Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Opioidy - Ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Opioidy - Ogólna dyskusja (/showthread.php?tid=76)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - ProducentRC - 15.06.2023

Yankess ja wolę zamawiać od kratomonline.de cena lepsze i fun nie wysyła już do naszego kraju


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - fiodor - 15.06.2023

Kratom ok, ale nie daje tej bani co zwykła kodeina... Co kto lubi pewnie, mnie od dzieciaka ciągnie do kody...


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Yankess - 16.06.2023

Miałem raz kratom i faza zależna jest od tego ile g wsypiesz i w czym rozmieszasz.
Natężenie fazy się wtedy zmienia


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - ProducentRC - 16.06.2023

I od odmiany kratomu bardzo duże ma znaczenia kolor "żyłek" odmiana red bali w ilości 10g rozpuczone w ciepłej wodzie, dokładnie wymieszane, wypite na hejnał co ważne najlepiej jest kilka godzin przed nie jeść posiłków wtedy czuć ten wjazd i tą przyjemną błogość która w kratomie jest wyjątkowa dość porównując inne opio


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Lifeisbrutal - 24.02.2024

Tramadol ❤
Nic nie boli nic nie czujesz ani fizycznie ani psychicznie odcine masz totalną szkoda tylko że ta bajka trwa tak krótko.. Jeszcze gdyby dało się zasnąć przy tym stanie...


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - horsii - 24.02.2024

To zacznij brac opioidy ktore nie są jednocześnie stymulantami jak tak bardzo chcesz spać. Poza tym nie przesadzaj, na tramadolu da sie zasnać.


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - wwojtuss - 24.02.2024

po tramadolu nie da sie zasnac? pierwsze slysze, ja to lulalem bez problemu, poza tym po co cpac skoro ma sie isc spac, nie chodzi przypadkiem zeby te faze przezyc najdluzej jak sie da?


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Lifeisbrutal - 24.02.2024

wwojtuss No jasne żeby jak najdłużej przeżyć jeśli ma się pozytywne nastawienie a jak się jest w totalnej dupie to chce się zapomnieć o wszystkim.


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - Ferdzio Kiepski - 05.03.2024

(24.02.2024, 14:53)wwojtuss napisał(a): po tramadolu nie da sie zasnac? pierwsze slysze, ja to lulalem bez problemu, poza tym po co cpac skoro ma sie isc spac, nie chodzi przypadkiem zeby te faze przezyc najdluzej jak sie da?

Zbnam osobiście przypadki w których ludzie po tramie, oczywiście bez zabezpieczenia się jakimś benzo przed padaczką
nie mogli spać w ogóle albo na krótkie chwile, tak po godzince Tongue Działanie ma też inne od innych opio, czuć sero naprawdę jak się dba o tolerkę... Heart


RE: Opioidy - Ogólna dyskusja - coyc2 - 11.03.2024

(24.02.2024, 14:53)wwojtuss napisał(a): po tramadolu nie da sie zasnac? pierwsze slysze, ja to lulalem bez problemu, poza tym po co cpac skoro ma sie isc spac, nie chodzi przypadkiem zeby te faze przezyc najdluzej jak sie da?
Jak cię faza trzyma po tramadolu to nie zaśniesz jak po każdym opioidzie. Z tym że tramadol może cię pobudzać i zamulać jednocześnie. Nie lubię go osobiście dawno dawno temu jadłem skudexa wiadomo bez tolerancji 150mg bodajże. Krople były słabsze ale normalniejsze w działaniu i sporo słabsze, może miałem przeterminowane krople niemieckie.