdybym nie próbował tego,to bym tego nie brał.
Ale zbyt fajny dla mnie specyfik i będę wracał do niego.


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Mrs.Darkness - 02.05.2023

Odradzam opio skrętki itd ale mimo to dalej to tego ciągnę straszne ścierwo


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Yankess - 15.06.2023

Każdy opioid działa tak samo ? Opioidy mają tylko działanie przeciwbólowe czy jeszcze inne ?


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - ProducentRC - 15.06.2023

Yankess  działanie euforyczne jeszcze posiadają, nie każdy opioid działa tak samo, przykładowo są naturalne opio oraz syntetyczne, kratom jako naturalny opioid działa zajebiście miło, najbardziej koleżankom jego działanie się spodobało, koda znowu to taka pusta opio faza jak dla mnie, wole sobie 200g kratomu za 40e z dostawą zamówić od sąsiadów zza granicy niż raz na jakiś czas kode wrzucać, spróbuj kratomu najlepiej red bali


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Yankess - 15.06.2023

(15.06.2023, 09:38)ProducentRC napisał(a): Yankess  działanie euforyczne jeszcze posiadają, nie każdy opioid działa tak samo, przykładowo są naturalne opio oraz syntetyczne, kratom jako naturalny opioid działa zajebiście miło, najbardziej koleżankom jego działanie się spodobało, koda znowu to taka pusta opio faza jak dla mnie, wole sobie 200g kratomu za 40e z dostawą zamówić od sąsiadów zza granicy niż raz na jakiś czas kode wrzucać, spróbuj kratomu najlepiej red bali

O kratom! 
Widziałem dostępne też u funcaps.
Patrząc cenowo na to co piszesz twoja opcja wypada korzystniejsza